'Chelsea moet 95 miljoen ophoesten voor nieuwe topaanwinst'

219 stemmen
'Chelsea moet 95 miljoen ophoesten voor nieuwe topaanwinst'

Kai Havertz vertrekt deze zomer niet zonder slag of stoot bij zijn huidige club Bayer Leverkusen. Zowel de Bundesliga-club als de 21-jarige sterspeler heeft een duidelijke eis gesteld aan een eventuele transfer. Chelsea FC zal flink in de buidel moeten tasten.


Leverkusen wil Havertz omwille van zijn grote waarde voor het elftal niet kwijt. De Duitser heeft een transferwaarde van ongeveer tachtig miljoen euro, maar de club van trainer Peter Bosz eist dat het geïnteresseerde Chelsea voldoet aan de afgesproken transfersom van zo'n 95 miljoen euro.

Chelsea heeft aangegeven ver te willen gaan voor Havertz, maar wil deze transfersom volgens de Daily Mail wel in termijnen voldoen. Het is niet duidelijk of Leverkusen daarmee akkoord gaat. De makkelijk scorende middenvelder (zeventien goals dit seizoen) wil volgens BILD alleen transfereren als zijn nieuwe club Champions League speelt.

De Londense club heeft het CL-ticket echter nog altijd niet binnen. Zaterdag verloren de Londenaren met 3-0 bij Sheffield United, waardoor Leicester City en Manchester United bij winst Chelsea uit de topvier gooien met nog drie duels te gaan.

LEES OOK: Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Denkt u dat Chelsea alsnog de CL haalt?

Meest recent

Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

67
67
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

60
60
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

156
156
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

101
101
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

243
243
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

140
140
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

120
120
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

368
368
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

107
107
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

291
291
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

121
121
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

265
265
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

226
226
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

300
300
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

123
123
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

241
241
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1209
1209
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

534
534
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

267
267
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

274
274
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

459
459
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

355
355
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

84
84

Meer sportnieuws