Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

stemmen
Nieuw 'koningskoppel' en één teleurstelling bij Club

Na het gelijkspel van eerder deze week tegen Beerschot, heeft Club Brugge zaterdag weer de puntjes op de i gezet. In een oefenwedstrijd van twee keer 60 minuten haalde de landskampioen het met duidelijke 6-0-cijfers van KV Mechelen. Een aantal spelers lieten daarbij een sterke indruk achter.


Vooral in het eerste uur kwam Blauw-Zwart sterk voor de dag, zeker in het aanvallende compartiment. Voor de gelegenheid had coach Philippe Clement voorin het spitsenduo David Okereke/Youssouph Badji de kans gegeven. En dat bleek een uitstekende zet. Aan de zijde van de jonge Senegalees toonde Okereke zich plots van zijn productiefste kant: de Nigeriaanse recordaankoop tekende voor twee goals en een assist. Badji werpt zich dan weer op tot dé revelatie van de voorbereiding. Net zoals tegen OHL pikte de 18-jarige zijn doelpuntje mee, ook het samenspel met Okereke en de andere ploegmaats verliep behoorlijk vlot.

Wie weet kregen we dus de geboorte van een nieuw Brugs koningskoppel te zien, al vraagt dit uiteraard om bevestiging in wedstrijden waarin wel degelijk iets op het spel staat. Daar tegenover liet Michael Krmencik opnieuw een erg matige indruk achter. De bonkige Tsjech werkte weliswaar hard en zag een doelpunt voor de lijn gekeerd worden door Rocky Bushiri. Maar technisch blijft hij tekort komen en de twijfels die de voorbije maanden achter zijn naam werden gezet, kon hij allerminst wegnemen. Indien deze trend zich blijft voortzetten, zal het niet lang duren alvorens Badji hem voorbij gaat in de hiërarchie.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Als Badji zich zo blijft ontwikkelen, hoeft Club geen nieuwe spits te halen ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

82
82
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

107
107
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

481
481
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

118
118
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

384
384
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

37
37
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

438
438
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

238
238
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

233
233
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

130
130
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1231
1231
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

316
316
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

246
246
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

503
503
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

900
900
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

705
705
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

271
271
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws