'Belgische (top)clubs lonken naar Nieuw-Zeelands talent'

door
'Belgische (top)clubs lonken naar Nieuw-Zeelands talent'

De Jupiler Pro League huisvest vele nationaliteiten, maar vanuit Nieuw-Zeeland is de instroom toch beperkt. Wie weet komt daar binnenkort verandering in, want naar verluidt lonken een of meerdere clubs naar Liberato Cacace.


Dat meldt het lokale medium Stuff, waarin de 19-jarige linksachter gelinkt wordt aan een overstap naar Europa. Daar zou vooral de interesse vanuit ons land concreet zijn, al vormt ook een verhuis naar Nederland een mogelijkheid voor de offensieve back van Italiaanse afkomst. Die ligt bij zijn huidige werkgever Wellington Phoenix in Australie nog maar een jaar onder contract en heeft volgens Transfermarkt.com een marktwaarde van slechts 675 duizend euro, wat van hem een interessante opportuniteit maakt. De drievoudig international wordt alleszins aanzien als een groot talent en beleefde dit seizoen het jaar van de doorbraak, dus bij Wellington lijken ze reeds vrede te nemen met een nakend vertrek deze zomer.

De vraag is dan ook enkel of hij de campagne ginds nog afmaakt, want die loopt pas af ná de beoogde competitiestart in België. Cacace bevestigt ook zelf de interesse, dus het ziet er naar uit dat er wel degelijk sprake is van concrete interesse. Welke clubs naar zien diensten dingen is dan weer niet bekend, maar gezien zijn profiel als fullback die alleen de zijlijn kan afdraven zijn Club Brugge en Antwerp mogelijke kandidaten. Ook KRC Genk is nog op zoek naar versterking op de linkerflank, in Gent en Anderlecht lijkt die positie dan weer bezet. Charleroi kan dan weer nog een opvolger voor Nurio gebruiken, Standard zit goed met Nicolas Gavory. Natuurlijk kan het ook om een kleinere ploeg in ons land gaan, al oogt die kans eerder gering.

LEES OOK: Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

Om wie denkt u dat het hier gaat?

Meest recent

'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

12
12
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

7
7
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

127
127
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

34
34
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

98
98
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

110
110
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

73
73
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

123
123
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

133
133
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

142
142
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

56
56
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

120
120
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

197
197
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

244
244
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

418
418
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

270
270
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

170
170
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

377
377
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

116
116
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

501
501
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

299
299
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

277
277
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

56
56

Meer sportnieuws