'Meer details bekend: hoe Club nipt naast recordtransfer greep'

door
'Meer details bekend: hoe Club nipt naast recordtransfer greep'

Tussen alle geruchten door valt moeilijk te ontwarren of ze nu werkelijk nog in de race zitten, maar één ding is zeker: Club Brugge stond in januari uiterst dicht bij Adolfo Gaich. Meer zelfs, Blauw-Zwart was bereid haar huidige transferrecord ei zo na te verdubbelen voor de Argentijnse spits. Dat blijkt nu meer details bekend geraken over de transfersoap van toen.


In een reconstructie van de gebeurtenissen van vorige winter doet de toonaangevende Argentijnse krant Clarin uit de doeken hoe Giach wel degelijk op weg was naar Jan Breydel. Het 21-jarige toptalent verliet zelfs de Olympische selectie van de Argentijnse U23 om terug naar Buenos Aires af te reizen, waar hij zijn medische testen moest afleggen om zijn verhuis naar België te finaliseren. Per slot van rekening was Club bereid om zijn afkoopsom van 15 miljoen op tafel te leggen, bijna een verdubbeling van het huidige record in Brugge.

Toen de spits op het punt stond om de taxi naar het vliegveld te stappen, aldus Clarin, viel de hele deal echter plots in duigen. Het dagblad wijst daarvoor op problemen met de garanties over de afbetalingen en onenigheid over de bonussen, waardoor de onderhandelingen in laatste instantie alsnog spaak liepen en Club haar bod nooit schriftelijk indiende. Of de landskampioen nu nog dingt naar Giach, wiens vertrek bij San Lorenzo nu na het afspringen van de deal met CSKA Moskou als 'behekst' wordt omschreven, wordt niet verduidelijkt.

Gelooft u dat Gaich een echte topper wordt?

Meest recent

Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

12
12
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

70
70
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

196
196
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

19
19
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

30
30
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

81
81
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

163
163
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

29
29
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

78
78
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

59
59
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

105
105
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

63
63
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

505
505
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

99
99
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

337
337
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

91
91
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

160
160
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

112
112
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

125
125
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

147
147
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

444
444
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

92
92
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

88
88

Meer sportnieuws