TU: 'Club en Gent werken aan nieuwe spits, enorm prijskaartje KDB'

567
TU: 'Club en Gent werken aan nieuwe spits, enorm prijskaartje KDB'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft het contract van Eder Balanta verlengd tot 2024. Ook Ethan Horvarth tekent mogelijk een nieuwe overeenkomst. Ondertussen blijft Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe spits. Blauw-Zwart behoudt een waterkans op Adolfo Gaich, zijn management bevestigde immers dat er nog geen overeenkomst is met CSKA. Ook Jordan Attah Kadiri blijft in beeld, al liet zijn trainer bij Östersunds verstaan nog niets van Club te hebben vernomen.

RSC Anderlecht zou zijn zinnen hebben gezet op Crysencio Summerville, een talentvolle winger van Feyenoord. Dat meldt Voetbal International, waar Paars-Wit tussen Wolverhampton, Rangers en RB Salzburg in een rijtje aan geïnteresseerd prijkt. Ondertussen deed RSCA ook zaken met een andere Nederlandse club. Zo werd Thierry Lutonda op huurbasis bij RKC Waalwijk gestald.

AA Gent is op zoek naar een nieuwe aanvaller en de Buffalo's zouden onder meer lonken naar een spits uit de Russische competitie. Het gaat om Eldor Shomurodov, international bij Oezbekistan. Dat is een 25-jarige aanvaller die uitkomt voor Rostov, waar hij afgelopen seizoen goed was voor 11 goals en 7 assists in 25 competitiewedstrijden. Gent deed volgens media in Rusland zelfs al een bod van vijf miljoen euro, maar dat is vooralsnog niet hoog genoeg.

Diverse Mexicaanse bronnen melden dat KRC Genk zijn zinnen heeft gezet op linksback Gerardo Arteaga. Deze 21-jarige Mexicaan komt momenteel in eigen land uit voor Santos Laguna, waar hij doorgaans een vaste basisplaats heeft. Inmiddels schopte hij het ook tot de nationale A-ploeg. Arteaga heeft wel nog een contract dat loopt tot 2023, er zal dus een bepaalde transfersom betaald moeten worden voor zijn overgang.

Lommel SK zou volgens Franse media Ishak Boussouf gaan vastleggen. De achttienjarige middenvelder komt over van ES Setif en tekent weldra voor vijf jaar bij de club uit Eerste Klasse B. Opvallend:de Limburgse club zou hem meteen gaan uitlenen aan. KV Kortrijk, zodat hij toch op het hoogste niveau zou kunnen spelen.

Sporting Charleroi heeft de uitleenbeurt van Frank Tsadjout officieel bekendgemaakt via de clubkanalen. De Kameroener zal voor één extra seizoen worden gehuurd van AC Milan. Daarnaast hebben de Zebra's ook een aankoopoptie op Tsadjout bedongen bij de Rossoneri.

BUITENLAND
Kevin De Bruyne blijft vooralsnog smaakmaker van Manchester City, maar daar zou een Europese schorsing van twee jaar wel eens verandering in kunnen brengen. Diverse topclubs zouden alvast belangstelling tonen in de spelmaker. De Bruyne, die een marktwaarde heeft van 120 miljoen euro, zou volgens HLN over vijf jaar tijd echter zo’n 300 miljoen euro kosten, lonen inclusief. Een bedrag dat een overgang momenteel flink in de weg lijkt te staan.

Chelsea haalde al enkele topaanwinsten in huis, maar de honger op de Stamford Bridge is nog niet gestild. De Londense club hoopt om zo snel mogelijk Jorginho te kunnen verkopen aan Juventus, zodat Kai Havertz betaalbaarder wordt. Dat stelt het medium The Mirror. De Duitser moet zo'n 100 miljoen euro kosten, maar de verkoop van Jorginho zou 50 miljoen opbrengen.

Real Madrid wil deze zomer meewerken aan een transfer van Luka Jovic. Volgens de Spaanse sportkrant Marca is de grootmacht nu al uitgekeken op de spits. Een jaar geleden betaalde Real naar verluidt zestig miljoen euro voor de aanvaller van Eintracht Frankfurt, maar met twee competitietreffers beleefde hij geen lekker seizoen. De Serviër haalde het nieuws vooral door zijn negatieve houding. AC Milan zou naar verluidt een uitweg willen bieden. Ook James Rodriguez mag beschikken, Manchester United zou de Colombiaan willen overnemen.

Baptiste Guillaume heeft een nieuwe club in Frankrijk gevonden. Zo was hij afgelopen seizoen op huurbasis actief bij Valenciennes. Daar heeft hij klaarblijkelijk een goeie indruk nagelaten (hoewel hij amper 2 keer wist te scoren in 21 wedstrijden), want de club schotelde Guillaume een contract van drie seizoenen voor. Hij maakt transfervrij de overstap.

LEES OOK: Grote patron bij Duivels: "Alles begint en eindigt met hem"

Wie heeft momenteel het meeste nood aan een extra spits?

