'Nieuwe wending rond Gaich: Club Brugge weer aan zet'

1277
'Nieuwe wending rond Gaich: Club Brugge weer aan zet'

Club Brugge hengelde in januari lange tijd achter de diensten van de Argentijnse spits Adolfo Gaich en een akkoord leek toen in de maak, maar uiteindelijk bleef een transfer toch uit. De 21-jarige bleef dus nog een half jaartje bij zijn huidige club San Lorenzo. Maar nu is hij opnieuw verwikkeld in een heuse transfersoap.


De afgelopen dagen leek Gaich goed op weg naar het Russische CSKA Moskou, dat naar verluidt een akkoord had bereikt met San Lorenzo. Maar die overeenkomst zou tot stand zijn gekomen zonder medeweten van zijn makelaars. In de onderhandelingen met CSKA lagen zij dan ook dwars, waardoor er geen persoonlijk akkoord bereikt kon worden. Uiteindelijk zouden de Russen maandagavond hun bod dan ook hebben ingetrokken.

En dus is het gissen hoe het nu verder moet in deze soap. Onder meer het medium Olé beweert dat San Lorenzo nu het contract van Gaich gewoon wil verlengen, maar door de vertroebelde relatie met zijn management is die kans klein. Andere bronnen melden dan weer dat men nu wacht op formele aanbiedingen van andere Europese ploegen. Club Brugge wordt daarbij naar voren geschoven, al zou Fiorentina ook een optie zijn. Zijn management zou wel de voorkeur geven aan een Spaanse of Italiaanse ploeg, daar liggen de commissies nu eenmaal hoger. In ieder geval blijft Gaich op dit moment gewoon nog bij San Lorenzo.

LEES OOK: Next Generation 2026: drie JPL-talenten in top 60

Club kan dit dossier beter laten voor wat het is ...

Meest recent

Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

3
3
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

11
11
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

15
15
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

50
50
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

14
14
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

77
77
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

25
25
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

116
116
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

24
24
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

59
59
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

28
28
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

244
244
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

92
92
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

58
58
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

76
76
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

223
223
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

68
68
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

56
56
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

41
41
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

206
206
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

117
117
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

89
89
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

199
199
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

329
329

Meer sportnieuws