'Gaich wijst Russisch aanbod af, ook Club wordt moeilijk'

1560
'Gaich wijst Russisch aanbod af, ook Club wordt moeilijk'

lub Brugge lijkt met Youssouph Badji een nieuw goudhaantje beet te hebben, maar de 18-jarige Senegalees is nog wat jong om de aanval te dragen. Vermits ook David Okereke zijn schouders dat gewicht nog niet helemaal aankunnen en Michael Krmencik maar niet kan overtuigen, speurt Blauw-Zwart naar verluidt dan ook nog steeds naar een nieuwe goalgetter. Eén naam blijft daarbij telkens weer opnieuw terugkeren: Adolfo Gaich, het voormalige toptarget van afgelopen winter.


En blijkbaar hebben de Bruggelingen de 21-jarige Argentijn nog niet opgegeven. Afgelopen week geraakte bekend dat CSKA Moskou een bod heeft uitgebracht en dit zou ook geaccepteerd zijn door zijn huidige club San Lorenzo, maar de entourage van Gaich was er als de kippen bij om te benadrukken dat er van een persoonlijk akkoord nog geen sprake is. Volgens TYC Sports is inmiddels ook Club daarom weer in actie geschoten, want het Argentijnse medium beweert dat de Bruggelingen aan San Lorenzo hebben laten weten dat ze het bod van CSKA willen evenaren: 8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten.

UPDATE 19u55

De wendingen in het dossier rond Gaich vallen intussen nauwelijks nog te volgen, maar vandaag zou er wel eens een eerste doorbraak kunnen plaatsvinden. Dan weet CSKA Moskou namelijk of het al dan niet tot een akkoord komt met de felbegeerde spits, die de afgelopen maanden aan tal van clubs werd gelinkt. Zo waren naar verluidt onder andere Leeds en zelfs Inter concreet, maar zij lijken niet langer in de race te zitten.

In de meeste media werd de voorbije week namelijk bijna exclusief de naam van Club Brugge naar voren geschoven als meest fervente aanhouder, al komt daar nu plots toch een Italiaanse grootmacht bij. Volgens onder meer Olé dient ook AC Milan zich namelijk opnieuw aan bij San Lorenzo, terwijl andere bronnen dan weer gewag maken van Fiorentina als potentiële kaper. Of hoe deze lange soap nog lang niet voorbij lijkt.

UPDATE 21u14
De soap rond Gaich is inderdaad nog lang niet voorbij. Zo weet Sport24 dat Gaich met zekerheid niet naar CSKA Moskou zal vertrekken. "Het is waar, we hebben het aanbod van CSKA Moskou afgewezen. Hij zal volgend seizoen niet in Rusland spelen", vertelt makelaar Bustos aan het medium. 

Verder lijkt ook Club Brugge steeds minder te mogen hopen op het aantrekken van de Argentijnse spits. "Hij wil volgend seizoen in Engeland, Spanje of Italië aan de slag, dat is zijn droom", vervolgt Bustos. Werk aan de winkel dus voor Mannaert en co als ze Gaich volgend jaar in Brugge aan het werk willen zien. 

LEES OOK: 'Club Brugge blijft gaan: akkoord in de maak'

Club Brugge zou zich beter richten op andere pistes...

Meest recent

'Stassin krijgt eindelijk gewenste transfer'

Lucas Stassin moest deze zomer tot zijn grote ontgoocheling het WK vanuit zijn zetel volgen. Rudi ...

42
42
'Grote verrassing: Martinez bondscoach van Oranje?'

Na het WK gingen heel wat landen op zoek naar een nieuwe bondscoach. De Rode Duivels vonden na het ...

78
78
'Transfer in de maak voor Bornauw'

Met Brandon Mechele en Nathan Ngoy ontdekten de Rode Duivels op het WK een stevig centraal duo en ...

25
25
Anderlecht kent zijn mogelijke hordes voor league phase

Anderlecht heeft dinsdagavond met grote aandacht gekeken naar wat er zich afspeelde in de Europese ...

