Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

door
Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

RSC Anderlecht werkt aanstaande zaterdag zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding af, STVV vormt de tegenstander van dienst. De kans is klein dat Derrick Luckassen dan weer zijn opwachting zal maken bij Paars-Wit. De verlenging van zijn huurbeurt is echter wel zo goed als rond.

De voorbije dagen werd al duidelijk dat de Nederlander nog een jaartje in Brussel zou blijven, het was enkel kwestie om tot een akkoord met moederclub PSV Eindhoven te komen. En volgens De Telegraaf is die overeenkomst inmiddels bereikt. Anderlecht zou wel een inspanning doen en neemt volgend seizoen zijn volledige salaris over. Het is niet duidelijk of er een nieuwe aankoopoptie werd opgenomen.

In ieder geval zouden enkel nog de juridische details afgewikkeld moeten worden, daarna kan de deal helemaal beklonken worden. Opvallend is dat Luckassen zijn contract bij PSV eerst met een jaartje zou verlengen tot 2023. Op die manier staat hij nog twee seizoenen onder contract wanneer hij komende zomer terugkeert en dat heeft een positieve invloed op zijn transferwaarde.

UPDATE 14/07

De afwikkeling van zijn transfer heeft nog enkele dagen langer geduurd dan verwacht, maar nu zou dus ook al het papierwerk rond zijn. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting op training bij Paars-Wit. Mooi op tijd dus voor het oefenduel van aanstaande zaterdag tegen Saint-Etienne. Overigens zou er dit keer geen aankoopoptie zijn opgenomen in de huurovereenkomst.

UPDATE 10u15

Vanochtend werd er al gemeld dat Derrick Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting zou maken bij Anderlecht. Dat nieuws werd nu ook bevestigd door de club zelf. Middels een Tweet verwelkomt Paars-Wit de verdediger namelijk terug bij de club, die dus voor één seizoen wordt gehuurd van PSV, ditmaal zónder aankoopoptie.

LEES OOK: Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

Goeie zaak voor Anderlecht?

Meest recent

Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

9
9
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

50
50
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

196
196
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

213
213
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

29
29
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

129
129
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

77
77
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

172
172
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

106
106
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

42
42
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

225
225
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

39
39
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

244
244
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

411
411
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

134
134
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

382
382
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

216
216
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

92
92
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

509
509
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

650
650
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

120
120
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

205
205
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

339
339
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

226
226

Meer sportnieuws