'Gaich wijst Russisch aanbod af, ook Club wordt moeilijk'

door
'Gaich wijst Russisch aanbod af, ook Club wordt moeilijk'

lub Brugge lijkt met Youssouph Badji een nieuw goudhaantje beet te hebben, maar de 18-jarige Senegalees is nog wat jong om de aanval te dragen. Vermits ook David Okereke zijn schouders dat gewicht nog niet helemaal aankunnen en Michael Krmencik maar niet kan overtuigen, speurt Blauw-Zwart naar verluidt dan ook nog steeds naar een nieuwe goalgetter. Eén naam blijft daarbij telkens weer opnieuw terugkeren: Adolfo Gaich, het voormalige toptarget van afgelopen winter.


En blijkbaar hebben de Bruggelingen de 21-jarige Argentijn nog niet opgegeven. Afgelopen week geraakte bekend dat CSKA Moskou een bod heeft uitgebracht en dit zou ook geaccepteerd zijn door zijn huidige club San Lorenzo, maar de entourage van Gaich was er als de kippen bij om te benadrukken dat er van een persoonlijk akkoord nog geen sprake is. Volgens TYC Sports is inmiddels ook Club daarom weer in actie geschoten, want het Argentijnse medium beweert dat de Bruggelingen aan San Lorenzo hebben laten weten dat ze het bod van CSKA willen evenaren: 8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten.

UPDATE 19u55

De wendingen in het dossier rond Gaich vallen intussen nauwelijks nog te volgen, maar vandaag zou er wel eens een eerste doorbraak kunnen plaatsvinden. Dan weet CSKA Moskou namelijk of het al dan niet tot een akkoord komt met de felbegeerde spits, die de afgelopen maanden aan tal van clubs werd gelinkt. Zo waren naar verluidt onder andere Leeds en zelfs Inter concreet, maar zij lijken niet langer in de race te zitten.

In de meeste media werd de voorbije week namelijk bijna exclusief de naam van Club Brugge naar voren geschoven als meest fervente aanhouder, al komt daar nu plots toch een Italiaanse grootmacht bij. Volgens onder meer Olé dient ook AC Milan zich namelijk opnieuw aan bij San Lorenzo, terwijl andere bronnen dan weer gewag maken van Fiorentina als potentiële kaper. Of hoe deze lange soap nog lang niet voorbij lijkt.

UPDATE 21u14
De soap rond Gaich is inderdaad nog lang niet voorbij. Zo weet Sport24 dat Gaich met zekerheid niet naar CSKA Moskou zal vertrekken. "Het is waar, we hebben het aanbod van CSKA Moskou afgewezen. Hij zal volgend seizoen niet in Rusland spelen", vertelt makelaar Bustos aan het medium. 

Verder lijkt ook Club Brugge steeds minder te mogen hopen op het aantrekken van de Argentijnse spits. "Hij wil volgend seizoen in Engeland, Spanje of Italië aan de slag, dat is zijn droom", vervolgt Bustos. Werk aan de winkel dus voor Mannaert en co als ze Gaich volgend jaar in Brugge aan het werk willen zien. 

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge zou zich beter richten op andere pistes...

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

30
30
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

8
8
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

53
53
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

39
39
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

65
65
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

39
39
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

40
40
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

86
86
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

32
32
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

79
79
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

49
49
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

183
183
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

374
374
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

54
54
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

218
218
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

41
41
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

100
100
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

96
96
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

627
627
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

265
265
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

184
184
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

161
161
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

335
335
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

48
48

Meer sportnieuws