Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

43
Zo win jij deze week 540 euro met 10 euro inzet op Serie A, La Liga & PL!

In België blijft helaas vooral alles rond het voetbal de actualiteit domineren, maar in Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish onverstoord verder. Ook dit weekend staan daar dus weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in La Liga, waar Real Madrid vrijdag tegen Deportivo Alavés weer kan rekenen op Eden Hazard. Die staat wellicht nog niet aan de aftrap, al moet Zinédine Zidane het wel stellen zonder geschorste man-in-vorm Sergio Ramos. Bovendien won Real al drie keer op rij met het kleinste verschil, terwijl ook de heenmatch in Alavés slechts op 1-2 eindigde. Ondanks de zwakke vorm van de bezoekers sinds de break gokken wij daarom op een Madrileense overwinning met één goal verschil, wat 3,80x onze inzet waard is.



Op zaterdag richten we onze blik dan weer op de Premier League en de degradatietopper tussen Norwich City en West Ham. De hekkensluiter heeft vier speeldagen voor de meet stilaan een mirakel nodig om zich te redden, maar voor de Hammers kunnen de drie punten dit weekend al wonderen doen. Een zege zit er alleszins zeker in, want Norwich ging in eigen huis dit seizoen al maar liefst tien keer onderuit. Wel denken we dat de thuisploeg tot scoren komt, wat in combinatie met een nederlaag 3,80x ons inleggeld oplevert.

Over naar de Serie A, waar ‘s avonds de klepper tussen leider Juventus en nummer drie Atalanta op het programma staat. Twee clubs die post-corona in prima doen zijn, al liet de Oude Dame zopas wel nog eens punten liggen. Aan Timothy Castagne en co om de titelstrijd dus toch weer een beetje spannend te maken, met de ogen vooral op de potente aanval uit Bergamo gericht. Wij hopen dan ook op een doelpuntenkermis, waarin beide teams voor én na rust scoren. De odds van 9,00x onze bet laten we alvast niet liggen.



Op zondag zetten we terug koers over Het Kanaal met de Londense derby tussen Tottenham Hotspur en Arsenal. Een duel om naar uit te kijken, ondanks de mindere prestaties van de twee aartsrivalen. Blijkbaar gaat dat ook gepaard met een potige speelstijl, want de Gunners en Spurs staan zowaar op nummer één en twee wat aantal kaarten betreft. In een onderling treffen belooft dat er niet beter op te worden, en dus gaan wij uit van minstens drie stuks elk. Met behulp van de Bet Builder brengt dat 5,60x onze inzet op.

Eindigen doen we tot slot weer in Italië, waar ook Napoli en AC Milan als nummers vijf en zes in de stand onder de verwachtingen blijven. Sinds de hervatting lieten beide teams wel weinig liggen, en de voorbije week tankten ze allebei vertrouwen met zeges tegen sterke tegenstanders. Hopelijk krijgen we dus toch een mooie klassieker te zien, wie weet zelfs gespijsd met een aantal doelpunten. Milan trof sinds de stop alvast in al haar duels minstens twee keer raak. Als dat opnieuw lukt, rekenen wij ons 2,85x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een nipte zege voor Real Madrid, een kaartenfestival in Londen en minstens twee treffers voor AC Milan in Napels, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 54,26x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Zirkzee kiest club: einde lijdensweg bij Man Utd'

Welke van deze 4 teams schat u vandaag het hoogst in?

Meest recent

Albert tipt Belgische topclubs: "Eén van de besten in de JPL"

Philippe Albert analyseert voor La Capitale de matchen in de Jupiler Pro League. De voormalige ...

11
11
Anderlecht sluit opmerkelijke deal omtrent Hatenboer

Cedric Hatenboer trok voor 1 miljoen euro van Anderlecht naar Sparta Rotterdam. Dat is voor RSCA een ...

