'Monaco maakt werk van Cercle: nieuwe topper in aantocht'

door
'Monaco maakt werk van Cercle: nieuwe topper in aantocht'

Cercle Brugge heeft eindelijk zijn sportieve omkadering op punt gekregen. Met Paul Mitchell kreeg de Vereniging een nieuwe sportief directeur en hij hielp mee met de aanstelling van Paul Clement als nieuwe hoofdtrainer. Nu kan de focus volledig weerlegd worden op het vormen van de spelerskern. En daarvoor rekent Groen-Zwart opnieuw op de nodige hulp van moederclub AS Monaco.


RMC
-journalist Loïc Tanzi meldt namelijk dat de club uit het Prinsdom haar zinnen heeft gezet op Zulte Waregem-revelatie Abdoulaye Sissako, die nog tot medio 2022 onder contract ligt in het Regenboogstadion. Monaco wil de 22-jarige middenvelder definitief overnemen en dan verhuren aan Cercle Brugge, al moet het daarvoor wel eerst Middlesbrough aftroeven. Bovendien valt het te betwijfelen of Essevee bereid is om het goudklompje nu al te laten gaan. Sowieso zal er een aardige transfersom op tafel gelegd moeten worden om Essevee te overtuigen.

UPDATE 17u55
Het lijkt AS Monaco eindelijk menens om wat meer werk te steken in haar Brugse satellietclub. Naast Sissako azen de Monegasken volgens Sky Sports namelijk tevens op Franck Kanouté, een gelijkaardig type die momenteel in de Serie B aan de slag is. De 21-jarige Senegalees zou zelfs al zijn jawoord hebben gegeven aan de Franse topclub, die ook hier van plan zou zijn om de speler eerst te laten rijpen bij Cercle. In Jan Breydel lijken ze zich dus aan enkele toppers te mogen verwachten, al draaide gelijkaardige beloftes vorig seizoen niet allemaal even goed uit.

LEES OOK: Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Gaat Cercle volgens u een veilig seizoen tegemoet?

Meest recent

Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

1
1
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

138
138
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

89
89
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

20
20
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

35
35
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

83
83
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

41
41
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

81
81
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

453
453
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

123
123
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

86
86
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

248
248
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

269
269
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

211
211
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

244
244
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

645
645
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

396
396
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

333
333
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

336
336
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

242
242
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

347
347
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

292
292
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

603
603
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

679
679
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

452
452

Meer sportnieuws