'Zulte-Waregem haalt bekende naam: transfer eerstdaags afgerond'

door
'Zulte-Waregem haalt bekende naam: transfer eerstdaags afgerond'

Door de coronacrisis draait de zomermercato nog niet op volle toeren. De clubs hebben minder financiële middelen voorhanden en vaak moeten ook eerst overbodige spelers verpatst worden. 

En dat is bijvoorbeeld het geval bij Zulte Waregem. Daar gaf verdediger Sandy Walsh eerder te kennen dat hij Essevee verlaten heeft als eindecontractspeler. Marvin Baudry, vorig seizoen vaak aan de kant met blessures, kreeg ook geen nieuwe contractverlenging en hij moet dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Maar volgens Krant van West-Vlaanderen stopt het daar niet bij.

Huurlingen Cyle Larin (Besiktas) en Dimitri Oberlin (FC Basel) keren niet meer terug naar de Gaverbeek omdat hun aankoopoptie niet werd gelicht en omdat een nieuwe huurdeal niet mogelijk is. De overbodige Nissila en Zarandia zullen opnieuw worden verhuurd, terwijl Soisalo en Sylla eerst nog een kans krijgen in de voorbereiding. Voor sterkhouders Berahino en Bruno zijn er nog geen concrete aanbiedingen, terwijl de onderhandelingen met Laurens De Bock nog niet afgerond zijn.

UPDATE 14/07

De onderhandelingen tussen Zulte-Waregem en Laurens De Bock sleepten enige tijd aan, maar volgens Het Nieuwsblad is er nu toch schot in de zaak gekomen. De oud-linksachter van Club Brugge heeft bij Leeds, dat op punt staat te promoveren naar de Premier League, geen toekomst meer en mag dus vertrekken. Essevee wil de transfer van De Bock eerstdaags afronden.

LEES OOK: 'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Goeie aanwinst voor Essevee?

Meest recent

OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

21
21
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

31
31
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

73
73
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

275
275
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

205
205
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

70
70
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

310
310
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

143
143
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

324
324
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

238
238
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

52
52
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

129
129
Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Club Brugge is dit seizoen weer actief in de Champions League. In het kampioenenbal wachten er nog ...

109
109
Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Na de Gouden Generatie van de Belgische nationale ploeg zijn de Rode Duivels naarstig op zoek naar ...

202
202
Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

De Rode Duivels boekten een belangrijke zege in Wales. Bondscoach Craig Bellamy mocht als eerste ...

298
298
Bormans gooit op tafel: Union machteloos door Pocognoli

Union SG heeft afscheid genomen van Sebastien Pocognoli. De Belgische oefenmeester gaat een nieuwe ...

148
148
Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

De Rode Duivels kwamen al vroeg op voorsprong tegen Wales en alle mogelijke doemscenario’s ...

309
309
‘Sensationele Europese wintertransfer Benzema’

Karim Benzema maakte jaren furore bij Real Madrid met als hoogtepunt een Ballon d’Or. De ...

58
58
Belgische talenten geloven ogen niet: “Nog nooit meegemaakt”

De jonge Duivels haalden tegen Wales verwoestend uit. De talenten van Gill Swerts wonnen met maar ...

184
184
Garcia heeft plots uniek wapen: “Zijn beste match”

Er is veel concurrentie bij de Rode Duivels en bondscoach Rudi Garcia moet elke wedstrijd knopen ...

172
172
‘Nieuwe structuur Anderlecht: wending achter de schermen’

Na het ontslag van Wouter Vandenhaute staat er een nieuwe structuur bij RSC Anderlecht voor de deur. ...

311
311
Vandenbempt schoffeert vier Duivels: “Onbegrijpelijk dramatisch”

De Rode Duivels staan er goed voor om het WK 2026 te halen. Na de overwinning tegen Wales heeft ...

441
441
TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

671
671
Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

98
98
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

282
282

Meer sportnieuws