Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

door
Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

In België blijft helaas vooral alles rond het voetbal de actualiteit domineren, maar in Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish onverstoord verder. Ook dit weekend staan daar dus weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in La Liga, waar Real Madrid vrijdag tegen Deportivo Alavés weer kan rekenen op Eden Hazard. Die staat wellicht nog niet aan de aftrap, al moet Zinédine Zidane het wel stellen zonder geschorste man-in-vorm Sergio Ramos. Bovendien won Real al drie keer op rij met het kleinste verschil, terwijl ook de heenmatch in Alavés slechts op 1-2 eindigde. Ondanks de zwakke vorm van de bezoekers sinds de break gokken wij daarom op een Madrileense overwinning met één goal verschil, wat 3,80x onze inzet waard is.



Op zaterdag richten we onze blik dan weer op de Premier League en de degradatietopper tussen Norwich City en West Ham. De hekkensluiter heeft vier speeldagen voor de meet stilaan een mirakel nodig om zich te redden, maar voor de Hammers kunnen de drie punten dit weekend al wonderen doen. Een zege zit er alleszins zeker in, want Norwich ging in eigen huis dit seizoen al maar liefst tien keer onderuit. Wel denken we dat de thuisploeg tot scoren komt, wat in combinatie met een nederlaag 3,80x ons inleggeld oplevert.

Over naar de Serie A, waar ‘s avonds de klepper tussen leider Juventus en nummer drie Atalanta op het programma staat. Twee clubs die post-corona in prima doen zijn, al liet de Oude Dame zopas wel nog eens punten liggen. Aan Timothy Castagne en co om de titelstrijd dus toch weer een beetje spannend te maken, met de ogen vooral op de potente aanval uit Bergamo gericht. Wij hopen dan ook op een doelpuntenkermis, waarin beide teams voor én na rust scoren. De odds van 9,00x onze bet laten we alvast niet liggen.



Op zondag zetten we terug koers over Het Kanaal met de Londense derby tussen Tottenham Hotspur en Arsenal. Een duel om naar uit te kijken, ondanks de mindere prestaties van de twee aartsrivalen. Blijkbaar gaat dat ook gepaard met een potige speelstijl, want de Gunners en Spurs staan zowaar op nummer één en twee wat aantal kaarten betreft. In een onderling treffen belooft dat er niet beter op te worden, en dus gaan wij uit van minstens drie stuks elk. Met behulp van de Bet Builder brengt dat 5,60x onze inzet op.

Eindigen doen we tot slot weer in Italië, waar ook Napoli en AC Milan als nummers vijf en zes in de stand onder de verwachtingen blijven. Sinds de hervatting lieten beide teams wel weinig liggen, en de voorbije week tankten ze allebei vertrouwen met zeges tegen sterke tegenstanders. Hopelijk krijgen we dus toch een mooie klassieker te zien, wie weet zelfs gespijsd met een aantal doelpunten. Milan trof sinds de stop alvast in al haar duels minstens twee keer raak. Als dat opnieuw lukt, rekenen wij ons 2,85x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een nipte zege voor Real Madrid, een kaartenfestival in Londen en minstens twee treffers voor AC Milan in Napels, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 54,26x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Welke van deze 4 teams schat u vandaag het hoogst in?

Meest recent

Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

83
83
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

148
148
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

53
53
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

158
158
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

88
88
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

339
339
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

53
53
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

49
49
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

57
57
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

248
248
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

250
250
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

38
38
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

201
201
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

139
139
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

422
422
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

52
52
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

244
244
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1297
1297
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

427
427
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

155
155
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

152
152
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

658
658
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

424
424
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

39
39
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

579
579

Meer sportnieuws