TU: 'Club moet portefeuille bovenhalen, Coutinho sleutel voor Barça'

506
TU: 'Club moet portefeuille bovenhalen, Coutinho sleutel voor Barça'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Football Ghana bevestigt dat Club Brugge het dossier van Nana Ampomah weer op tafel heeft gelegd. Maar er zal wel een aardig bedrag betaald moeten worden. Door de degradatie uit de Bundesliga moet Fortuna Düsseldorf weliswaar verschillende spelers verkopen, maar korting zal Blauw-Zwart zeker niet krijgen. De club zou zoveel mogelijk van het oorspronkelijke transferbedrag van 4 miljoen euro willen recupereren. Bovendien zou er concurrentie heersen van het Turkse Besiktas.

Afgelopen week geraakte bekend dat de het Nederlandse talent Crysencio Summerville op de verlanglijst van RSC Anderlecht staat. Toch dreigen de Brusselaars naast het net te vissen. Volgens Vital Football zou Feyenoord immers van plan zijn om zijn contract te verlengen. De bedoeling is dat hij volgend seizoen doorstroomt naar de eerste ploeg bij de Rotterdammers, waardoor een transfer niet langer aan de orde lijkt.

Braziliaanse media weten dat de negentienjarige centrale verdediger Jackson Porozo zijn aflopende contract bij Santos, waar hij deel uitmaakt van de U20, niet gaat openbreken. Getafe kreeg de speler aangeboden, maar er zou ondertussen al een Belgisch aanbod op tafel liggen. Het is niet bekend over welke club het gaat.

KV Oostende zoekt nog naar een pak versterking, maar twee spelers zullen komend seizoen alvast niet voor de club uitkomen. De afgelopen dagen mochten Riffi Mandanda en Visa Shala hun talent laten zien aan de hand van een proefperiode, maar zij konden de technische staf niet overtuigen. Volgens Het Laatste Nieuws werden beiden ondertussen doorgestuurd.

BUITENLAND
FC Barcelona zou een persoonlijk akkoord hebben met Lautaro Martinez, maar moet wel nog een overeenkomst vinden met Internazionale. Volgens Corriere della Sera zouden de Italianen nog steeds 90 miljoen euro verlangen en dat bedrag is vooralsnog te hoog voor Barça. Bij The Daily Mail stelt men dan ook dat de sleutel in handen van Philippe Coutinho ligt. Ofwel wordt hij opgenomen in de deal om de prijs te drukken. Ofwel wordt hij verkocht en kan men die inkomsten gebruiken om de komst van Lautaro te bekostigen.

Het is nog niet precies duidelijk waar de toekomst van Thiago Alcantara ligt. De Spaanse middenvelder heeft nog één jaar contract bij Bayern München en zal deze zomer een belangrijke knoop moeten doorhakken. Een aantal Europese grootmachten houden zijn situatie in Beieren dan ook goed in gaten. Volgens BILD hebben Liverpool, Manchester City en Juventus de 29-jarige spelmaker op de korrel.

Edinson Cavani en Thomas Meunier zijn al vertrokken bij Paris Saint-Germain en eind augustus geeft Thiago Silva er de brui aan in het Parc des Princes. Presnel Kimpembe blijft echter langer aan de Parijzenaars verbonden. Dat maakte de grootmacht zaterdagavond bekend via de officiële kanalen. Het contract van de centrumverdediger wordt opengebroken en verlengd tot medio 2024.

Zowel Chelsea als Internazionale haalden al flink uit tijdens de zomermercato maar de aankoopwoede van beide clubs is duidelijk nog niet gestild. Volgens Le10 Sports azen de ploegen op Saïd Benrahma van Championship-club Brentford. Op dit moment ligt Chelsea in pole positie want The Blues zouden reeds de onderhandelingen hebben aangevat met Brentford.

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Club moet dringend een tandje bij steken op de mercato ...

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

34
34
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

39
39
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

25
25
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

94
94
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

61
61
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

77
77
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

151
151
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

131
131
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

160
160
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

202
202
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

82
82
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

47
47
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

182
182
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

195
195
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

81
81
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

436
436
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

282
282
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

251
251
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1048
1048

Meer sportnieuws