'Belgische (top)clubs lonken naar Nieuw-Zeelands talent'

516 stemmen
'Belgische (top)clubs lonken naar Nieuw-Zeelands talent'

De Jupiler Pro League huisvest vele nationaliteiten, maar vanuit Nieuw-Zeeland is de instroom toch beperkt. Wie weet komt daar binnenkort verandering in, want naar verluidt lonken een of meerdere clubs naar Liberato Cacace.


Dat meldt het lokale medium Stuff, waarin de 19-jarige linksachter gelinkt wordt aan een overstap naar Europa. Daar zou vooral de interesse vanuit ons land concreet zijn, al vormt ook een verhuis naar Nederland een mogelijkheid voor de offensieve back van Italiaanse afkomst. Die ligt bij zijn huidige werkgever Wellington Phoenix in Australie nog maar een jaar onder contract en heeft volgens Transfermarkt.com een marktwaarde van slechts 675 duizend euro, wat van hem een interessante opportuniteit maakt. De drievoudig international wordt alleszins aanzien als een groot talent en beleefde dit seizoen het jaar van de doorbraak, dus bij Wellington lijken ze reeds vrede te nemen met een nakend vertrek deze zomer.

De vraag is dan ook enkel of hij de campagne ginds nog afmaakt, want die loopt pas af ná de beoogde competitiestart in België. Cacace bevestigt ook zelf de interesse, dus het ziet er naar uit dat er wel degelijk sprake is van concrete interesse. Welke clubs naar zien diensten dingen is dan weer niet bekend, maar gezien zijn profiel als fullback die alleen de zijlijn kan afdraven zijn Club Brugge en Antwerp mogelijke kandidaten. Ook KRC Genk is nog op zoek naar versterking op de linkerflank, in Gent en Anderlecht lijkt die positie dan weer bezet. Charleroi kan dan weer nog een opvolger voor Nurio gebruiken, Standard zit goed met Nicolas Gavory. Natuurlijk kan het ook om een kleinere ploeg in ons land gaan, al oogt die kans eerder gering.

LEES OOK: Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Om wie denkt u dat het hier gaat?

Meest recent

Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

5
5
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

21
21
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

9
9
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

156
156
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

116
116
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

411
411
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

308
308
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

204
204
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

293
293
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

199
199
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

257
257
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

152
152
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

499
499
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

206
206
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

329
329
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

387
387
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

287
287
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

328
328
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

94
94
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

188
188
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

109
109
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

395
395
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

491
491
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1096
1096

Meer sportnieuws