Atalanta boos over penalty's: "Moeten we onze handen afhakken?"

door
Atalanta boos over penalty's:

Atalanta Bergamo speelde gisteren een goede partij tegen Juventus, maar kreeg twee strafschoppen tegen wegens hands en daarom werd het uiteindelijk 2-2. Trainer Gian Piero Gasperini is behoorlijk boos op de arbitrage.

In gesprek met DAZN zegt hij namelijk op cynische toon: "Dit zijn de regels. Nou goed, dit zijn de regels die hoe dan ook boven alle regels in Italië staan. Wat zouden we anders moeten doen? Onze armen eraf snijden? Je kan hooguit je armen voor je lichaam doen."

In de 55e minuut van de wedstrijd kwam de bal tegen de elleboog van Marten de Roon en in de slotfase was Luis Muriel de pineut, Gonzalo Higuaín schoot de bal tegen zijn hand... "Het is natuurlijk niet de eerste keer dat een strafschop voor een dergelijke situatie wordt gegeven. Dat is dit seizoen al veel teams overkomen. Maar het is van de gekke. De interpretatie van hands in Italië verschilt ten opzichte van andere landen. Daar worden zulke strafschoppen niet gegeven."

Gasperini is trots op zijn spelers: "Het was een geweldige prestatie tegen de koploper van de Serie A. Ik had de jongens van tevoren verteld dat ze dit moesten beschouwen als een wedstrijd in de Champions League. Dit soort teams (Paris Saint-Germain, red.) gaan we in augustus treffen. We hebben alles op de manier gedaan zoals we het voor ogen hadden. Nogmaals, ik ben zeer blij met de prestatie en zeer teleurgesteld dat we hier niet hebben gewonnen. Tot de laatste minuut stonden we voor en hadden we alles gedaan om hier een overwinning te verdienen. Kwalificatie voor de Champions League was opnieuw onze ultieme doelstelling."

Hij sluit af: "De tweede of derde plaats is uiteindelijk alleen een kwestie van prestige, maar de doelstelling blijft hetzelfde. We zijn het seizoen sterk gestart en daarna koste de Champions League ons natuurlijk energie. De echte punten lieten we in de duels met Lazio, Juventus en Inter liggen, maar de landstitel is en was nooit ons doel."

LEES OOK: 'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

Eens met hem?

Meest recent

Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

58
58
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

12
12
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

19
19
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

29
29
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

130
130
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

745
745
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

192
192
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

128
128
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

111
111
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

33
33
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

227
227
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

120
120
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

321
321
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

222
222
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

401
401
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

225
225
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

379
379
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

227
227
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

391
391
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

44
44
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

130
130
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

214
214
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

202
202
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

168
168
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

770
770

Meer sportnieuws