Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

2233 stemmen
Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

Na het gelijkspel van eerder deze week tegen Beerschot, heeft Club Brugge zaterdag weer de puntjes op de i gezet. In een oefenwedstrijd van twee keer 60 minuten haalde de landskampioen het met duidelijke 6-0-cijfers van KV Mechelen. Een aantal spelers lieten daarbij een sterke indruk achter.


Vooral in het eerste uur kwam Blauw-Zwart sterk voor de dag, zeker in het aanvallende compartiment. Voor de gelegenheid had coach Philippe Clement voorin het spitsenduo David Okereke/Youssouph Badji de kans gegeven. En dat bleek een uitstekende zet. Aan de zijde van de jonge Senegalees toonde Okereke zich plots van zijn productiefste kant: de Nigeriaanse recordaankoop tekende voor twee goals en een assist. Badji werpt zich dan weer op tot dé revelatie van de voorbereiding. Net zoals tegen OHL pikte de 18-jarige zijn doelpuntje mee, ook het samenspel met Okereke en de andere ploegmaats verliep behoorlijk vlot.

Wie weet kregen we dus de geboorte van een nieuw Brugs koningskoppel te zien, al vraagt dit uiteraard om bevestiging in wedstrijden waarin wel degelijk iets op het spel staat. Daar tegenover liet Michael Krmencik opnieuw een erg matige indruk achter. De bonkige Tsjech werkte weliswaar hard en zag een doelpunt voor de lijn gekeerd worden door Rocky Bushiri. Maar technisch blijft hij tekort komen en de twijfels die de voorbije maanden achter zijn naam werden gezet, kon hij allerminst wegnemen. Indien deze trend zich blijft voortzetten, zal het niet lang duren alvorens Badji hem voorbij gaat in de hiërarchie.

LEES OOK: 'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Als Badji zich zo blijft ontwikkelen, hoeft Club geen nieuwe spits te halen ...

Meest recent

Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

9
9
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

12
12
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

8
8
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

34
34
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

169
169
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

32
32
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

132
132
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

174
174
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

57
57
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

119
119
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

225
225
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

139
139
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

123
123
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

337
337
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

205
205
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

188
188
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

229
229
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

370
370
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

249
249
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

519
519
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

489
489

Meer sportnieuws