'Club Brugge schiet in actie en brengt recordbod uit'

door
'Club Brugge schiet in actie en brengt recordbod uit'

Club Brugge liet zaterdag een sterke indruk achter tijdens de oefenwedstrijd tegen KV Mechelen, over 120 minuten spelen haalde Blauw-Zwart het 6-0. David Okereke kroonde zich tot uitblinker en scoorde zijn twee eerste doelpunten van de oefencampagne. Ook de jonge Youssouph Badji pikte opnieuw zijn goaltje mee.


Desondanks zou de landskampioen toch achter een nieuwe spits blijven hengelen. Michael Krmencik slaagt er immers maar niet in om te overtuigen, terwijl de 18-jarige Badji nog wat jong is om de aanval op zijn schouders te dragen. De voorbije weken werden alvast verschillende pistes naar voren geschoven, de naam die echter het meest blijft terugkeren is die van Adolfo Gaich. En blijkbaar hebben de Bruggelingen de 21-jarige Argentijn nog niet opgegeven.

Afgelopen week geraakte bekend dat CSKA Moskou een bod heeft uitgebracht en dit zou ook geaccepteerd zijn door zijn huidige club San Lorenzo. Maar de entourage van Gaich was er als de kippen bij om te benadrukken dat er van een persoonlijk akkoord nog geen sprake is. En volgens TYC Sports is Club Brugge inmiddels ook weer in actie geschoten. Het Argentijnse medium beweert dat Bruggelingen aan San Lorenzo hebben laten weten dat ze het bod van CSKA willen evenaren: 8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten (maw. de Argentijnen krijgen 20% op de mogelijke doorverkoopsom).

Voor Blauw-Zwart zou dit een recordbedrag zijn, nadat het vorige zomer al zo'n 8 miljoen euro neertelde voor Okereke. San Lorenzo zou wel gevraagd hebben om eerst de nodige garanties op papier te zetten. Maar de Argentijnen lijken zich wel al voor te bereiden op het vertrek van Gaich. Met Franco Di Santo werd dit weekend immers al een nieuwe spits in huis gehaald.

LEES OOK: ‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Heeft Club momenteel wel nood aan een nieuwe spits?

Meest recent

Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

22
22
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

148
148
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

41
41
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

220
220
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

178
178
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

275
275
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

479
479
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

447
447
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

248
248
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

98
98
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

173
173
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

796
796
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

627
627
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

696
696
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

727
727
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

180
180
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

373
373
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

813
813
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

1349
1349
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

163
163
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

135
135
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

333
333
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

89
89
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

309
309
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

110
110

Meer sportnieuws