TRANSFERUURTJE: 'Recordbod Club Brugge, toptransfer Vertonghen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Recordbod Club Brugge, toptransfer Vertonghen'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou de Argentijnse spits Adolfo Gaich dan toch niet opgeven. Volgens TyC Sports heeft de landskampioen aan zijn club San Lorenzo laten weten dat het de aanbieding van CSKA Moskou, zo'n 8.5 miljoen euro + 20% op de mogelijke doorverkoopsom, wil evenaren. De Argentijnen willen wel garanties op papier alvorens hier op in te gaan. De speler zelf heeft voorlopig geen akkoord met CSKA en maandag om 19u lokale tijd zou het bod van de Russen vervallen.

Verder wil Blauw-Zwart ook een nieuwe middenvelder willen aantrekken en daarvoor zou men volgens AD naar de Eredivisie lonken. Zo zou Club zijn zinnen hebben gezet op Joey Veerman (21) van Heerenveen. Er zou alvast contact zijn geweest met zijn makelaar. Aan uitgaande zijde moet men dan weer het vertrek van Krépin Diatta vrezen. Volgens Football 365 zou hij kunnen rekenen op de interesse van minstens zeven Europese ploegen.

Anderlecht moet door de beperkte middelen creatief zijn op de mercato en overweegt daarom enkele ruilconstructies. Zo meldt La Dernière Heure dat RSCA de overbodige Pieter Gerkens wil inzetten om Omar Govea van Zulte Waregem over te nemen. Essevee zou op zich wel wat voelen voor de komst van Gerkens, die in Anderlecht geen toekomst meer heeft. Maar zijn huidige salaris kan een struikelblok vormen voor de West-Vlamingen.

AA Gent zou volgens Het Laatste Nieuws nog minstens twee grote aanwinsten willen aantrekken. Om het middenveld ter versterken lijkt Niklas Dorsch overgenomen te gaan worden van Heidenheim. Daarnaast willen de Buffalo's ook een spits aantrekken met een duidelijke meerwaarde. Ook al zal het daar allicht de nodige miljoenen voor moeten neerleggen. Aan uitgaande zijde mag enkel Jonathan David voor het gewenste bedrag (30 à 35 miljoen) vertrekken, de rest van de sterkhouders blijven normaal gezien op post.

KRC Genk neemt mogelijk afscheid van Neto Borges, die maar niet kan overtuigen in de Luminus Arena. Volgens Bulgaarse media gaat Racing hem wellicht voor 300.000 euro verkopen aan CSKA Sofia. Er zou wel een terugkoopoptie opgenomen worden. Het Duitse Fussballtransfers maakt dan weer melding van de interesse voor Paul Mukairu. Op dit moment komt de twintigjarige aanvaller nog uit voor het Turkse Antalyaspor. Ook Club Brugge zou een oogje hebben op de Nigeriaanse spits.

Beerschot overweegt een voormalig smaakmaker terug te halen naar 't Kiel. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Jan Van Den Bergh hoog op de verlanglijst staat. De 25-jarige verdediger vertrok vorige zomer van Beerschot naar AA Gent, maar door blessureleed kon hij niet doorbreken in de Ghelamco Arena. In januari werd hij dan ook verhuurd aan OHL. Nu is hij weer terug bij Gent, waar hij mag beschikken.

Met Jacky Hendry lijkt KV Oostende zijn volgende aanwinst beet te hebben. Volgens HLN wordt hij eerstdaags op het oefencomplex verwacht en kan zijn transfer dan afgerond worden. Daar blijft het echter niet bij. Ook Arthur Theate zou na een succesvolle proefperiode een contract gaan tekenen bij KVO.

BUITENLAND
Om het seizoen in de Premier League te kunnen uitdoen werd het contract van Jan Vertonghen met enkele maanden verlengd bij Tottenham Hotspur. Maar daarna vertrekt hij normaal gezien transfervrij naar een andere club. En dat zou wel eens Internazionale kunnen worden. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Inter besloten om tóch voor Vertonghen te gaan. De clubleiding zoekt een ervaren vervanger voor Diego Godin. De onderhandelingen zouden weer zijn opgestart. Ook Fenerbahce en Besiktas tonen interesse, maar lijken weinig kans te maken.

Ook Timothy Castagne zoekt mogelijk andere oorden op. Volgens Le 10 Sports gaat de Rode Duivel zich nu richten op de laatste wedstrijden met Atalanta. Daarna wil hij aan tafel gaan zitten met José Mourinho, Tomas Tuchel en Brendan Rodgers, want Tottenham, PSG en Leicester City willen hem graag aantrekken. Voor Castagne wordt het een belangrijke keuze een jaar voor een EK.

Chelsea blijft hengelen achter de komst van Kai Havertz, maar zal dan wel flink moeten dokken. Bayer Leverkusen wil Havertz omwille van zijn grote waarde voor het elftal niet kwijt. De Duitser heeft een transferwaarde van ongeveer tachtig miljoen euro, maar de club eist dat het geïnteresseerde Chelsea voldoet aan de afgesproken transfersom van zo'n 95 miljoen euro. Bovendien zou Havertz enkel willen verhuizen als de Blues zeker zijn van CL-voetbal.

De Amerikaans Weston McKennie zou deze zomer kunnen vertrekken bij Schalke 04. Sky Deutschland linkt de 21-jarige vooral aan een overstap naar de Premier League, met Liverpool als frontrunner. Ook Everton, Chelsea, Leicester City, Newcastle United en Wolverhampton Wanderers worden genoemd.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Club wacht te lang met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

25
25
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

4
4
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

27
27
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

115
115
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

101
101
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

206
206
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

154
154
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

37
37
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

210
210
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

60
60
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

323
323
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

186
186
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

90
90
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

77
77
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

120
120
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

366
366
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

76
76
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

182
182
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

65
65
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

387
387
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

248
248
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

795
795
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

159
159
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

438
438

Meer sportnieuws