Meest recent

Opstelling Duivels: Van Bommel knutselt nieuw middenveld

De Rode Duivels kruisen maandagavond voor de tweede keer op één week tijd de degens ...

21
21
Grote patron bij Duivels: "Alles begint en eindigt met hem"

De Rode Duivels zijn zondagnamiddag met het nodige vertrouwen naar Parijs afgereisd voor het duel ...

95
95
Nieuwe Ronaldo-twist: bondscoach zet deur wagenwijd open

De eerste kwartfinalist in de Nations League is nu al bekend, want na een vierde zege op rij is ...

46
46
Ierland-Israël ontspoort weer met spuwincident

Zondagavond keken Ierland en Israël elkaar opnieuw in de ogen en daar was na de bewogen ...

44
44
Vrancken slaat terug na Belgische kritiek

Wouter Vrancken zette in de zomer een zeer opmerkelijke stap in zijn trainerscarrière. Na een ...

58
58
Nederland pakt leiding in groep, Portugal al geplaatst

De eerste kwartfinalist in de Nations League is zondagavond al bekend geraakt. Portugal heeft zich ...

36
36
De Cat maakte (even?) einde aan profcarrière RSCA-talent

Anderlecht incasseerde in de zomer met veel tegenzin 18,5 miljoen euro voor Nathan De Cat, die ...

64
64
Van Bommel verrast iedereen: "Beste met wie ik ooit speelde"

De Rode Duivels staan maandagavond in hun vierde wedstrijd in de Nations League opnieuw tegenover ...

139
139
Godts: "Of ik mij in Parijs extra zal willen tonen?"

De Rode Duivels gaan maandagavond in Parijs op zoek naar hun derde overwinning in deze Nations ...

23
23
'Frans team krijgt vorm: Zidane wijzigt stevig'

Maandagavond spelen de Rode Duivels hun laatste wedstrijd van een intens vierluik. Daarin nemen ze ...

63
63
Van Bommel lyrisch over Duivel: "Speelde drie keer goed"

Mark van Bommel gaat volledig mee in het verhaal van de KBVB. Meten is weten. De bondscoach sprak op ...

130
130
Van der Bruggen weg bij Cercle Brugge? Dit zegt de middenvelder

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. De Bruggelingen kunnen wel weer rekenen op ...

203
203
'Het staat al vast: Van Bommel vernedert Lukaku opnieuw'

Vijftien minuten en vijf balcontacten had hij nodig in Luik. Doelpunt 94, Sclessin op zijn kop, de ...

168
168
Van Bommel prikkelt Duivel: "Kan veel beter"

België neemt het maandagavond op tegen Frankrijk, dat uiteraard de grote favoriet is. Mark van ...

168
168
‘Beerschot plant verrassende ingaande transfer'

De 24-jarige flankaanvaller Amine Rehmi is opgedoken bij Beerschot. De Nederlander zit sinds 3 ...

304
304
Godts looft Rode Duivel: "Leer veel van hem"

Mika Godts krijgt volop zijn kans onder Mark van Bommel. De flankaanvaller toonde zich vooral tegen ...

150
150
Nieuw middenveld, nieuwe aanvoerder: Van Bommel geeft hint

De Rode Duivels sluiten maandagavond hun eerste vierluik af in de Nations League met de op papier ...

536
536
'Club Brugge opnieuw pionier: megadeal van 60 miljoen'

Club Brugge zorgde afgelopen zomer voor een straffe mijlpaal. Dankzij de transfer van Christos ...

812
812
Harde keuzes Anderlecht: zijspoor dreigt na 9 basisplaatsen

RSC Anderlecht pakte in het slot van de zomermercato uit met een spectulair transferoffensief. ...

482
482
Onuitgegeven ploeg tegen Belgen? Zidane overweegt surprise

Maandagavond sluiten de Rode Duivels het erg lange interland-luik af met een affiche van formaat. Zo ...

63
63
Anderlecht glundert: actie Ambros tegen Spanje gaat viraal

RSC Anderlecht zag tijdens de huidige interland-periode verschillende internationals uitzwermen. En ...

123
123
Rode Duivel in moeilijkheden: Chatelle verlangt wissel

Mark van Bommel kan tevreden zijn over zijn eerste drie wedstrijden als Belgisch bondscoach. Maar ...

294
294
'City wordt leeggeroofd: Barça gaat voor Europese klepper'

Omdat de club inmiddels een beroepsprocedure heeft opgestart, zal het allicht nog een tijdje duren ...

179
179
Concurrentie Mechele? Gedegradeerd duo toont zich op training

Mark van Bommel heeft tijdens zijn eerste interlands als Belgisch bondscoach niet al te veel ...

409
409
'Olise legt harde eis neer bij Bayern: 200 miljoen euro'

Met zijn knappe doelpunten toonde Michael Olise in de voorbije interlands van Frankrijk waarom hij ...

346
346

Meer sportnieuws