"Ik heb het ongelijk van Club Brugge bewezen"

door

Coronacrisis of niet: Victor Osimhen zal deze zomer allicht een absolute toptransfer versieren. De 21-jarige Nigeriaan van Lille wordt gelinkt met Napoli en de Premier League, waarbij bedragen rond de 80 miljoen schommelen. En dat amper een jaar nadat hij voor 14 miljoen van Charleroi naar Rijsel trok. Of hoe het razendsnel gaat voor de man die ooit nog doorgestuurd werd bij ... Club Brugge.


In de podcast The Out of Home kwam Osimhen, die voor zijn periode in ons land bij Wolfsburg vertoefde, nog eens terug op die passage in zijn carrière. "In Wolfsburg had ik concurrentie van twee Belgen, Origi en Dimata, en Mario Gomez. Ik wist snel dat ik weinig zou spelen, maar ben blijven werken omdat ik wist dat ik een grote speler kon worden. Het was gewoon een kwestie van me te kunnen bewijzen. Uiteindelijk contacteerde ik mijn makelaar, die me zei dat er interesse was vanuit België", klinkt het. De gegadigde in kwestie was Club Brugge. "Ze belden mij, wilden me zien, maar uiteindelijk kreeg ik te horen dat ze me toch niet zouden aanwerven."

"Ik zei meteen tegen mijn zaakwaarnamer: 'Ooit zal ik bewijzen dat ze een grote fout hebben gemaakt'", aldus Osimhen, die ook bij Zulte Waregem geen contract wist te versierden. "Maar dan kwam Charleroi , waar ik zelfs kon tekenen nog voor ik mijn medische testen had afgelegd. Uiteraard was ik in de wolken na de afwijzingen van Club Brugge en Zulte Waregem. Het was een droom die uitkwam. Eindelijk kon ik na een verloren periode weer mijn kunsten tonen op het voetbalveld. Wat later was ik ook nog eens beslissend tegen Club én Essevee, wat me een heerlijk gevoel gaf. De keuze voor Charleroi was terecht. Het heeft zijn vruchten afgeworpen."

LEES OOK: Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

Flater van Club?

Meest recent

Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

28
28
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

148
148
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

104
104
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

30
30
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

22
22
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

191
191
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

70
70
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

409
409
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

154
154
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

164
164
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

36
36
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

377
377
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

377
377
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

295
295
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

120
120
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

217
217
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

552
552
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

147
147
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

116
116
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

75
75
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

258
258
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

162
162
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

130
130
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

413
413

Meer sportnieuws