'Pep gaat na vrijspraak City meteen voor tweede Duivel'

door
'Pep gaat na vrijspraak City meteen voor tweede Duivel'

Manchester City werd maandag vrijgesproken van zijn Europese schorsing en dus kan de Engelse topclub volop inzetten op het komende seizoen. Volgens coach Pep Guardiola ligt de focus momenteel echter enkel op de FA Cup en eindronde van de Champions League. Maar achter de schermen wordt wel degelijk aan versterking gewerkt.


Dé topprioriteit in het Etihad Stadium is het aantrekken van defensieve versterking. En daarvoor doen verschillende namen de ronde: Milan Skriniar (Inter), Kalidou Koulibaly (Napoli), David Alaba (Bayern), ... worden allemaal genoemd. Maar valt te betwijfelen of zij ook haalbaar zijn. Daarom wordt volgens The Telegraph ook een 'korte termijn-oplossing' overwogen, iemand die één à twee seizoen kan depanneren. En dat zou niemand minder dan Jan Vertonghen zijn.

De Rode Duivel verlengde zijn contract bij Tottenham onlangs nog met enkele maanden om de Premier League te kunnen afwerken, maar na het seizoen zal hij er wel degelijk transfervrij de deur uitwandelen. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Internazionale de onderhandelingen alvast weer had geopend. Maar daar zou Man City dus een stokje voor kunnen steken.

Guardiola zou geïnteresseerd zijn in de komst van de Rode Duivel, zeker omdat hij zowel in het centrum als op de linksbackpositie uit de voeten kan. Gezien zijn ervaring met het spelsysteem van Mauricio Pochettino, denkt men dat Vertonghen ook snel overweg zal kunnen met de speelstijl van City. Bovendien moet er op hem geen transfersom betaald worden, waardoor er meer middelen overblijven voor andere aanwinsten.

LEES OOK: Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Wat is volgens u de beste optie voor Vertonghen?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

65
65
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

40
40
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

113
113
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

100
100
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

69
69
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

44
44
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

181
181
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

180
180
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

35
35
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

366
366
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

231
231
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

471
471
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

89
89
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

36
36
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

427
427
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

50
50
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

457
457
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

143
143
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

354
354
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

250
250
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

321
321
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

501
501
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

523
523
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

670
670

Meer sportnieuws