'Nieuwe wending rond Gaich: Club Brugge weer aan zet'

door
'Nieuwe wending rond Gaich: Club Brugge weer aan zet'

Club Brugge hengelde in januari lange tijd achter de diensten van de Argentijnse spits Adolfo Gaich en een akkoord leek toen in de maak, maar uiteindelijk bleef een transfer toch uit. De 21-jarige bleef dus nog een half jaartje bij zijn huidige club San Lorenzo. Maar nu is hij opnieuw verwikkeld in een heuse transfersoap.


De afgelopen dagen leek Gaich goed op weg naar het Russische CSKA Moskou, dat naar verluidt een akkoord had bereikt met San Lorenzo. Maar die overeenkomst zou tot stand zijn gekomen zonder medeweten van zijn makelaars. In de onderhandelingen met CSKA lagen zij dan ook dwars, waardoor er geen persoonlijk akkoord bereikt kon worden. Uiteindelijk zouden de Russen maandagavond hun bod dan ook hebben ingetrokken.

En dus is het gissen hoe het nu verder moet in deze soap. Onder meer het medium Olé beweert dat San Lorenzo nu het contract van Gaich gewoon wil verlengen, maar door de vertroebelde relatie met zijn management is die kans klein. Andere bronnen melden dan weer dat men nu wacht op formele aanbiedingen van andere Europese ploegen. Club Brugge wordt daarbij naar voren geschoven, al zou Fiorentina ook een optie zijn. Zijn management zou wel de voorkeur geven aan een Spaanse of Italiaanse ploeg, daar liggen de commissies nu eenmaal hoger. In ieder geval blijft Gaich op dit moment gewoon nog bij San Lorenzo.

LEES OOK: Club-spelers schrikken op: onverwachte gast tijdens oefenpot

Club kan dit dossier beter laten voor wat het is ...

Meest recent

Club-spelers schrikken op: onverwachte gast tijdens oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

26
26
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

36
36
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

167
167
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

287
287
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

40
40
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

303
303
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

205
205
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

242
242
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

324
324
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

157
157
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

444
444
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

603
603
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

625
625
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

352
352
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

97
97
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

178
178
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

124
124
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

260
260
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

231
231
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

346
346
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

420
420
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

390
390
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

87
87

Meer sportnieuws