'Club Brugge schiet in actie en brengt recordbod uit'

door
'Club Brugge schiet in actie en brengt recordbod uit'

Club Brugge liet zaterdag een sterke indruk achter tijdens de oefenwedstrijd tegen KV Mechelen, over 120 minuten spelen haalde Blauw-Zwart het 6-0. David Okereke kroonde zich tot uitblinker en scoorde zijn twee eerste doelpunten van de oefencampagne. Ook de jonge Youssouph Badji pikte opnieuw zijn goaltje mee.


Desondanks zou de landskampioen toch achter een nieuwe spits blijven hengelen. Michael Krmencik slaagt er immers maar niet in om te overtuigen, terwijl de 18-jarige Badji nog wat jong is om de aanval op zijn schouders te dragen. De voorbije weken werden alvast verschillende pistes naar voren geschoven, de naam die echter het meest blijft terugkeren is die van Adolfo Gaich. En blijkbaar hebben de Bruggelingen de 21-jarige Argentijn nog niet opgegeven.

Afgelopen week geraakte bekend dat CSKA Moskou een bod heeft uitgebracht en dit zou ook geaccepteerd zijn door zijn huidige club San Lorenzo. Maar de entourage van Gaich was er als de kippen bij om te benadrukken dat er van een persoonlijk akkoord nog geen sprake is. En volgens TYC Sports is Club Brugge inmiddels ook weer in actie geschoten. Het Argentijnse medium beweert dat Bruggelingen aan San Lorenzo hebben laten weten dat ze het bod van CSKA willen evenaren: 8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten (maw. de Argentijnen krijgen 20% op de mogelijke doorverkoopsom).

Voor Blauw-Zwart zou dit een recordbedrag zijn, nadat het vorige zomer al zo'n 8 miljoen euro neertelde voor Okereke. San Lorenzo zou wel gevraagd hebben om eerst de nodige garanties op papier te zetten. Maar de Argentijnen lijken zich wel al voor te bereiden op het vertrek van Gaich. Met Franco Di Santo werd dit weekend immers al een nieuwe spits in huis gehaald.

LEES OOK: Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Heeft Club momenteel wel nood aan een nieuwe spits?

Meest recent

Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

41
41
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

140
140
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

31
31
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

650
650
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

127
127
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

337
337
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

56
56
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

800
800
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

97
97
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

176
176
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

261
261
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

107
107
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

323
323
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

318
318
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

68
68
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

889
889
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

169
169
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

703
703
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

373
373
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

267
267
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

642
642
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

446
446
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

392
392

Meer sportnieuws