TU: 'Club moet portefeuille bovenhalen, Coutinho sleutel voor Barça'

door
TU: 'Club moet portefeuille bovenhalen, Coutinho sleutel voor Barça'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Football Ghana bevestigt dat Club Brugge het dossier van Nana Ampomah weer op tafel heeft gelegd. Maar er zal wel een aardig bedrag betaald moeten worden. Door de degradatie uit de Bundesliga moet Fortuna Düsseldorf weliswaar verschillende spelers verkopen, maar korting zal Blauw-Zwart zeker niet krijgen. De club zou zoveel mogelijk van het oorspronkelijke transferbedrag van 4 miljoen euro willen recupereren. Bovendien zou er concurrentie heersen van het Turkse Besiktas.

Afgelopen week geraakte bekend dat de het Nederlandse talent Crysencio Summerville op de verlanglijst van RSC Anderlecht staat. Toch dreigen de Brusselaars naast het net te vissen. Volgens Vital Football zou Feyenoord immers van plan zijn om zijn contract te verlengen. De bedoeling is dat hij volgend seizoen doorstroomt naar de eerste ploeg bij de Rotterdammers, waardoor een transfer niet langer aan de orde lijkt.

Braziliaanse media weten dat de negentienjarige centrale verdediger Jackson Porozo zijn aflopende contract bij Santos, waar hij deel uitmaakt van de U20, niet gaat openbreken. Getafe kreeg de speler aangeboden, maar er zou ondertussen al een Belgisch aanbod op tafel liggen. Het is niet bekend over welke club het gaat.

KV Oostende zoekt nog naar een pak versterking, maar twee spelers zullen komend seizoen alvast niet voor de club uitkomen. De afgelopen dagen mochten Riffi Mandanda en Visa Shala hun talent laten zien aan de hand van een proefperiode, maar zij konden de technische staf niet overtuigen. Volgens Het Laatste Nieuws werden beiden ondertussen doorgestuurd.

BUITENLAND
FC Barcelona zou een persoonlijk akkoord hebben met Lautaro Martinez, maar moet wel nog een overeenkomst vinden met Internazionale. Volgens Corriere della Sera zouden de Italianen nog steeds 90 miljoen euro verlangen en dat bedrag is vooralsnog te hoog voor Barça. Bij The Daily Mail stelt men dan ook dat de sleutel in handen van Philippe Coutinho ligt. Ofwel wordt hij opgenomen in de deal om de prijs te drukken. Ofwel wordt hij verkocht en kan men die inkomsten gebruiken om de komst van Lautaro te bekostigen.

Het is nog niet precies duidelijk waar de toekomst van Thiago Alcantara ligt. De Spaanse middenvelder heeft nog één jaar contract bij Bayern München en zal deze zomer een belangrijke knoop moeten doorhakken. Een aantal Europese grootmachten houden zijn situatie in Beieren dan ook goed in gaten. Volgens BILD hebben Liverpool, Manchester City en Juventus de 29-jarige spelmaker op de korrel.

Edinson Cavani en Thomas Meunier zijn al vertrokken bij Paris Saint-Germain en eind augustus geeft Thiago Silva er de brui aan in het Parc des Princes. Presnel Kimpembe blijft echter langer aan de Parijzenaars verbonden. Dat maakte de grootmacht zaterdagavond bekend via de officiële kanalen. Het contract van de centrumverdediger wordt opengebroken en verlengd tot medio 2024.

Zowel Chelsea als Internazionale haalden al flink uit tijdens de zomermercato maar de aankoopwoede van beide clubs is duidelijk nog niet gestild. Volgens Le10 Sports azen de ploegen op Saïd Benrahma van Championship-club Brentford. Op dit moment ligt Chelsea in pole positie want The Blues zouden reeds de onderhandelingen hebben aangevat met Brentford.

LEES OOK: Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Club moet dringend een tandje bij steken op de mercato ...

Meest recent

Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

19
19
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

19
19
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

70
70
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

96
96
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

460
460
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

78
78
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

115
115
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

42
42
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

182
182
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

755
755
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

222
222
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

145
145
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

149
149
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

180
180
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

415
415
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

586
586
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

56
56
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

33
33
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

170
170
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

68
68
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

59
59
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1604
1604

Meer sportnieuws