Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

door
Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

In België blijft helaas vooral alles rond het voetbal de actualiteit domineren, maar in Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish onverstoord verder. Ook dit weekend staan daar dus weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in La Liga, waar Real Madrid vrijdag tegen Deportivo Alavés weer kan rekenen op Eden Hazard. Die staat wellicht nog niet aan de aftrap, al moet Zinédine Zidane het wel stellen zonder geschorste man-in-vorm Sergio Ramos. Bovendien won Real al drie keer op rij met het kleinste verschil, terwijl ook de heenmatch in Alavés slechts op 1-2 eindigde. Ondanks de zwakke vorm van de bezoekers sinds de break gokken wij daarom op een Madrileense overwinning met één goal verschil, wat 3,80x onze inzet waard is.



Op zaterdag richten we onze blik dan weer op de Premier League en de degradatietopper tussen Norwich City en West Ham. De hekkensluiter heeft vier speeldagen voor de meet stilaan een mirakel nodig om zich te redden, maar voor de Hammers kunnen de drie punten dit weekend al wonderen doen. Een zege zit er alleszins zeker in, want Norwich ging in eigen huis dit seizoen al maar liefst tien keer onderuit. Wel denken we dat de thuisploeg tot scoren komt, wat in combinatie met een nederlaag 3,80x ons inleggeld oplevert.

Over naar de Serie A, waar ‘s avonds de klepper tussen leider Juventus en nummer drie Atalanta op het programma staat. Twee clubs die post-corona in prima doen zijn, al liet de Oude Dame zopas wel nog eens punten liggen. Aan Timothy Castagne en co om de titelstrijd dus toch weer een beetje spannend te maken, met de ogen vooral op de potente aanval uit Bergamo gericht. Wij hopen dan ook op een doelpuntenkermis, waarin beide teams voor én na rust scoren. De odds van 9,00x onze bet laten we alvast niet liggen.



Op zondag zetten we terug koers over Het Kanaal met de Londense derby tussen Tottenham Hotspur en Arsenal. Een duel om naar uit te kijken, ondanks de mindere prestaties van de twee aartsrivalen. Blijkbaar gaat dat ook gepaard met een potige speelstijl, want de Gunners en Spurs staan zowaar op nummer één en twee wat aantal kaarten betreft. In een onderling treffen belooft dat er niet beter op te worden, en dus gaan wij uit van minstens drie stuks elk. Met behulp van de Bet Builder brengt dat 5,60x onze inzet op.

Eindigen doen we tot slot weer in Italië, waar ook Napoli en AC Milan als nummers vijf en zes in de stand onder de verwachtingen blijven. Sinds de hervatting lieten beide teams wel weinig liggen, en de voorbije week tankten ze allebei vertrouwen met zeges tegen sterke tegenstanders. Hopelijk krijgen we dus toch een mooie klassieker te zien, wie weet zelfs gespijsd met een aantal doelpunten. Milan trof sinds de stop alvast in al haar duels minstens twee keer raak. Als dat opnieuw lukt, rekenen wij ons 2,85x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een nipte zege voor Real Madrid, een kaartenfestival in Londen en minstens twee treffers voor AC Milan in Napels, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 54,26x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Lewandowksi verlaat Barça: sprookjestransfer in januari'

Welke van deze 4 teams schat u vandaag het hoogst in?

Meest recent

Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

2
2
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

9
9
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

3
3
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

117
117
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

586
586
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

494
494
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

205
205
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1021
1021
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

52
52
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

159
159
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

63
63
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

299
299
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

195
195
'5 voor 12 in Anderlecht: dagen Renard zijn geteld'

De topper tegen Club Brugge luidt een nieuw tijdperk in bij RSC Anderlecht, waar kersvers voorzitter ...

283
283
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

301
301
Bertaccini looft RSCA'er: "Beste met wie ik ooit speelde"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Tegen Club Brugge krijgen Besnik Hasi & co een ...

161
161
Tottenham en Man Utd verwennen fans met waanzinnig slot

Manchester United is de laatste weken goed bezig. Ze hoopten namiddag in de (sub)topper tegen ...

56
56
RSCA-revelatie geeft toe: “Renard overtuigde me”

Bij RSC Anderlecht maakte Olivier Renard nog niet héél veel indruk. De sportieve baas ...

157
157
'Coucke gooit bom bij Anderlecht: topnaam op komst?'

Kenneth Bornauw en Michael Verschueren zullen tegen Club Brugge voor het eerst als de nieuwe CEO en ...

833
833
Kompany verovert Bayern: topman breekt stilzwijgen

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De coach tekende onlangs twee jaar bij ...

145
145
Anderlecht weer kampioen? Edwin van der Sar stelt voorwaarde

RSC Anderlecht kruist zondagmiddag de degens met rivaal Club Brugge en die partij krijgt voor de ...

256
256
Kroos zwaar onder de indruk: "Daarvoor verdient Kompany lof"

Vincent Kompany levert fantastisch werk bij Bayern München. Vorig jaar op overtuigende wijze de ...

89
89
'Gevolgen na Barça-stunt: dubbele winterbom bij Club'

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door het grote FC Barcelona ...

362
362
"Wie denkt hij wel dat hij is?" - aanvaller torpedeert kansen bij Duivels

Terwijl de Rode Duivels zich volgende week willen verzekeren van een ticket voor de WK-eindronde, ...

311
311
'Lewandowksi verlaat Barça: sprookjestransfer in januari'

Robert Lewandowski maakte afgelopen weekend zijn rentree bij FC Barcelona na een kleine ...

162
162

Meer sportnieuws