AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

867 stemmen
AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

Terwijl de oefencampagne inmiddels op volle toeren draait, is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar achter de schermen wordt wel degelijk hard gewerkt aan versterking. Zo zou de landskampioen onder meer een nieuwe spits willen aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende opties naar voren geschoven. De naam die het meeste viel, was echter die van Adolfo Gaich. Club greep in de wintermercato nipt naast de komst van de Argentijn, maar zijn naam bleef bovenaan het verlanglijstje staan. Blauw-Zwart dreigde echter naast het net te vissen: bepaalde bronnen meldden namelijk dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van CSKA Moskou. Een transfer naar de Russische hoofdstad leek nabij. Maar volgens de Argentijnse tak van AS klopt deze informatie niet.

Het medium stelt namelijk dat er nog geen gesprekken hebben plaatsgevonden tussen CSKA en (de entourage van) Gaich. De Russen zullen dus eerst een akkoord met de speler zelf moeten bereiken alvorens er van een transfer sprake zou zijn. AS meldt verder dat er met slechts twee andere clubs concrete contacten waren: SL Benfica en Club Brugge, dat vlak voor de corona-uitbraak blijkbaar slechts één stap verwijderd was van zijn komst.

SPORTIEF PROJECT
Gaich zou overigens een andere stap dan CSKA overwegen. Hij zag ook hoe heel wat spelers in het verleden faalden na hun overstap richting Europa, een goede keuze is dus cruciaal. Om progressie te blijven maken zou hij openstaan voor een kleinere competitie zoals de Russische, Portugese of de Belgische. Veel hangt ook af van het sportieve project dat hij krijgt aangeboden. Bij de drie genoemde clubs zou hij alvast jaarlijks voor de titel kunnen spelen. Maar Club heeft zijn Champions League-ticket voor volgend seizoen al op zak en dat speelt uiteraard in hun voordeel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Club moet zijn transferrecord verbreken voor Gaich ...

Meest recent

België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

6
6
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

34
34
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

112
112
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

48
48
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

21
21
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

47
47
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

113
113
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

236
236
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

25
25
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

176
176
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

32
32
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

346
346
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

474
474
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

381
381
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

686
686
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

250
250
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

361
361
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

173
173
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

591
591
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

651
651
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

450
450
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

689
689
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

136
136
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

270
270

Meer sportnieuws