Anderlecht vindt 'nieuwe' verdedigende middenvelder

door
Anderlecht vindt 'nieuwe' verdedigende middenvelder

RSC Anderlecht heeft nood aan een goede verdedigende middenvelder en denkt daarom aan Armin Gigovic. Frank Vercauteren en Vincent Kompany testen alvast enkele zaken uit in de voorbereiding.


Paars-Wit deed het goed tegen STVV en Marco Kana, die zelfs de aanvoerder was tijdens de tweede partij, speelde er als verdedigende middenvelder. De positie waar hij tijdens zijn jeugdjaren voornamelijk speelde. Kana zou wel eens de ideale oplossing kunnen vormen. Vorig seizoen speelde hij voornamelijk achteraan, wat noodzakelijk was door de blessures van Vincent Kompany en Philippe Sandler. Hij liet een zeer goede indruk achter, maar inzake lengte lijkt hij toch iets tekort te komen. Als ‘6’ heeft hij dat probeem niet.

Kana moet uiteraard nog stappen zetten inzake duelkracht, maar hij heeft inzake handelingssnelheid en voetballend vermogen meer kwaliteiten dan Peter Zulj. Die heeft dan weer meer ervaring. Toch krijgt de Oostenrijker er met Kana wellicht een zware concurrent bij. Het lijkt daarom geen toeval dat RSCA achteraan vooral versterking haalt. Kana kan gerust een rij hoger gezet worden, aangezien er met Vincent Kompany, Elias Cobbaut, Killian Sardella en weldra Derrick Luckassen veel weelde is. Bovendien krijgen Ognjen Vranjes en Hannes Delcroix ook een kans en Philippe Sandler is nog altijd in beeld voor een verlengd verblijf.

CR

LEES OOK: 'Anderlecht pakt door: oud-speler Ajax op komst'

Trending:

'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Zou Kana de ideale nummer '6' zijn voor komend seizoen?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

36
36
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

94
94
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

301
301
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

95
95
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

33
33
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

515
515
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

73
73
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

762
762
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

150
150
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

146
146
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

279
279
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

102
102
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

756
756
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

551
551
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

347
347
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

219
219
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

754
754
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

56
56
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

367
367
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

355
355
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

441
441
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1276
1276
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2221
2221
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws