'Pep gaat na vrijspraak City meteen voor tweede Duivel'

door
'Pep gaat na vrijspraak City meteen voor tweede Duivel'

Manchester City werd maandag vrijgesproken van zijn Europese schorsing en dus kan de Engelse topclub volop inzetten op het komende seizoen. Volgens coach Pep Guardiola ligt de focus momenteel echter enkel op de FA Cup en eindronde van de Champions League. Maar achter de schermen wordt wel degelijk aan versterking gewerkt.


Dé topprioriteit in het Etihad Stadium is het aantrekken van defensieve versterking. En daarvoor doen verschillende namen de ronde: Milan Skriniar (Inter), Kalidou Koulibaly (Napoli), David Alaba (Bayern), ... worden allemaal genoemd. Maar valt te betwijfelen of zij ook haalbaar zijn. Daarom wordt volgens The Telegraph ook een 'korte termijn-oplossing' overwogen, iemand die één à twee seizoen kan depanneren. En dat zou niemand minder dan Jan Vertonghen zijn.

De Rode Duivel verlengde zijn contract bij Tottenham onlangs nog met enkele maanden om de Premier League te kunnen afwerken, maar na het seizoen zal hij er wel degelijk transfervrij de deur uitwandelen. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Internazionale de onderhandelingen alvast weer had geopend. Maar daar zou Man City dus een stokje voor kunnen steken.

Guardiola zou geïnteresseerd zijn in de komst van de Rode Duivel, zeker omdat hij zowel in het centrum als op de linksbackpositie uit de voeten kan. Gezien zijn ervaring met het spelsysteem van Mauricio Pochettino, denkt men dat Vertonghen ook snel overweg zal kunnen met de speelstijl van City. Bovendien moet er op hem geen transfersom betaald worden, waardoor er meer middelen overblijven voor andere aanwinsten.

LEES OOK: Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Wat is volgens u de beste optie voor Vertonghen?

Meest recent

'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

33
33
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

44
44
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

161
161
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

111
111
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

78
78
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

121
121
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

142
142
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

175
175
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

182
182
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

150
150
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

575
575
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

320
320
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

97
97
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

370
370
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

188
188
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

150
150
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

107
107
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

581
581
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

425
425
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

101
101
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1120
1120
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

146
146
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

217
217

Meer sportnieuws