117
117
'Transferdomino: Anderlecht-deal heeft gevolgen voor Genk'

Het is voor KRC Genk al een zeer drukke week geweest wat betreft transfers. Het haalde met Benjamin ...

87
87
Patro en Westerlo laten aanvallers nog vertrekken

Met nog iets meer dan een dag voor de boeg in de zomermercato leggen de Belgische clubs de laatste ...

11
11
Anderlecht zet volgende vinkje: middenvelder strijkt neer

Anderlecht is in het absolute slot van de mercato nog druk in de weer. Het wil nog af van enkele ...

294
294
Teleurstelling bij sterkhouder Union: "Ik had bod verwacht"

Het is alweer een bewogen transferzomer voor Union, dat de voorbije maanden weer de nodige ...

65
65
'Lommel mag nog hopen op rentree, Gent kan talent verliezen'

Met nog iets meer dan een dag voor de boeg in de transferperiode, is het nog alle hens aan dek voor ...

66
66
'Vieze details rond transfersoap Fofana lekken uit'

In de allerlaatste minuten van Deadline Day versierde Malick Fofana alsnog een transfer van ...

135
135
Union, Westerlo en Kortrijk halen nog versterkingen binnen

Donderdagavond sluit de transfermarkt ook in ons land zijn deuren en dus zijn heel wat clubs nog ...

36
36
'Raskin ziet alsnog transfer uit de bus rollen'

In de grote competities sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren en dus kon voor heel wat ...

141
141
'Dendoncker verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

Hij had op dit moment in zijn carrière eigenlijk een vaste waarde moeten zijn bij de Rode ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Anderlecht, Union laat aanvaller vertrekken'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

267
267
Union SG flikt het weer: onbekende parel uit lage regionen

Union SG heeft een specifieke transferstrategie die de afgelopen jaren enorm goed heeft gewerkt. De ...

103
103
Coucke wordt wild: Anderlechtbaas slaat nieuwe weg in

Marc Coucke heeft als ondernemer al vaker bewezen dat hij zijn blik graag ver buiten de klassieke ...

219
219
Groots Liverpool-plan met Lucca Brughmans op tafel

Het is misschien wel dé transfer van de zomermercato op de Belgische velden. Lucca Brughmans ...

245
245
KV Kortrijk slaat op het nippertje nog ferm toe

KV Kortrijk wil geen mal figuur slaan in de Jupiler Pro League en de Kerels willen de moeilijke ...

145
145
Antwerp strijkt deze som op voor Valencia

Royal Antwerp FC verkocht Anthony Valencia aan Flamengo. De Great Old deed financieel een zeer goede ...

385
385
Kompany: "Misschien verliest Duitsland de finale van België"

Jürgen Klopp was de voorbije dagen te gast bij Bayern München en volgde er onder meer een ...

485
485
STVV niet klaar: De Meyer kondigt transfers aan op Stayen

STVV heeft er met Kota Takai een opvallende versterking bij. De 21-jarige centrale verdediger wordt ...

94
94
Hoefkens heeft ex-speler van Anderlecht helemaal beet

NAC Breda heeft zich op de valreep nog weten te versterken met een oude bekende van het Belgische ...

57
57
'Club Brugge haalt achtste nieuwkomer voor NXT'

Club Brugge staat volgens Colombiaanse media op het punt om alweer een achtste nieuwkomer te halen ...

273
273
Verhuurde spelers: debutant in Serie A, spits scoort

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

37
37
'Vier Rode Duivels bij grootste verliezers Deadline Day'

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

210
210
'Ultieme putsch Anderlecht: drie versterkingen voor deadline'

RSC Anderlecht wil in het slot van de zomerse transferperiode nog een dubbele slag slaan. Zo werken ...

1112
1112
Julie Vanloo deelt heel aangrijpend nieuws met Club-fans

Julie Vanloo staat voor een bijzonder emotionele periode. De Belgian Cat maakt zich op voor een ...

76
76

Meer sportnieuws