'Anderlecht moet langer wachten op nieuwe back'

door
'Anderlecht moet langer wachten op nieuwe back'

RSC Anderlecht is met een slippertje aan zijn oefencampagne begonnen en ging afgelopen weekend onderuit tegen Charleroi. Maar aanstaande zaterdag volgt alweer een nieuwe kans, dan vormt STVV de sparringpartner. Bovendien wordt er ondertussen nog stevig aan de spelerskern gesleuteld.


Zo lijkt Paars-Wit eerstdaags zijn derde en vierde aanwinst van de zomermercato binnen te halen. Een verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen hangt al enkele dagen in de lucht, in zijn dossier wordt deze week normaal gezien nog witte rook verwacht. En volgens La Dernière Heure heeft RSCA ook zijn nieuwe linksback zo goed als beet. Zo zouden de Brusselaars dicht bij een doorbraak rond de Oekraïner Bogdan Mykhaylichenko staan.

De 23-jarige kwam afgelopen weekend nog in actie bij Zorya Luhansk, maar dat zal mogelijk zijn laatste wedstrijd zijn geweest voor deze club. Bij LDH is men alvast overtuigd dat een akkoord in de lucht hangt. Anderlecht wil in ieder geval haast maken om de linksback vast te leggen, gezien zijn toekomstige concurrent Kemar Lawrence nog steeds vast zit in Jamaica.

UPDATE 10/07
Terwijl het in het dossier van Luckassen enkel nog wachten is tot de officiële aankondiging, zal het bij Mykhaylichenko mogelijk nog even duren alvorens hij aansluit op Neerpede. In zijn transferblog laat LDH immers weten dat de linksback wellicht nog het seizoen afwerkt bij Zorya Luhansk, dat nog volop voor Europees voetbal strijdt. Op 19 juli wordt normaal gezien de laatste speeldag afgewerkt in Oekraïne.  Hij zou dus nog ruim op tijd zijn voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

Vindt u RSCA op dit moment versterkt of verzwakt ten opzichte van afgelopen seizoen?

Meest recent

Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

62
62
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

26
26
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

54
54
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

57
57
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

183
183
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

40
40
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

167
167
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

128
128
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

262
262
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

67
67
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

190
190
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

181
181
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

125
125
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

89
89
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

85
85
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

88
88
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

191
191
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

255
255
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

94
94
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

210
210
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

192
192
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

133
133
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

367
367

Meer sportnieuws