Nederlandse club trots: "Goede band opgebouwd met Club Brugge"

door
Nederlandse club trots:

Club Brugge liet Mathias De Wolf naar NEC vertrekken. Vorig jaar deed Club ook al zaken met de Nederlandse club door Jellert Van Landschoot uit te lenen.

In Nijmegen zijn ze zeer tevreden met de komst van de talentvolle Belg. "Mathias is een groot talent in België en we zijn dan ook heel trots dat hij voor N.E.C. kiest. Als jeugdinternational en speler van Brugge heeft hij zich, onder andere in de Youth League, al meermaals laten zien. We hielden hem al langere tijd in de gaten en zijn toen ook met hem in gesprek gegaan", aldus CEO Wilco Van Schaik op de website van NEC.

"Op het moment dat we hem de manier van werken bij N.E.C. voorlegde, de visie in samenhang met het ontwikkelen van jeugdige talenten, heeft hij besloten voor ons te kiezen. Deze visie zorgt er dan ook voor dat het voor een club als N.E.C. mogelijk is om dergelijke toptalenten aan ons te binden. We waarderen de band die we de afgelopen seizoenen met Club Brugge hebben opgebouwd, anders was het lastig geweest om deze transfer af te ronden."

LEES OOK: Boudeweel trekt pijnlijke conclusie over Club na pandoering

Moet Club spelers gaan uitlenen aan NEC?

Meest recent

'Canadese uitblinker gratis naar Jupiler Pro League'

De laatste jaren heeft Canada een serieuze opmars gemaakt als voetballand. Dat is ook de Belgische ...

3
3
Wagen Belgische topclubs poging voor Eredivisie-revelatie?

De wintermercato komt stilaan weer dichterbij en dat zal ongetwijfeld ook voor een aantal Belgische ...

15
15
Boudeweel trekt pijnlijke conclusie over Club na pandoering

Het is voor de Belgische clubs geen leuke week geworden in de Champions League. Union had dinsdag al ...

85
85
Club Brugge komt met nieuws uit de ziekenboeg

Club Brugge is er woensdagavond niet in geslaagd om Bayern München iets in de weg te leggen. ...

119
119
De Ketelaere schittert en baalt: "Het is doodjammer"

Het werd woensdag zeker niet voor alle Belgen een geweldige avond in de Champions League. Charles De ...

26
26
Courtois stuurt Real toekomstboodschap na glansprestatie

Real Madrid heeft woensdagavond ook zijn derde wedstrijd in de Champions League gewonnen en daarvoor ...

65
65
DIW gaat volledig los op De Bruyne: "Lang niet goed genoeg"

Voor Kevin De Bruyne werd een bezoek aan Nederland dinsdagavond een ware martelgang. Napoli kreeg ...

22
22
Hayen zwaar onder de indruk én lyrisch over Kompany

Voor aanvang van de partij waren er bepaalde analisten die dachten dat Club Brugge Bayern ...

175
175
Sneijder maakt brandhout van Ajax én Godts

Ajax heeft voorlopig niets te zoeken in de Champions League. Ze verloren kansloos met 5-1 van ...

51
51
Genieten onder Kompany: Neuer & co reageren na demonstratie

Vincent Kompany is een coach die altijd voor de aanval kiest. De Belgische trainer staat voor ...

113
113
Club Brugge weet niet wat het ziet: "Score kon veel hoger"

Bayern München was véél te sterk voor Club Brugge, dat 92 minuten lang achter een ...

77
77
'Bommetje bij Club Brugge op komst'

Club Brugge zet in januari een bommetje klaar: er staat een ‘powerhouse’ op de radar. ...

225
225
Brusselmans haalt snoeihard uit: “Kwelende oude dozen”

Hij is al veertig jaar de enfant terrible van de Vlaamse letteren. Herman Brusselmans — ...

96
96
Gouden vondst van Fink? "Dit is nieuw voor mij"

KRC Genk speelt vanavond om 18u45 in eigen huis tegen Real Betis. Dat wordt een zware opdracht voor ...

142
142
'Antwerp FC baalt nog steeds: drie topdeals gekaapt'

Royal Antwerp FC speelt momenteel degradatievoetbal. Dat is de pijnlijke conclusie. De zomermercato ...

316
316
Buitenlandse media 'jennen' Club: "Traktatie voor Kompany"

Club Brugge is zelden zo weggespeeld als tegen Bayern München. Kat en muis. De internationale ...

361
361
Kompany vol lof over twee Bruggelingen: "Kan top vier aan"

Vincent Kompany is een coach met een geweldige voetbalvisie. Aanvallend voetbal over de grond. ...

259
259
Vanaken en Mechele scherp: "Tegen Barça en Arsenal..."

Club Brugge verloor met 4-0 van Bayern München. Blauw-Zwart is zelden zo weggespeeld als tegen ...

208
208
Hayen haalt uit na Bayern: drie Club-spelers geviseerd

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een verwachte nederlaag geleden. Op het veld ...

424
424
Bruggeling verzuipt in München: kranten delen 4 op 10 uit

Club Brugge is woensdagavond stevig op zijn limieten gebotst in de Champions League. Op het veld van ...

209
209
UCL: Courtois cruciaal, Lavia vernedert Ajax én Liverpool leeft weer

De tweede speeldag van de League Phase van de Champions League was geen succes voor de Belgische ...

74
74
Bayern genadig: machteloos Club ontsnapt aan monsternederlaag

Club Brugge KV heeft woensdagavond de wet van de sterkste moeten ondergaan in de Champions League. ...

115
115
Jackers de mist in op Bayern? Boeckx velt duidelijk verdict

Club Brugge werd woensdagavond al snel met de neus op de feiten gedrukt op het veld van Bayern ...

469
469
Onthuld: 'Deze Rode Duivels nu al zeker van WK-selectie'

De Rode Duivels hebben in november voldoende aan een zege tegen Liechtenstein of Kazachstan om zich ...

249
249
Club ziet sterren in München: tweetal krijgt veeg uit de pan

Club Brugge maakte de voorbije seizoenen behoorlijk wat indruk in de Champions League, maar de kloof ...

316
316

Meer sportnieuws