Anderlecht vindt 'nieuwe' verdedigende middenvelder

door
Anderlecht vindt 'nieuwe' verdedigende middenvelder

RSC Anderlecht heeft nood aan een goede verdedigende middenvelder en denkt daarom aan Armin Gigovic. Frank Vercauteren en Vincent Kompany testen alvast enkele zaken uit in de voorbereiding.


Paars-Wit deed het goed tegen STVV en Marco Kana, die zelfs de aanvoerder was tijdens de tweede partij, speelde er als verdedigende middenvelder. De positie waar hij tijdens zijn jeugdjaren voornamelijk speelde. Kana zou wel eens de ideale oplossing kunnen vormen. Vorig seizoen speelde hij voornamelijk achteraan, wat noodzakelijk was door de blessures van Vincent Kompany en Philippe Sandler. Hij liet een zeer goede indruk achter, maar inzake lengte lijkt hij toch iets tekort te komen. Als ‘6’ heeft hij dat probeem niet.

Kana moet uiteraard nog stappen zetten inzake duelkracht, maar hij heeft inzake handelingssnelheid en voetballend vermogen meer kwaliteiten dan Peter Zulj. Die heeft dan weer meer ervaring. Toch krijgt de Oostenrijker er met Kana wellicht een zware concurrent bij. Het lijkt daarom geen toeval dat RSCA achteraan vooral versterking haalt. Kana kan gerust een rij hoger gezet worden, aangezien er met Vincent Kompany, Elias Cobbaut, Killian Sardella en weldra Derrick Luckassen veel weelde is. Bovendien krijgen Ognjen Vranjes en Hannes Delcroix ook een kans en Philippe Sandler is nog altijd in beeld voor een verlengd verblijf.

CR

LEES OOK: Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

Zou Kana de ideale nummer '6' zijn voor komend seizoen?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

36
36
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

30
30
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

13
13
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

14
14
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

12
12
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

95
95
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

46
46
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

67
67
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

116
116
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

95
95
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

358
358
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

17
17
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

82
82
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

107
107
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

41
41
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

207
207
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

246
246
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

134
134
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

84
84
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

334
334
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

83
83
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

120
120

Meer sportnieuws