Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

door
Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

Na het gelijkspel van eerder deze week tegen Beerschot, heeft Club Brugge zaterdag weer de puntjes op de i gezet. In een oefenwedstrijd van twee keer 60 minuten haalde de landskampioen het met duidelijke 6-0-cijfers van KV Mechelen. Een aantal spelers lieten daarbij een sterke indruk achter.


Vooral in het eerste uur kwam Blauw-Zwart sterk voor de dag, zeker in het aanvallende compartiment. Voor de gelegenheid had coach Philippe Clement voorin het spitsenduo David Okereke/Youssouph Badji de kans gegeven. En dat bleek een uitstekende zet. Aan de zijde van de jonge Senegalees toonde Okereke zich plots van zijn productiefste kant: de Nigeriaanse recordaankoop tekende voor twee goals en een assist. Badji werpt zich dan weer op tot dé revelatie van de voorbereiding. Net zoals tegen OHL pikte de 18-jarige zijn doelpuntje mee, ook het samenspel met Okereke en de andere ploegmaats verliep behoorlijk vlot.

Wie weet kregen we dus de geboorte van een nieuw Brugs koningskoppel te zien, al vraagt dit uiteraard om bevestiging in wedstrijden waarin wel degelijk iets op het spel staat. Daar tegenover liet Michael Krmencik opnieuw een erg matige indruk achter. De bonkige Tsjech werkte weliswaar hard en zag een doelpunt voor de lijn gekeerd worden door Rocky Bushiri. Maar technisch blijft hij tekort komen en de twijfels die de voorbije maanden achter zijn naam werden gezet, kon hij allerminst wegnemen. Indien deze trend zich blijft voortzetten, zal het niet lang duren alvorens Badji hem voorbij gaat in de hiërarchie.

LEES OOK: Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Als Badji zich zo blijft ontwikkelen, hoeft Club geen nieuwe spits te halen ...

Meest recent

'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

6
6
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

69
69
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

58
58
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

182
182
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

335
335
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

135
135
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

497
497
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

58
58
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

53
53
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

116
116
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

52
52
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

79
79
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

369
369
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

226
226
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

78
78
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

112
112
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

228
228
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

180
180
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

404
404
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

246
246
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

102
102
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

259
259

Meer sportnieuws