148
148
Donkerrode avond Union: Hubert haalt keihard uit

Union zal zich dit seizoen niet kunnen tonen in de Champions League. De Brusselaars sneuvelden ...

497
497
KV Mechelen vindt verdediger in Premier League

KV Mechelen nam een ontgoochelende start in de Jupiler Pro League, want het ging met 2-0 onderuit op ...

54
54
'Standard is eindelijk verlost van dure flop'

Standard heeft deze zomer al veel werk verzet op de transfermarkt. De Rouches haalden al zeven ...

125
125
'Club Brugge blijft gaan: akkoord in de maak'

Club Brugge heeft de laatste weken een stevig transferoffensief ingezet en zette zijn teller ...

730
730
Geen Champions League: Union strandt in Noorwegen

Union SG kruiste dinsdagavond met Bodo/Glimt voor een plek in de laatste voorronde van de Champions ...

268
268
STVV 'rekent zich rijk': "Doet denken aan de jonge Lukaku"

STVV begon met een gelijkspel aan het nieuwe seizoen. De Limburgers konden in die partij nog niet ...

85
85
KRC Genk moet héél dringend de transfermarkt op

KRC Genk verloor met 2-1 van Zulte Waregem. Een valse start. Head of Football Dimitri De ...

345
345
Tielemans verbluft Man United: ijskoude douche volgt meteen

Youri Tielemans kon zijn eerste optreden bij Manchester United bijna niet beter beginnen. De Rode ...

258
258
'Club verpulvert record: zesde miljoenaanwinst op komst'

Club Brugge is de Belgische competitie helemaal ontgroeid op financieel vlak. Dat blijkt deze ...

1699
1699
Hommeles bij KVM: "Hij wordt ongetwijfeld op matje geroepen"

KV Mechelen ging tijdens de eerste speeldag van de Jupiler Pro League vrij kansloos onderuit op AA ...

276
276
'Nieuwe details El Ouahdi-deal; vraagprijs Genk gelekt'

KRC Genk speurt momenteel de markt af naar een nieuwe rechtsback. Dat is ook broodnodig voor de ...

391
391
'Manchester City pakt uit: transfer van 100 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola-tijdperk. En in navolging van de ...

215
215
'Uitsluitsel Antwerp: Verschaeren heeft nieuwe club gekozen'

Yari Verschaeren zit sinds het aflopen van zijn contract bij RSC Anderlecht nog steeds zonder club. ...

689
689
'Lukaku niet naar Anderlecht: exacte reden bekend'

Heel even leek het nu al zover, maar Romelu Lukaku besloot zijn grote comeback bij RSC Anderlecht ...

728
728
De Mil houdt adem in: rampscenario voor AA Gent?

In de derde voorronde van de Conference League verdedigt AA Gent donderdag een 1-0 voorsprong tegen ...

315
315
Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Kat Kerkhofs en Dries Mertens zijn al een tijdje onderweg en lijken volop te genieten van de ...

379
379
'Grote kuis in Genk: 8 (!) vertrekkers in de maak'

Ondanks de recordtransfers van Rafiu Durosinmi en Konstantinos Karetsas heeft KRC Genk, waar voorts ...

1889
1889
'Siquet wil weg: Club Brugge neemt standpunt in'

Club Brugge wil de komende weken geen sterkhouders meer zien vertrekken, al lijkt dat toch ...

664
664
KRC Genk in diepe rouw: uniek gebaar raakt tot tranen toe

Michiel Vandeweert, content creator en één van de bekendste mensen van ons land die ...

512
512
UEFA grijpt zwaar in bij VAR-regels: veranderingen nakend

De VAR blijft de gemoederen bezighouden. Sinds de invoering van de videoref is er veel discussie ...

212
212
Fabrizio Romano dropt plots bommetje in transferwereld

Fabrizio Romano is de grootste transferexpert in de voetbalwereld. Een transfer is pas in kannen en ...

110
110

Meer sportnieuws