'Club meldt zich in Eredivisie voor nieuwe middenvelder'

door
'Club meldt zich in Eredivisie voor nieuwe middenvelder'

Club Brugge lijkt goed op schema voor de bekerfinale op 1 augustus, zaterdag werd de oefenwedstrijd tegen KV Mechelen alvast vlot gewonnen. Ondertussen blijft het wel nog wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar het bestuur is wel degelijk met verschillende dossiers in de weer.


Blauw-Zwart zou onder meer mikken op een nieuwe spits, maar ook op het middenveld is versterking in de breedte welgekomen. En daarvoor zou de landskampioen naar de Eredivisie lonken. Zo meldt Algemeen Dagblad dat Blauw-Zwart zijn zinnen heeft gezet op Joey Veerman. Deze 21-jarige maakte vorige zomer de overstap van FC Volendam naar sc Heerenveen en groeide daar al snel uit tot één van de smaakmakers. Met onder meer vier goals en vijf assists in 22 competitiewedstrijden, kan hij terugblikken op een meer dan geslaagd eerste seizoen in Friesland.

Zijn goede prestaties zijn ook bij andere clubs niet onopgemerkt gebleven. Naast Club zou ook Feyenoord wel wat voelen voor de jonge Nederlander, maar volgens AD zijn de Rotterdammers financieel gezien niet in staat om de strijd met de Bruggelingen te winnen. Gezien zijn contract nog loopt tot 2022 zou Heerenveen de nodige miljoenen verlangen voor Veerman. De speler zelf zou een overgang naar de Belgische of Nederlandse top alvast zien als een ideale carrièrestap.

LEES OOK: 'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Club moet absoluut een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

4
4
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

50
50
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

63
63
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

50
50
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

18
18
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

200
200
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

116
116
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

176
176
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

475
475
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

129
129
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

94
94
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

225
225
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

57
57
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

70
70
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

66
66
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

192
192
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

110
110
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

114
114
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

692
692
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

146
146
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

528
528
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

683
683
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

91
91
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

176
176

Meer sportnieuws