"Ze weigerden een bod van 13 miljoen euro van Club Brugge"

door

Club Brugge onderhandelde in januari met San Lorenzo om Adolfo Gaich weg te halen, maar de vraagprijs van 15 miljoen euro was veel te hoog. De Argentijn gaat de club enkele maanden later toch verlaten.

Het Argentijnse TyC Sports weet dat CSKA Moskou een bod van 8,5 miljoen euro plus 20% op de meerwaarde bij een doorverkoop heeft neergelegd en San Lorenzo zou dit hebben aanvaard. De Russen lijken zo aan de haal te gaan met de aanvaller. Hij werd de afgelopen maanden gelinkt aan tal van Europese topclubs, maar dat was makelaarspraat om hem in de picture te zetten.

Club Brugge werd de afgelopen weken niet meer genoemd voor Gaich. Blauw-Zwart kan nochtans een echte topspits gebruiken, aangezien vooral Michael Krmencik niet kan overtuigen. Met David Okereke en Youssef Badji zijn er wel twee jonge centrumspitsen die nog veel progressiemarge hebben. Bovendien is Club nog steeds in de markt voor Jordan Kadiri van Östersunds.

UPDATE 10/07

De makelaar van Adolfo Gaich ontkent met klem dat San Lorenzo een bod van 8,5 miljoen euro van CSKA Moskou heeft aanvaard. "In januari weigerden ze nog een bod van 13 miljoen euro van Club Brugge en nu zouden ze een bod van 8,5 miljoen euro aanvaarden? Rusland is geen prioriteit voor Adolfo", reageert hij gepikeerd tegenover de Argentijnse pers.

Voorlopig lijkt Blauw-Zwart niet meer in de markt te zijn, want het bestuur van San Lorenzo is niet meteen het makkelijkste bestuur om mee te onderhandelen.

LEES OOK: Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Zal Club nog een bod gaan doen?

Meest recent

‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

39
39
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

23
23
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

94
94
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

54
54
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

53
53
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

111
111
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

164
164
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

421
421
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

91
91
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

59
59
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

152
152
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

547
547
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

168
168
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

222
222
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

788
788
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

339
339
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

123
123
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

139
139
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

158
158
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

58
58
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1428
1428
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

68
68
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

741
741
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

114
114

Meer sportnieuws