'Gaich wijst Russisch aanbod af, ook Club wordt moeilijk'

door
'Gaich wijst Russisch aanbod af, ook Club wordt moeilijk'

lub Brugge lijkt met Youssouph Badji een nieuw goudhaantje beet te hebben, maar de 18-jarige Senegalees is nog wat jong om de aanval te dragen. Vermits ook David Okereke zijn schouders dat gewicht nog niet helemaal aankunnen en Michael Krmencik maar niet kan overtuigen, speurt Blauw-Zwart naar verluidt dan ook nog steeds naar een nieuwe goalgetter. Eén naam blijft daarbij telkens weer opnieuw terugkeren: Adolfo Gaich, het voormalige toptarget van afgelopen winter.


En blijkbaar hebben de Bruggelingen de 21-jarige Argentijn nog niet opgegeven. Afgelopen week geraakte bekend dat CSKA Moskou een bod heeft uitgebracht en dit zou ook geaccepteerd zijn door zijn huidige club San Lorenzo, maar de entourage van Gaich was er als de kippen bij om te benadrukken dat er van een persoonlijk akkoord nog geen sprake is. Volgens TYC Sports is inmiddels ook Club daarom weer in actie geschoten, want het Argentijnse medium beweert dat de Bruggelingen aan San Lorenzo hebben laten weten dat ze het bod van CSKA willen evenaren: 8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten.

UPDATE 19u55

De wendingen in het dossier rond Gaich vallen intussen nauwelijks nog te volgen, maar vandaag zou er wel eens een eerste doorbraak kunnen plaatsvinden. Dan weet CSKA Moskou namelijk of het al dan niet tot een akkoord komt met de felbegeerde spits, die de afgelopen maanden aan tal van clubs werd gelinkt. Zo waren naar verluidt onder andere Leeds en zelfs Inter concreet, maar zij lijken niet langer in de race te zitten.

In de meeste media werd de voorbije week namelijk bijna exclusief de naam van Club Brugge naar voren geschoven als meest fervente aanhouder, al komt daar nu plots toch een Italiaanse grootmacht bij. Volgens onder meer Olé dient ook AC Milan zich namelijk opnieuw aan bij San Lorenzo, terwijl andere bronnen dan weer gewag maken van Fiorentina als potentiële kaper. Of hoe deze lange soap nog lang niet voorbij lijkt.

UPDATE 21u14
De soap rond Gaich is inderdaad nog lang niet voorbij. Zo weet Sport24 dat Gaich met zekerheid niet naar CSKA Moskou zal vertrekken. "Het is waar, we hebben het aanbod van CSKA Moskou afgewezen. Hij zal volgend seizoen niet in Rusland spelen", vertelt makelaar Bustos aan het medium. 

Verder lijkt ook Club Brugge steeds minder te mogen hopen op het aantrekken van de Argentijnse spits. "Hij wil volgend seizoen in Engeland, Spanje of Italië aan de slag, dat is zijn droom", vervolgt Bustos. Werk aan de winkel dus voor Mannaert en co als ze Gaich volgend jaar in Brugge aan het werk willen zien. 

LEES OOK: 'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge zou zich beter richten op andere pistes...

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

62
62
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

56
56
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

70
70
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

85
85
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

101
101
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

94
94
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

71
71
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

195
195
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

127
127
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

155
155
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

234
234
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

239
239
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

225
225
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

403
403
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

656
656
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

320
320
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

504
504
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

431
431
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

439
439
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

73
73

Meer sportnieuws