"Ik heb het ongelijk van Club Brugge bewezen"

door

Coronacrisis of niet: Victor Osimhen zal deze zomer allicht een absolute toptransfer versieren. De 21-jarige Nigeriaan van Lille wordt gelinkt met Napoli en de Premier League, waarbij bedragen rond de 80 miljoen schommelen. En dat amper een jaar nadat hij voor 14 miljoen van Charleroi naar Rijsel trok. Of hoe het razendsnel gaat voor de man die ooit nog doorgestuurd werd bij ... Club Brugge.


In de podcast The Out of Home kwam Osimhen, die voor zijn periode in ons land bij Wolfsburg vertoefde, nog eens terug op die passage in zijn carrière. "In Wolfsburg had ik concurrentie van twee Belgen, Origi en Dimata, en Mario Gomez. Ik wist snel dat ik weinig zou spelen, maar ben blijven werken omdat ik wist dat ik een grote speler kon worden. Het was gewoon een kwestie van me te kunnen bewijzen. Uiteindelijk contacteerde ik mijn makelaar, die me zei dat er interesse was vanuit België", klinkt het. De gegadigde in kwestie was Club Brugge. "Ze belden mij, wilden me zien, maar uiteindelijk kreeg ik te horen dat ze me toch niet zouden aanwerven."

"Ik zei meteen tegen mijn zaakwaarnamer: 'Ooit zal ik bewijzen dat ze een grote fout hebben gemaakt'", aldus Osimhen, die ook bij Zulte Waregem geen contract wist te versierden. "Maar dan kwam Charleroi , waar ik zelfs kon tekenen nog voor ik mijn medische testen had afgelegd. Uiteraard was ik in de wolken na de afwijzingen van Club Brugge en Zulte Waregem. Het was een droom die uitkwam. Eindelijk kon ik na een verloren periode weer mijn kunsten tonen op het voetbalveld. Wat later was ik ook nog eens beslissend tegen Club én Essevee, wat me een heerlijk gevoel gaf. De keuze voor Charleroi was terecht. Het heeft zijn vruchten afgeworpen."

LEES OOK: Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Flater van Club?

Meest recent

Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

43
43
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

182
182
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

37
37
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

70
70
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

271
271
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

48
48
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

81
81
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

217
217
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

233
233
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

767
767
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

108
108
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

256
256
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

460
460
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

511
511
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

694
694
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

254
254
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

635
635
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

431
431
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

63
63
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

144
144
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

233
233
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

50
50
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

145
145
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

226
226
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

250
250

Meer sportnieuws