'Terugkeer Biglia financiële zelfmoord voor Anderlecht?'

1576 stemmen
'Terugkeer Biglia financiële zelfmoord voor Anderlecht?'

Anderlecht-fans aller landen sloegen al aan het dromen. Lucas Biglia, einde contract bij AC Milan, wenst namelijk nog niet terug te keren naar Argentinië. Volgens de geruchten in zijn thuisland zou de voormalige Prins van het Park zelfs een aanbieding hebben om opnieuw bij Paars-Wit aan de slag te gaan. Al lijkt die kans toch nog steeds vrij gering.


Vooral het salaris van de 58-voudig international, die van 2006 tot 2013 grote sier maakte bij de Brusselaars, lijkt namelijk een stevig struikelblok. Biglia streek in San Siro vorig jaar immers nog maar liefst een zestal miljoen euro bruto op, bedragen die Anderlecht in haar huidige financiële situatie niet kan noch wil evenaren. Tenzij de geliefde ex-aanvoerder bereid is om wel érg veel in te leveren, ziet het er dan ook niet naar uit dat we ons snel aan een comeback mogen verwachten.

Per slot van rekening vertegenwoordigt Biglia op 34-jarige op de koop toe geen doorverkoopwaarde, integendeel: zijn komst zou alleen maar de ontwikkeling van Sambi Lokonga en eventueel Marco Kana kunnen blokkeren. Bovendien wordt ook Peter Zulj in dat geval op kant geschoven, waarmee Paars-Wit andermaal aan kapitaalsvernietiging zou doen. De nostalgie van een deel van de aanhang ten spijt, zou een gooi naar Biglia wellicht dus financiële zelfmoord betekenen.

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Een terugkeer van Biglia naar Anderlecht is volgens mij ...

Meest recent

De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

6
6
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

33
33
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

24
24
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

29
29
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

123
123
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

143
143
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

107
107
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

58
58
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

549
549
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

410
410
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

187
187
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

263
263
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

79
79
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

64
64
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

67
67
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

320
320
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

730
730
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

170
170
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

512
512
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

361
361
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

249
249
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

194
194
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

119
119
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

287
287

Meer sportnieuws