Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

door
Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

RSC Anderlecht werkt aanstaande zaterdag zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding af, STVV vormt de tegenstander van dienst. De kans is klein dat Derrick Luckassen dan weer zijn opwachting zal maken bij Paars-Wit. De verlenging van zijn huurbeurt is echter wel zo goed als rond.

De voorbije dagen werd al duidelijk dat de Nederlander nog een jaartje in Brussel zou blijven, het was enkel kwestie om tot een akkoord met moederclub PSV Eindhoven te komen. En volgens De Telegraaf is die overeenkomst inmiddels bereikt. Anderlecht zou wel een inspanning doen en neemt volgend seizoen zijn volledige salaris over. Het is niet duidelijk of er een nieuwe aankoopoptie werd opgenomen.

In ieder geval zouden enkel nog de juridische details afgewikkeld moeten worden, daarna kan de deal helemaal beklonken worden. Opvallend is dat Luckassen zijn contract bij PSV eerst met een jaartje zou verlengen tot 2023. Op die manier staat hij nog twee seizoenen onder contract wanneer hij komende zomer terugkeert en dat heeft een positieve invloed op zijn transferwaarde.

UPDATE 14/07

De afwikkeling van zijn transfer heeft nog enkele dagen langer geduurd dan verwacht, maar nu zou dus ook al het papierwerk rond zijn. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting op training bij Paars-Wit. Mooi op tijd dus voor het oefenduel van aanstaande zaterdag tegen Saint-Etienne. Overigens zou er dit keer geen aankoopoptie zijn opgenomen in de huurovereenkomst.

UPDATE 10u15

Vanochtend werd er al gemeld dat Derrick Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting zou maken bij Anderlecht. Dat nieuws werd nu ook bevestigd door de club zelf. Middels een Tweet verwelkomt Paars-Wit de verdediger namelijk terug bij de club, die dus voor één seizoen wordt gehuurd van PSV, ditmaal zónder aankoopoptie.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Goeie zaak voor Anderlecht?

Meest recent

Croky Cup: Union ontsnapt, hoofdrol VAR in OHL-Club, kermis op Bosuil

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

26
26
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

321
321
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

105
105
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

99
99
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

262
262
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

21
21
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

139
139
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

498
498
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

23
23
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

32
32
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

170
170
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

81
81
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

115
115
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

105
105
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

112
112
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

105
105
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

288
288
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

290
290
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

172
172
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

144
144
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

205
205
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

157
157
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

115
115

Meer sportnieuws