TRANSFERUURTJE: 'Recordbod Club Brugge, toptransfer Vertonghen'

1706 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Recordbod Club Brugge, toptransfer Vertonghen'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou de Argentijnse spits Adolfo Gaich dan toch niet opgeven. Volgens TyC Sports heeft de landskampioen aan zijn club San Lorenzo laten weten dat het de aanbieding van CSKA Moskou, zo'n 8.5 miljoen euro + 20% op de mogelijke doorverkoopsom, wil evenaren. De Argentijnen willen wel garanties op papier alvorens hier op in te gaan. De speler zelf heeft voorlopig geen akkoord met CSKA en maandag om 19u lokale tijd zou het bod van de Russen vervallen.

Verder wil Blauw-Zwart ook een nieuwe middenvelder willen aantrekken en daarvoor zou men volgens AD naar de Eredivisie lonken. Zo zou Club zijn zinnen hebben gezet op Joey Veerman (21) van Heerenveen. Er zou alvast contact zijn geweest met zijn makelaar. Aan uitgaande zijde moet men dan weer het vertrek van Krépin Diatta vrezen. Volgens Football 365 zou hij kunnen rekenen op de interesse van minstens zeven Europese ploegen.

Anderlecht moet door de beperkte middelen creatief zijn op de mercato en overweegt daarom enkele ruilconstructies. Zo meldt La Dernière Heure dat RSCA de overbodige Pieter Gerkens wil inzetten om Omar Govea van Zulte Waregem over te nemen. Essevee zou op zich wel wat voelen voor de komst van Gerkens, die in Anderlecht geen toekomst meer heeft. Maar zijn huidige salaris kan een struikelblok vormen voor de West-Vlamingen.

AA Gent zou volgens Het Laatste Nieuws nog minstens twee grote aanwinsten willen aantrekken. Om het middenveld ter versterken lijkt Niklas Dorsch overgenomen te gaan worden van Heidenheim. Daarnaast willen de Buffalo's ook een spits aantrekken met een duidelijke meerwaarde. Ook al zal het daar allicht de nodige miljoenen voor moeten neerleggen. Aan uitgaande zijde mag enkel Jonathan David voor het gewenste bedrag (30 à 35 miljoen) vertrekken, de rest van de sterkhouders blijven normaal gezien op post.

KRC Genk neemt mogelijk afscheid van Neto Borges, die maar niet kan overtuigen in de Luminus Arena. Volgens Bulgaarse media gaat Racing hem wellicht voor 300.000 euro verkopen aan CSKA Sofia. Er zou wel een terugkoopoptie opgenomen worden. Het Duitse Fussballtransfers maakt dan weer melding van de interesse voor Paul Mukairu. Op dit moment komt de twintigjarige aanvaller nog uit voor het Turkse Antalyaspor. Ook Club Brugge zou een oogje hebben op de Nigeriaanse spits.

Beerschot overweegt een voormalig smaakmaker terug te halen naar 't Kiel. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Jan Van Den Bergh hoog op de verlanglijst staat. De 25-jarige verdediger vertrok vorige zomer van Beerschot naar AA Gent, maar door blessureleed kon hij niet doorbreken in de Ghelamco Arena. In januari werd hij dan ook verhuurd aan OHL. Nu is hij weer terug bij Gent, waar hij mag beschikken.

Met Jacky Hendry lijkt KV Oostende zijn volgende aanwinst beet te hebben. Volgens HLN wordt hij eerstdaags op het oefencomplex verwacht en kan zijn transfer dan afgerond worden. Daar blijft het echter niet bij. Ook Arthur Theate zou na een succesvolle proefperiode een contract gaan tekenen bij KVO.

BUITENLAND
Om het seizoen in de Premier League te kunnen uitdoen werd het contract van Jan Vertonghen met enkele maanden verlengd bij Tottenham Hotspur. Maar daarna vertrekt hij normaal gezien transfervrij naar een andere club. En dat zou wel eens Internazionale kunnen worden. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Inter besloten om tóch voor Vertonghen te gaan. De clubleiding zoekt een ervaren vervanger voor Diego Godin. De onderhandelingen zouden weer zijn opgestart. Ook Fenerbahce en Besiktas tonen interesse, maar lijken weinig kans te maken.

Ook Timothy Castagne zoekt mogelijk andere oorden op. Volgens Le 10 Sports gaat de Rode Duivel zich nu richten op de laatste wedstrijden met Atalanta. Daarna wil hij aan tafel gaan zitten met José Mourinho, Tomas Tuchel en Brendan Rodgers, want Tottenham, PSG en Leicester City willen hem graag aantrekken. Voor Castagne wordt het een belangrijke keuze een jaar voor een EK.

Chelsea blijft hengelen achter de komst van Kai Havertz, maar zal dan wel flink moeten dokken. Bayer Leverkusen wil Havertz omwille van zijn grote waarde voor het elftal niet kwijt. De Duitser heeft een transferwaarde van ongeveer tachtig miljoen euro, maar de club eist dat het geïnteresseerde Chelsea voldoet aan de afgesproken transfersom van zo'n 95 miljoen euro. Bovendien zou Havertz enkel willen verhuizen als de Blues zeker zijn van CL-voetbal.

De Amerikaans Weston McKennie zou deze zomer kunnen vertrekken bij Schalke 04. Sky Deutschland linkt de 21-jarige vooral aan een overstap naar de Premier League, met Liverpool als frontrunner. Ook Everton, Chelsea, Leicester City, Newcastle United en Wolverhampton Wanderers worden genoemd.

LEES OOK: ‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Club wacht te lang met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

38
38
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

93
93
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

32
32
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

257
257
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

294
294
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

33
33
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

151
151
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

384
384
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

249
249
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

552
552
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

160
160
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

218
218
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

473
473
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

369
369
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

608
608
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

565
565
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

218
218
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

654
654
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

174
174
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

236
236
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

244
244
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

134
134
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

254
254
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

587
587
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

177
177

Meer sportnieuws