Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

door
Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

RSC Anderlecht werkt aanstaande zaterdag zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding af, STVV vormt de tegenstander van dienst. De kans is klein dat Derrick Luckassen dan weer zijn opwachting zal maken bij Paars-Wit. De verlenging van zijn huurbeurt is echter wel zo goed als rond.

De voorbije dagen werd al duidelijk dat de Nederlander nog een jaartje in Brussel zou blijven, het was enkel kwestie om tot een akkoord met moederclub PSV Eindhoven te komen. En volgens De Telegraaf is die overeenkomst inmiddels bereikt. Anderlecht zou wel een inspanning doen en neemt volgend seizoen zijn volledige salaris over. Het is niet duidelijk of er een nieuwe aankoopoptie werd opgenomen.

In ieder geval zouden enkel nog de juridische details afgewikkeld moeten worden, daarna kan de deal helemaal beklonken worden. Opvallend is dat Luckassen zijn contract bij PSV eerst met een jaartje zou verlengen tot 2023. Op die manier staat hij nog twee seizoenen onder contract wanneer hij komende zomer terugkeert en dat heeft een positieve invloed op zijn transferwaarde.

UPDATE 14/07

De afwikkeling van zijn transfer heeft nog enkele dagen langer geduurd dan verwacht, maar nu zou dus ook al het papierwerk rond zijn. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting op training bij Paars-Wit. Mooi op tijd dus voor het oefenduel van aanstaande zaterdag tegen Saint-Etienne. Overigens zou er dit keer geen aankoopoptie zijn opgenomen in de huurovereenkomst.

UPDATE 10u15

Vanochtend werd er al gemeld dat Derrick Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting zou maken bij Anderlecht. Dat nieuws werd nu ook bevestigd door de club zelf. Middels een Tweet verwelkomt Paars-Wit de verdediger namelijk terug bij de club, die dus voor één seizoen wordt gehuurd van PSV, ditmaal zónder aankoopoptie.

LEES OOK: Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

Goeie zaak voor Anderlecht?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

20
20
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

13
13
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

47
47
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

77
77
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

262
262
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

258
258
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

169
169
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

204
204
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

186
186
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

109
109
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

172
172
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

377
377
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

275
275
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

136
136
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

426
426
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

812
812
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

176
176
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

428
428
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws