TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Premier League, Barça troeft Real af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Premier League, Barça troeft Real af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens The Athletic zou Club Brugge geïnformeerd hebben naar Haydon Roberts. Deze 18-jarige verdediger komt momenteel uit voor Brighton and Hove Albion. Hij is een vast jeugd-international en geldt als één van de grootste defensieve talenten in Engeland. Ethan Horvath zou dan weer kunnen rekenen op interesse van een viertal Duitse ploegen, maar Club wil hem liefst behouden. Emmanuel Dennis mag wel beschikken, dat bevestigde coach Philippe Clement andermaal.

Ook het Spaanse Fichajes bevestigt dat Sevilla een oogje heeft laten vallen op Elisha Owusu. AA Gent wil de middenvelder echter behouden. En als hij dan toch vertrekt, moet er aardig wat geld op tafel worden gelegd. Volgens het Spaanse medium zouden de Buffalo's 15 à 20 miljoen verlangen voor de middenvelder. Eén nadeel: 20% van die som wel worden teruggestort aan Olympique Lyon.

Standard en KV Mechelen zouden met elkaar de degens kruisen op de mercato. Volgens Bulgaarse media hebben beide ploegen hun oog laten vallen op de 26-jarige Bulgaarse international Kristyan Malinov. De speler van CSKA Sofia, waar hij nog tot medio 2022 onder contract ligt, heeft volgens Transfermarkt.nl een marktwaarde van 1,6 miljoen euro.

RMC-journalist Loïc Tanzi meldt AS Monaco zijn zinnen heeft gezet op Abdoulaye Sissako. De 22-jarige middenvelder heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen bij Zulte Waregem achter de rug en groeide er uit tot één van de revelaties. Monaco zou Sissako, die nog tot medio 2022 onder contract ligt in het Regenboogstadion, definitief overnemen en dan verhuren aan Cercle Brugge. Ook Franck Kanouté zou op die manier op Jan Breydel terecht kunnen komen.

Eupen deed volgens Het Laatste Nieuws al een bod op Christian Brüls, een absolute smaakmaker bij KVC Westerlo in Eerste Klasse B. De aanvallende middenvelder speelde in het verleden al twee keer voor Eupen.

BUITENLAND
Fabián Luzzi sluit komend seizoen aan bij de selectie van Barcelona. De zestienjarige aanvaller komt over van Rayo Vallecano. Zowel met de speler zelf als op clubniveau zou er een akkoord zijn gevonden. Ook Real Madrid was in de markt, maar vist dus naast het net. Daarnaast zou Barça volgens ESPN een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Lautaro Martinez, er moet wel nog een overeenkomst met Internazionale bereikt worden.

Manchester City zou opnieuw een uitblinker uit de Premier League in het vizier hebben. The Daily Record meldt namelijk dat Pep Guardiola gecharmeerd zou zijn van Pierre-Emil Højbjerg. De middenvelder van Southampton draait een goed seizoen en dat is bij enkele clubs niet onopgemerkt gebleven. Ook Premier League-concurrent Tottenham Hotspur zou wel wat zien in de 24-jarige Deen.

Thiago Alcántara verkast voorlopig niet naar Liverpool. Vorige week beweerde het Spaanse SPORT nog dat een transfer nagenoeg zeker zou zijn, maar ESPN weerspreekt dat met klem. Coach Jürgen Klopp zou immers geen noodzaak zien in de komst van de Spaanse middenvelder van Bayern München.

Luka Jovic is pas één seizoen onderdeel van de selectie van Real Madrid, maar kan deze zomer alweer naar de Premier League verhuizen. Leicester City zou hem immers een uitweg willen aanbieden, dat stelt de Daily Star op vrijdag. De Madrilenen zouden in ieder geval openstaan voor een vroegtijdig vertrek van de Serviër.

Manchester United wil komende mercato graag een nieuwe linksback aantrekken. Ben Chilwell staat daarom al een eindje met stip genoteerd, maar Leicester vraagt een hoge som van 67 miljoen euro. Toch zou Man United snel een deal willen bereiken met The Foxes en Chilwell waardoor huidige linksback Luke Shaw waarschijnlijk mag beschikken.

LEES OOK: Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Denkt u dat Dennis het ooit tot een Europese topclub zal schoppen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

25
25
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

33
33
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

32
32
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

72
72
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

126
126
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

246
246
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

78
78
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

205
205
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

70
70
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

282
282
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

246
246
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

162
162
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

399
399
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

344
344
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

94
94
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

784
784
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

213
213
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

355
355
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1199
1199
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

412
412
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

637
637
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

396
396
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

862
862
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

1041
1041
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

895
895

Meer sportnieuws