Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

door
Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

Na het gelijkspel van eerder deze week tegen Beerschot, heeft Club Brugge zaterdag weer de puntjes op de i gezet. In een oefenwedstrijd van twee keer 60 minuten haalde de landskampioen het met duidelijke 6-0-cijfers van KV Mechelen. Een aantal spelers lieten daarbij een sterke indruk achter.


Vooral in het eerste uur kwam Blauw-Zwart sterk voor de dag, zeker in het aanvallende compartiment. Voor de gelegenheid had coach Philippe Clement voorin het spitsenduo David Okereke/Youssouph Badji de kans gegeven. En dat bleek een uitstekende zet. Aan de zijde van de jonge Senegalees toonde Okereke zich plots van zijn productiefste kant: de Nigeriaanse recordaankoop tekende voor twee goals en een assist. Badji werpt zich dan weer op tot dé revelatie van de voorbereiding. Net zoals tegen OHL pikte de 18-jarige zijn doelpuntje mee, ook het samenspel met Okereke en de andere ploegmaats verliep behoorlijk vlot.

Wie weet kregen we dus de geboorte van een nieuw Brugs koningskoppel te zien, al vraagt dit uiteraard om bevestiging in wedstrijden waarin wel degelijk iets op het spel staat. Daar tegenover liet Michael Krmencik opnieuw een erg matige indruk achter. De bonkige Tsjech werkte weliswaar hard en zag een doelpunt voor de lijn gekeerd worden door Rocky Bushiri. Maar technisch blijft hij tekort komen en de twijfels die de voorbije maanden achter zijn naam werden gezet, kon hij allerminst wegnemen. Indien deze trend zich blijft voortzetten, zal het niet lang duren alvorens Badji hem voorbij gaat in de hiërarchie.

LEES OOK: Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Als Badji zich zo blijft ontwikkelen, hoeft Club geen nieuwe spits te halen ...

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

6
6
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

63
63
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

29
29
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

171
171
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

14
14
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

315
315
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

137
137
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

42
42
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

420
420
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

90
90
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

95
95
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

188
188
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

112
112
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

92
92
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

164
164
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

275
275

Meer sportnieuws