TU: 'Club en Gent werken aan nieuwe spits, enorm prijskaartje KDB'

567 stemmen
TU: 'Club en Gent werken aan nieuwe spits, enorm prijskaartje KDB'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft het contract van Eder Balanta verlengd tot 2024. Ook Ethan Horvarth tekent mogelijk een nieuwe overeenkomst. Ondertussen blijft Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe spits. Blauw-Zwart behoudt een waterkans op Adolfo Gaich, zijn management bevestigde immers dat er nog geen overeenkomst is met CSKA. Ook Jordan Attah Kadiri blijft in beeld, al liet zijn trainer bij Östersunds verstaan nog niets van Club te hebben vernomen.

RSC Anderlecht zou zijn zinnen hebben gezet op Crysencio Summerville, een talentvolle winger van Feyenoord. Dat meldt Voetbal International, waar Paars-Wit tussen Wolverhampton, Rangers en RB Salzburg in een rijtje aan geïnteresseerd prijkt. Ondertussen deed RSCA ook zaken met een andere Nederlandse club. Zo werd Thierry Lutonda op huurbasis bij RKC Waalwijk gestald.

AA Gent is op zoek naar een nieuwe aanvaller en de Buffalo's zouden onder meer lonken naar een spits uit de Russische competitie. Het gaat om Eldor Shomurodov, international bij Oezbekistan. Dat is een 25-jarige aanvaller die uitkomt voor Rostov, waar hij afgelopen seizoen goed was voor 11 goals en 7 assists in 25 competitiewedstrijden. Gent deed volgens media in Rusland zelfs al een bod van vijf miljoen euro, maar dat is vooralsnog niet hoog genoeg.

Diverse Mexicaanse bronnen melden dat KRC Genk zijn zinnen heeft gezet op linksback Gerardo Arteaga. Deze 21-jarige Mexicaan komt momenteel in eigen land uit voor Santos Laguna, waar hij doorgaans een vaste basisplaats heeft. Inmiddels schopte hij het ook tot de nationale A-ploeg. Arteaga heeft wel nog een contract dat loopt tot 2023, er zal dus een bepaalde transfersom betaald moeten worden voor zijn overgang.

Lommel SK zou volgens Franse media Ishak Boussouf gaan vastleggen. De achttienjarige middenvelder komt over van ES Setif en tekent weldra voor vijf jaar bij de club uit Eerste Klasse B. Opvallend:de Limburgse club zou hem meteen gaan uitlenen aan. KV Kortrijk, zodat hij toch op het hoogste niveau zou kunnen spelen.

Sporting Charleroi heeft de uitleenbeurt van Frank Tsadjout officieel bekendgemaakt via de clubkanalen. De Kameroener zal voor één extra seizoen worden gehuurd van AC Milan. Daarnaast hebben de Zebra's ook een aankoopoptie op Tsadjout bedongen bij de Rossoneri.

BUITENLAND
Kevin De Bruyne blijft vooralsnog smaakmaker van Manchester City, maar daar zou een Europese schorsing van twee jaar wel eens verandering in kunnen brengen. Diverse topclubs zouden alvast belangstelling tonen in de spelmaker. De Bruyne, die een marktwaarde heeft van 120 miljoen euro, zou volgens HLN over vijf jaar tijd echter zo’n 300 miljoen euro kosten, lonen inclusief. Een bedrag dat een overgang momenteel flink in de weg lijkt te staan.

Chelsea haalde al enkele topaanwinsten in huis, maar de honger op de Stamford Bridge is nog niet gestild. De Londense club hoopt om zo snel mogelijk Jorginho te kunnen verkopen aan Juventus, zodat Kai Havertz betaalbaarder wordt. Dat stelt het medium The Mirror. De Duitser moet zo'n 100 miljoen euro kosten, maar de verkoop van Jorginho zou 50 miljoen opbrengen.

Real Madrid wil deze zomer meewerken aan een transfer van Luka Jovic. Volgens de Spaanse sportkrant Marca is de grootmacht nu al uitgekeken op de spits. Een jaar geleden betaalde Real naar verluidt zestig miljoen euro voor de aanvaller van Eintracht Frankfurt, maar met twee competitietreffers beleefde hij geen lekker seizoen. De Serviër haalde het nieuws vooral door zijn negatieve houding. AC Milan zou naar verluidt een uitweg willen bieden. Ook James Rodriguez mag beschikken, Manchester United zou de Colombiaan willen overnemen.

Baptiste Guillaume heeft een nieuwe club in Frankrijk gevonden. Zo was hij afgelopen seizoen op huurbasis actief bij Valenciennes. Daar heeft hij klaarblijkelijk een goeie indruk nagelaten (hoewel hij amper 2 keer wist te scoren in 21 wedstrijden), want de club schotelde Guillaume een contract van drie seizoenen voor. Hij maakt transfervrij de overstap.

LEES OOK: Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

Wie heeft momenteel het meeste nood aan een extra spits?

Meest recent

Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

8
8
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

32
32
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

375
375
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

146
146
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

71
71
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

630
630
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

153
153
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

58
58
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

453
453
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

164
164
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

397
397
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

210
210
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

250
250
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1012
1012
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

542
542
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

311
311
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

279
279
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

138
138
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

161
161
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

624
624
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

98
98
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

241
241
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

126
126
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42

Meer sportnieuws