"Antwerp-aanwinst hoort in rijtje Courtois-Mignolet"

door

Zijn naam circuleerde een tijdje in de wandelgangen van de Bosuil, maar uiteindelijk werd Marc Wilmots niet de nieuwe trainer van Antwerp. De voormalig bondscoach blijft wel een goed contact onthouden met Luciano D'Onofrio en gaf bij Het Nieuwsblad dus graag zijn mening over diens nieuwste aanwinst Alireza Beiranvand.


Die kent hij maar al te goed, want als selectieheer van Iran had Wilmots de 27-jarige doelman vorig jaar zelf nog een periode onder zijn hoede. Beiranvand was nu al even rond met de Great Old, maar onder meer door het coronavirus sleepte zijn transfer de afgelopen maanden aan. Maandag zette het nieuwe sluitstuk, die de concurrentie onder de Antwerpse lat moet aangaan met die andere nieuwkomer Jean Butez, eindelijk voet aan grond in ons land. Het ideale moment voor Wilmots om zijn kwaliteiten eens grondig door te lichten dus.

Dat oordeel klinkt alleszins veelbelovend, want de ex-bondscoach noemt Beiranvand een van de beste doelmannen waar hij ooit mee heeft gewerkt. Wilmots looft de Iraniër onder meer voor zijn goede voetenwerk, verre inworpen en snelle reflexen en plaats hem zowaar zelfs in het rijtje van Thibaut Courtois en Simon Mignolet. Mankementen in zijn spel wist het Kampfschwein, die D'Onofrio naar eigen zeggen overigens zelf op zijn spoor bracht en de keeper nog een grote toekomst voorspelt, dan ook niet te ontdekken. Butez is alvast gewaarschuwd.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Wie wordt volgens u eerste doelman van Antwerp?

Meest recent

Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

0
0
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang verbaast Italië

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

14
14
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

139
139
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

75
75
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

74
74
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

37
37
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

86
86
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

234
234
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

287
287
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

45
45
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

96
96
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

298
298
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

236
236
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

98
98
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

596
596
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

143
143
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

243
243
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

204
204
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

229
229
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

398
398
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

195
195
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

255
255
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

49
49
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

156
156
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

93
93

Meer sportnieuws