Ster van United troeft De Bruyne af met prestigieuze trofee

door
Ster van United troeft De Bruyne af met prestigieuze trofee

In de Premier League wordt naar goede gewoonte elke maand een 'Player of the Month' verkozen. Vandaag kroonde United-speler Bruno Fernandes zich tot winnaar van de prestigieuze trofee. En dat voor de tweede keer op rij. 


Bruno Fernandes ziet zijn ijzersterke vorm van de laatste weken op die manier beloond worden. De Portugese wintertransfer van Manchester United loodste de Mancunians ondertussen naar een vijfde plaats in de Premier League, en was in totaal al goed voor 7 doelpunten en 6 assists in 11 wedstrijden. 

Opvallend genoeg stond Kevin De Bruyne zelfs niet bij de potentiële kandidaten voor de trofee. Coady, Ings, Jiménez, Martial en Saint-Maximin haalden de shortlist wel. Bizar feit: Kevin De Bruyne werd nog NOOIT verkozen tot Premier League Player of the Month. 

LEES OOK: Lammens-hype neemt toe: grote naam gaat overstag

Het is een schande dat De Bruyne de trofee nog nooit won.

Meest recent

'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

4
4
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

71
71
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

77
77
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

70
70
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

77
77
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

147
147
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

473
473
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

305
305
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

99
99
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

376
376
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

170
170
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

353
353
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

256
256
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

58
58
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

138
138
Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Club Brugge is dit seizoen weer actief in de Champions League. In het kampioenenbal wachten er nog ...

117
117
Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Na de Gouden Generatie van de Belgische nationale ploeg zijn de Rode Duivels naarstig op zoek naar ...

219
219
Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

De Rode Duivels boekten een belangrijke zege in Wales. Bondscoach Craig Bellamy mocht als eerste ...

310
310
Bormans gooit op tafel: Union machteloos door Pocognoli

Union SG heeft afscheid genomen van Sebastien Pocognoli. De Belgische oefenmeester gaat een nieuwe ...

161
161
Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

De Rode Duivels kwamen al vroeg op voorsprong tegen Wales en alle mogelijke doemscenario’s ...

348
348
‘Sensationele Europese wintertransfer Benzema’

Karim Benzema maakte jaren furore bij Real Madrid met als hoogtepunt een Ballon d’Or. De ...

61
61
Belgische talenten geloven ogen niet: “Nog nooit meegemaakt”

De jonge Duivels haalden tegen Wales verwoestend uit. De talenten van Gill Swerts wonnen met maar ...

194
194
Garcia heeft plots uniek wapen: “Zijn beste match”

Er is veel concurrentie bij de Rode Duivels en bondscoach Rudi Garcia moet elke wedstrijd knopen ...

182
182
‘Nieuwe structuur Anderlecht: wending achter de schermen’

Na het ontslag van Wouter Vandenhaute staat er een nieuwe structuur bij RSC Anderlecht voor de deur. ...

320
320
Vandenbempt schoffeert vier Duivels: “Onbegrijpelijk dramatisch”

De Rode Duivels staan er goed voor om het WK 2026 te halen. Na de overwinning tegen Wales heeft ...

453
453

Meer sportnieuws