TU: 'Club moet portefeuille bovenhalen, Coutinho sleutel voor Barça'

door
TU: 'Club moet portefeuille bovenhalen, Coutinho sleutel voor Barça'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Football Ghana bevestigt dat Club Brugge het dossier van Nana Ampomah weer op tafel heeft gelegd. Maar er zal wel een aardig bedrag betaald moeten worden. Door de degradatie uit de Bundesliga moet Fortuna Düsseldorf weliswaar verschillende spelers verkopen, maar korting zal Blauw-Zwart zeker niet krijgen. De club zou zoveel mogelijk van het oorspronkelijke transferbedrag van 4 miljoen euro willen recupereren. Bovendien zou er concurrentie heersen van het Turkse Besiktas.

Afgelopen week geraakte bekend dat de het Nederlandse talent Crysencio Summerville op de verlanglijst van RSC Anderlecht staat. Toch dreigen de Brusselaars naast het net te vissen. Volgens Vital Football zou Feyenoord immers van plan zijn om zijn contract te verlengen. De bedoeling is dat hij volgend seizoen doorstroomt naar de eerste ploeg bij de Rotterdammers, waardoor een transfer niet langer aan de orde lijkt.

Braziliaanse media weten dat de negentienjarige centrale verdediger Jackson Porozo zijn aflopende contract bij Santos, waar hij deel uitmaakt van de U20, niet gaat openbreken. Getafe kreeg de speler aangeboden, maar er zou ondertussen al een Belgisch aanbod op tafel liggen. Het is niet bekend over welke club het gaat.

KV Oostende zoekt nog naar een pak versterking, maar twee spelers zullen komend seizoen alvast niet voor de club uitkomen. De afgelopen dagen mochten Riffi Mandanda en Visa Shala hun talent laten zien aan de hand van een proefperiode, maar zij konden de technische staf niet overtuigen. Volgens Het Laatste Nieuws werden beiden ondertussen doorgestuurd.

BUITENLAND
FC Barcelona zou een persoonlijk akkoord hebben met Lautaro Martinez, maar moet wel nog een overeenkomst vinden met Internazionale. Volgens Corriere della Sera zouden de Italianen nog steeds 90 miljoen euro verlangen en dat bedrag is vooralsnog te hoog voor Barça. Bij The Daily Mail stelt men dan ook dat de sleutel in handen van Philippe Coutinho ligt. Ofwel wordt hij opgenomen in de deal om de prijs te drukken. Ofwel wordt hij verkocht en kan men die inkomsten gebruiken om de komst van Lautaro te bekostigen.

Het is nog niet precies duidelijk waar de toekomst van Thiago Alcantara ligt. De Spaanse middenvelder heeft nog één jaar contract bij Bayern München en zal deze zomer een belangrijke knoop moeten doorhakken. Een aantal Europese grootmachten houden zijn situatie in Beieren dan ook goed in gaten. Volgens BILD hebben Liverpool, Manchester City en Juventus de 29-jarige spelmaker op de korrel.

Edinson Cavani en Thomas Meunier zijn al vertrokken bij Paris Saint-Germain en eind augustus geeft Thiago Silva er de brui aan in het Parc des Princes. Presnel Kimpembe blijft echter langer aan de Parijzenaars verbonden. Dat maakte de grootmacht zaterdagavond bekend via de officiële kanalen. Het contract van de centrumverdediger wordt opengebroken en verlengd tot medio 2024.

Zowel Chelsea als Internazionale haalden al flink uit tijdens de zomermercato maar de aankoopwoede van beide clubs is duidelijk nog niet gestild. Volgens Le10 Sports azen de ploegen op Saïd Benrahma van Championship-club Brentford. Op dit moment ligt Chelsea in pole positie want The Blues zouden reeds de onderhandelingen hebben aangevat met Brentford.

LEES OOK: Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Club moet dringend een tandje bij steken op de mercato ...

Meest recent

Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

2
2
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

39
39
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

25
25
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

18
18
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

109
109
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

231
231
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

177
177
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

184
184
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

317
317
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

128
128
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

187
187
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

178
178
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

587
587
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

930
930
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

462
462
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

251
251
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

413
413
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

138
138
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

637
637
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

193
193
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

65
65
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

67
67
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

76
76
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

153
153
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

347
347

Meer sportnieuws