TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat stevig toe, Real wil uitpakken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat stevig toe, Real wil uitpakken'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De soap rond Adolfo Gaich blijft maar duren. Maandag werd een streep getrokken onder zijn transfer naar CSKA Moskou door het uitblijven van een akkoord. Zijn makelaars zouden nu terug openstaan voor aanbiedingen van andere Europese clubs, zoals Club Brugge. Het is echter niet duidelijk of Blauw-Zwart nog zin heeft om in dit spelletje mee te gaan. Bovendien zou zijn management eerder op ploegen in Spanje en Italië mikken. Indien club naast Gaich grijpt, haalt het normaal gezien elders een nieuwe spits. Ruud Vormer liet dan weer verstaan dat hij zijn carrière in Brugge wil afsluiten.

RSC Anderlecht rondde de terugkeer van Derrick Lukassen af, die een seizoen extra gehuurd werd van PSV Eindhoven. En volgens La Dernière Heure is ook de overgang van Bogdan Mykhaylichenko helemaal rond. RSCA zou zo'n 500.000 euro betalen voor de 23-jarige linksback. Argentijnse bronnen meldden dan weer dat RSCA een voorstel deed aan Lucas Biglia, maar dat lijkt onwaarschijnlijk. De club liet verder weten dat een ruildeal tussen Omar Govea en Pieter Gerkens niet aan de orde is.

Met Alireza Beiranvand heeft Antwerp FC eindelijk zijn extra doelman beet. De Iraniër is inmiddels geland in ons land. Hij zal wel enkele dagen in quarantaine moeten blijven alvorens zijn medische proeven afgelegd kunnen worden. Indien achter de rug zijn, tekent de international allicht een meerjarig contract en kan hij de concurrentiestrijd met Jean Butez aangaan.

Nordin Jackers lijkt KRC Genk definitief te gaan inruilen voor een eersteklasser. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat er verregaande gesprekken worden gevoerd met KV Oostende. De Kustploeg is volop aan het bouwen aan een nieuw team en heeft onder meer nog een doelman nodig. Ook Cercle zou op de loer liggen. Daarnaast zou Genk ook afscheid nemen van Zinho Gano, die volgens de geruchtenmolen op weg is naar KV Mechelen.

STVV kan nog de nodige versterking gebruiken en de Kanaries zijn momenteel op stage in Horst in Nederland. Daar testen ze een opvallende speler. Het Belang van Limburg weet dat Sandy Walsh een kans krijgt om trainer Kevin Muscat te overtuigen. De Nederlander is een vrije speler nadat zijn avontuur bij Zulte Waregem ten einde liep.

De onderhandelingen tussen Zulte Waregem en Laurens De Bock sleepten enige tijd aan, maar volgens Het Nieuwsblad is er nu toch schot in de zaak gekomen. De oud-linksachter van Club Brugge heeft bij Leeds geen toekomst meer en mag dus vertrekken. Essevee wil de transfer van De Bock eerstdaags afronden.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Cercle Brugge op een akkoord met stadsgenoot Club Brugge over de definitieve transfer van Guillaume Hubert. De doelman werd vorige seizoen al gehuurd en Cercle zou hem nu permanent willen overnemen. Maar momenteel zou het prijskaartje wat duur uitvallen. Zoals gezegd vormt Jackers een alternatief.

Buitenlandse media weten dat Moeskroen concrete interesse heeft in Matias Silvestre, een 35-jarige centrale verdediger die zonder club zit. Zijn laatste avontuur was bij Livorno, eerder speelde de Argentijn ook voor Internazionale en AC Milan.

BUITENLAND
Real Madrid blijft hoog inzetten op de komst van Kylian Mbappé. Deze zomer mag dan wel nog te vroeg zijn, maar volgens Marca rekenen ze er bij Los Blancos op dat de Fransman volgend jaar de overstap maakt. Loze woorden zijn dat alvast niet: Mbappé is nu 21 jaar oud en ligt tot medio 2022 vast in het Parc des Princes. De superster van PSG zou wel zo'n 180 miljoen euro moeten kosten.

Volgens La Gazzetta dello Sport hebben het bestuur van Inter en Barcelona afgesproken om na het seizoen de onderhandelingen omtrent Lautaro Martinez pas opnieuw te starten. Beide clubs zijn zowel in eigen land als Europees nog actief en willen eerst die opdrachten tot een goed einde brengen. Volgens de krant zou Internazionale enkele spelers plus een geldbedrag willen ontvangen voor het Argentijns goudhaantje.

Chelsea FC zou opnieuw stevig willen uitpakken. Zo stelt The Mirror dat de Londense club zich wil versterken met Jan Oblak. De sluitpost van Atlético Madrid zou met rood zijn omcirkeld als opvolger van Kepa Arrizabalaga. Volgens het Britse medium zal Chelsea geen meer dan 100 miljoen euro presenteren aan Atlético, maar hoopt men een akkoord te bereiken door ruilspelers in de deal te betrekken.

Liverpool FC heeft een uitstekend seizoen achter de rug en pakte met overwacht de Engelse titel, voor het eerst in 30 jaar tijd. Ondanks dat succes dreigen toch enkele spelers te vertrekken op Anfield. Onder andere Dejan Lovren zou mogen beschikken. Volgens Goal zijn verschillende clubs geïnteresseerd in de centrale verdediger, waaronder twee competitiegenoten. Ook Zenit Sint-Petersburg en AS Roma worden genoemd.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Denkt u dat Mbappe volgend seizoen bij Real speelt?

Meest recent

Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

7
7
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

43
43
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

7
7
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

107
107
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

73
73
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

123
123
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

62
62
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

73
73
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

46
46
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

99
99
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

178
178
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

52
52
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

392
392
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

71
71
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

244
244
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

89
89
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

113
113
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

99
99
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

72
72
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

373
373
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

326
326
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

307
307
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

67
67

Meer sportnieuws