'Advocaat wil transferplannen Anderlecht dwarsbomen'

door
'Advocaat wil transferplannen Anderlecht dwarsbomen'

Crysencio Summerville. Zijn voornaam klinkt als een spreuk van Harry Potter, zijn achternaam als een van de zomerfestivals die straks helaas niet kan doorgaan. Het gaat echter om een talentvolle winger van Feyenoord, die naar verluidt op de radar van Anderlecht is beland. 


Dat meldt Voetbal International, waar Paars-Wit tussen Wolverhampton, Rangers en RB Salzburg in een rijtje aan geïnteresseerd prijkt. Die eersten zouden recent zelfs al een miljoenenbod hebben uitgebracht op de pas 18-jarige aanvaller, die het voorbije seizoen goed was voor twee goals en drie assists op huurbasis bij ADO Den Haag, maar dat werd door de Rotterdammers kordaat van tafel geveegd. 

Summerville ligt wel nog maar één jaar onder contract in De Kuip, waardoor wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt.com vandaag slechts op een klein miljoen wordt geschat. Mogelijk ruikt Anderlecht dus een buitenkansje, al krijgt het dus allicht wel te maken met meer slagkrachtige concurrentie. Bovendien zou Feyenoord vol inzetten op een contractverlening voor de Nederlandse jeugdinternational.

UPDATE 12/07

Ook al kwam Crysencio Summerville nog niet in actie voor het eerste elftal van Feyenoord, de Nederlandse club wil daar snel verandering in maken. Volgens Vital Football wil Dick Advocaat zijn talentvolle jongeling namelijk niet laten vertrekken uit De Kuip, en zou de ex-bondscoach van de Rode Duivels snel werk willen maken omtrent een contractverlenging. De club zou ook aan een plan werken om Summerville zijn eerste speelminuten voor Feyenoord te gunnen tijdens het komende voetbalseizoen.

LEES OOK: STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

Maakt Anderlecht nog een kans?

Meest recent

Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

58
58
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

67
67
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

53
53
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

127
127
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

178
178
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

87
87
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

393
393
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

210
210
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

385
385
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

344
344
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

355
355
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

71
71
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

59
59
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

91
91
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

220
220
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

85
85
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

336
336
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

207
207
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

93
93
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

166
166
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

220
220
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

80
80
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

464
464

Meer sportnieuws