'Belgische (top)clubs lonken naar Nieuw-Zeelands talent'

door
'Belgische (top)clubs lonken naar Nieuw-Zeelands talent'

De Jupiler Pro League huisvest vele nationaliteiten, maar vanuit Nieuw-Zeeland is de instroom toch beperkt. Wie weet komt daar binnenkort verandering in, want naar verluidt lonken een of meerdere clubs naar Liberato Cacace.


Dat meldt het lokale medium Stuff, waarin de 19-jarige linksachter gelinkt wordt aan een overstap naar Europa. Daar zou vooral de interesse vanuit ons land concreet zijn, al vormt ook een verhuis naar Nederland een mogelijkheid voor de offensieve back van Italiaanse afkomst. Die ligt bij zijn huidige werkgever Wellington Phoenix in Australie nog maar een jaar onder contract en heeft volgens Transfermarkt.com een marktwaarde van slechts 675 duizend euro, wat van hem een interessante opportuniteit maakt. De drievoudig international wordt alleszins aanzien als een groot talent en beleefde dit seizoen het jaar van de doorbraak, dus bij Wellington lijken ze reeds vrede te nemen met een nakend vertrek deze zomer.

De vraag is dan ook enkel of hij de campagne ginds nog afmaakt, want die loopt pas af ná de beoogde competitiestart in België. Cacace bevestigt ook zelf de interesse, dus het ziet er naar uit dat er wel degelijk sprake is van concrete interesse. Welke clubs naar zien diensten dingen is dan weer niet bekend, maar gezien zijn profiel als fullback die alleen de zijlijn kan afdraven zijn Club Brugge en Antwerp mogelijke kandidaten. Ook KRC Genk is nog op zoek naar versterking op de linkerflank, in Gent en Anderlecht lijkt die positie dan weer bezet. Charleroi kan dan weer nog een opvolger voor Nurio gebruiken, Standard zit goed met Nicolas Gavory. Natuurlijk kan het ook om een kleinere ploeg in ons land gaan, al oogt die kans eerder gering.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Om wie denkt u dat het hier gaat?

Meest recent

Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

28
28
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

35
35
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

45
45
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

73
73
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

96
96
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

14
14
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

290
290
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

69
69
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

218
218
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

217
217
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

260
260
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

249
249
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

288
288
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

203
203
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

549
549
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

154
154
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

292
292
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

215
215
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

175
175
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

414
414
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

165
165
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

165
165
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

81
81
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

213
213

Meer sportnieuws