Anderlecht verrast met formeel statement over toekomst Gerkens

1158
Anderlecht verrast met formeel statement over toekomst Gerkens

Anderlecht moet deze zomer met een beperkt budget op zoek naar versterking, en dus onderzoekt sportief directeur Peter Verbeke ook enkele creatieve pistes. Zo werd eerder op de dag gewag gemaakt van vermeende interesse in Zulte Waregem-middenvelder Omar Govea, die betrokken zou worden in een ruildeal voor Pieter Gerkens.


Een bron dichtbij de club laat onze redactie nu echter weten dat er langs Paars-Witte kant geen belangstelling is in zulk een constructie. De 24-jarige Mexicaan zou in tegenstelling tot de eerdere berichtgevingen namelijk niet op het verlanglijstje staan in het Lotto Park. Of langs uitgaande zijde Gerkens effectief mag beschikken, werd voorlopig dan weer nog niet bevestigd.

UPDATE 19u40
Hoewel zijn naam zowat overal tussen de lijst van potentiële vertrekkers circuleert, wordt nu aan onze redactie formeel bevestigd dat Gerkens deze zomer door Anderlecht níét naar de uitgang wordt geduwd. Integendeel: de polyvalente middenvelder zou zelfs niet in aanmerking komen voor een transfer, waardoor te betwijfelen valt of een nieuwe versterking in de as wel werkelijk nog een prioriteit is. Tenslotte kan ook Marco Kana nog een rijtje opschuiven.

Daarnaast is het de vraag of de Brusselaars dan werk zullen maken van een nieuw contract, al dan niet aan verminderde voorwaarden, voor de 25-jarige ex-jeugdinternational. Diens huidige verbintenis loopt per slot van rekening volgende zomer al af. Gerkens zelf zou naar verluidt wel weer wat vaker aan spelen willen toekomen, afwachten dus of hij de komende weken en maanden een plek in de rotatie van Frank Vercauteren en Vincent Kompany kan afdwingen.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Heeft Gerkens nog een toekomst in Anderlecht?

Meest recent

AA Gent bevestigt mokerslag: zwaar verdict voor Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

8
8
Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

13
13
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

23
23
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

109
109
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

142
142
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

129
129
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

113
113
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

68
68
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

160
160
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

148
148
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

196
196
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

100
100
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

110
110
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

204
204
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

144
144
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

342
342
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

100
100
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

464
464
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

628
628
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

218
218
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

143
143

Meer sportnieuws