'Gaich wijst Russisch aanbod af, ook Club wordt moeilijk'

door
'Gaich wijst Russisch aanbod af, ook Club wordt moeilijk'

lub Brugge lijkt met Youssouph Badji een nieuw goudhaantje beet te hebben, maar de 18-jarige Senegalees is nog wat jong om de aanval te dragen. Vermits ook David Okereke zijn schouders dat gewicht nog niet helemaal aankunnen en Michael Krmencik maar niet kan overtuigen, speurt Blauw-Zwart naar verluidt dan ook nog steeds naar een nieuwe goalgetter. Eén naam blijft daarbij telkens weer opnieuw terugkeren: Adolfo Gaich, het voormalige toptarget van afgelopen winter.


En blijkbaar hebben de Bruggelingen de 21-jarige Argentijn nog niet opgegeven. Afgelopen week geraakte bekend dat CSKA Moskou een bod heeft uitgebracht en dit zou ook geaccepteerd zijn door zijn huidige club San Lorenzo, maar de entourage van Gaich was er als de kippen bij om te benadrukken dat er van een persoonlijk akkoord nog geen sprake is. Volgens TYC Sports is inmiddels ook Club daarom weer in actie geschoten, want het Argentijnse medium beweert dat de Bruggelingen aan San Lorenzo hebben laten weten dat ze het bod van CSKA willen evenaren: 8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten.

UPDATE 19u55

De wendingen in het dossier rond Gaich vallen intussen nauwelijks nog te volgen, maar vandaag zou er wel eens een eerste doorbraak kunnen plaatsvinden. Dan weet CSKA Moskou namelijk of het al dan niet tot een akkoord komt met de felbegeerde spits, die de afgelopen maanden aan tal van clubs werd gelinkt. Zo waren naar verluidt onder andere Leeds en zelfs Inter concreet, maar zij lijken niet langer in de race te zitten.

In de meeste media werd de voorbije week namelijk bijna exclusief de naam van Club Brugge naar voren geschoven als meest fervente aanhouder, al komt daar nu plots toch een Italiaanse grootmacht bij. Volgens onder meer Olé dient ook AC Milan zich namelijk opnieuw aan bij San Lorenzo, terwijl andere bronnen dan weer gewag maken van Fiorentina als potentiële kaper. Of hoe deze lange soap nog lang niet voorbij lijkt.

UPDATE 21u14
De soap rond Gaich is inderdaad nog lang niet voorbij. Zo weet Sport24 dat Gaich met zekerheid niet naar CSKA Moskou zal vertrekken. "Het is waar, we hebben het aanbod van CSKA Moskou afgewezen. Hij zal volgend seizoen niet in Rusland spelen", vertelt makelaar Bustos aan het medium. 

Verder lijkt ook Club Brugge steeds minder te mogen hopen op het aantrekken van de Argentijnse spits. "Hij wil volgend seizoen in Engeland, Spanje of Italië aan de slag, dat is zijn droom", vervolgt Bustos. Werk aan de winkel dus voor Mannaert en co als ze Gaich volgend jaar in Brugge aan het werk willen zien. 

LEES OOK: 'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge zou zich beter richten op andere pistes...

Meest recent

'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

1
1
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

1
1
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

21
21
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

81
81
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

86
86
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

88
88
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

50
50
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

42
42
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

92
92
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

61
61
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

313
313
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

308
308
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

267
267
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

22
22
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

98
98
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

216
216
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

101
101
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

243
243
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

367
367
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

89
89
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

319
319
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

299
299
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

344
344

Meer sportnieuws