'Monaco maakt werk van Cercle: nieuwe topper in aantocht'

door
'Monaco maakt werk van Cercle: nieuwe topper in aantocht'

Cercle Brugge heeft eindelijk zijn sportieve omkadering op punt gekregen. Met Paul Mitchell kreeg de Vereniging een nieuwe sportief directeur en hij hielp mee met de aanstelling van Paul Clement als nieuwe hoofdtrainer. Nu kan de focus volledig weerlegd worden op het vormen van de spelerskern. En daarvoor rekent Groen-Zwart opnieuw op de nodige hulp van moederclub AS Monaco.


RMC
-journalist Loïc Tanzi meldt namelijk dat de club uit het Prinsdom haar zinnen heeft gezet op Zulte Waregem-revelatie Abdoulaye Sissako, die nog tot medio 2022 onder contract ligt in het Regenboogstadion. Monaco wil de 22-jarige middenvelder definitief overnemen en dan verhuren aan Cercle Brugge, al moet het daarvoor wel eerst Middlesbrough aftroeven. Bovendien valt het te betwijfelen of Essevee bereid is om het goudklompje nu al te laten gaan. Sowieso zal er een aardige transfersom op tafel gelegd moeten worden om Essevee te overtuigen.

UPDATE 17u55
Het lijkt AS Monaco eindelijk menens om wat meer werk te steken in haar Brugse satellietclub. Naast Sissako azen de Monegasken volgens Sky Sports namelijk tevens op Franck Kanouté, een gelijkaardig type die momenteel in de Serie B aan de slag is. De 21-jarige Senegalees zou zelfs al zijn jawoord hebben gegeven aan de Franse topclub, die ook hier van plan zou zijn om de speler eerst te laten rijpen bij Cercle. In Jan Breydel lijken ze zich dus aan enkele toppers te mogen verwachten, al draaide gelijkaardige beloftes vorig seizoen niet allemaal even goed uit.

LEES OOK: Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Gaat Cercle volgens u een veilig seizoen tegemoet?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

25
25
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

34
34
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

53
53
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

60
60
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

43
43
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

46
46
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

77
77
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

174
174
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

147
147
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

129
129
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

66
66
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

62
62
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

125
125
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

181
181
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

267
267
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

154
154
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

380
380
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

120
120
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

505
505
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

134
134
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws