Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

door
Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

Na het gelijkspel van eerder deze week tegen Beerschot, heeft Club Brugge zaterdag weer de puntjes op de i gezet. In een oefenwedstrijd van twee keer 60 minuten haalde de landskampioen het met duidelijke 6-0-cijfers van KV Mechelen. Een aantal spelers lieten daarbij een sterke indruk achter.


Vooral in het eerste uur kwam Blauw-Zwart sterk voor de dag, zeker in het aanvallende compartiment. Voor de gelegenheid had coach Philippe Clement voorin het spitsenduo David Okereke/Youssouph Badji de kans gegeven. En dat bleek een uitstekende zet. Aan de zijde van de jonge Senegalees toonde Okereke zich plots van zijn productiefste kant: de Nigeriaanse recordaankoop tekende voor twee goals en een assist. Badji werpt zich dan weer op tot dé revelatie van de voorbereiding. Net zoals tegen OHL pikte de 18-jarige zijn doelpuntje mee, ook het samenspel met Okereke en de andere ploegmaats verliep behoorlijk vlot.

Wie weet kregen we dus de geboorte van een nieuw Brugs koningskoppel te zien, al vraagt dit uiteraard om bevestiging in wedstrijden waarin wel degelijk iets op het spel staat. Daar tegenover liet Michael Krmencik opnieuw een erg matige indruk achter. De bonkige Tsjech werkte weliswaar hard en zag een doelpunt voor de lijn gekeerd worden door Rocky Bushiri. Maar technisch blijft hij tekort komen en de twijfels die de voorbije maanden achter zijn naam werden gezet, kon hij allerminst wegnemen. Indien deze trend zich blijft voortzetten, zal het niet lang duren alvorens Badji hem voorbij gaat in de hiërarchie.

LEES OOK: Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Als Badji zich zo blijft ontwikkelen, hoeft Club geen nieuwe spits te halen ...

Meest recent

Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

71
71
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

38
38
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

63
63
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

171
171
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

122
122
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

47
47
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

264
264
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

214
214
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

109
109
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

374
374
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

83
83
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

745
745
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

258
258
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

200
200
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

158
158
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

338
338
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

130
130
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

122
122
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

79
79
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

403
403
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

86
86
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

279
279
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

108
108
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

88
88

Meer sportnieuws