'Terugkeer Biglia financiële zelfmoord voor Anderlecht?'

door
'Terugkeer Biglia financiële zelfmoord voor Anderlecht?'

Anderlecht-fans aller landen sloegen al aan het dromen. Lucas Biglia, einde contract bij AC Milan, wenst namelijk nog niet terug te keren naar Argentinië. Volgens de geruchten in zijn thuisland zou de voormalige Prins van het Park zelfs een aanbieding hebben om opnieuw bij Paars-Wit aan de slag te gaan. Al lijkt die kans toch nog steeds vrij gering.


Vooral het salaris van de 58-voudig international, die van 2006 tot 2013 grote sier maakte bij de Brusselaars, lijkt namelijk een stevig struikelblok. Biglia streek in San Siro vorig jaar immers nog maar liefst een zestal miljoen euro bruto op, bedragen die Anderlecht in haar huidige financiële situatie niet kan noch wil evenaren. Tenzij de geliefde ex-aanvoerder bereid is om wel érg veel in te leveren, ziet het er dan ook niet naar uit dat we ons snel aan een comeback mogen verwachten.

Per slot van rekening vertegenwoordigt Biglia op 34-jarige op de koop toe geen doorverkoopwaarde, integendeel: zijn komst zou alleen maar de ontwikkeling van Sambi Lokonga en eventueel Marco Kana kunnen blokkeren. Bovendien wordt ook Peter Zulj in dat geval op kant geschoven, waarmee Paars-Wit andermaal aan kapitaalsvernietiging zou doen. De nostalgie van een deel van de aanhang ten spijt, zou een gooi naar Biglia wellicht dus financiële zelfmoord betekenen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

Een terugkeer van Biglia naar Anderlecht is volgens mij ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

11
11
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

24
24
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

54
54
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

30
30
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

68
68
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

374
374
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

107
107
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

80
80
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

234
234
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

260
260
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

202
202
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

239
239
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

613
613
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

383
383
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

324
324
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

330
330
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

236
236
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

340
340
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

290
290
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

590
590
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

658
658
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

441
441
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

606
606
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

366
366

Meer sportnieuws