"Ik heb het ongelijk van Club Brugge bewezen"

792 stemmen

Coronacrisis of niet: Victor Osimhen zal deze zomer allicht een absolute toptransfer versieren. De 21-jarige Nigeriaan van Lille wordt gelinkt met Napoli en de Premier League, waarbij bedragen rond de 80 miljoen schommelen. En dat amper een jaar nadat hij voor 14 miljoen van Charleroi naar Rijsel trok. Of hoe het razendsnel gaat voor de man die ooit nog doorgestuurd werd bij ... Club Brugge.


In de podcast The Out of Home kwam Osimhen, die voor zijn periode in ons land bij Wolfsburg vertoefde, nog eens terug op die passage in zijn carrière. "In Wolfsburg had ik concurrentie van twee Belgen, Origi en Dimata, en Mario Gomez. Ik wist snel dat ik weinig zou spelen, maar ben blijven werken omdat ik wist dat ik een grote speler kon worden. Het was gewoon een kwestie van me te kunnen bewijzen. Uiteindelijk contacteerde ik mijn makelaar, die me zei dat er interesse was vanuit België", klinkt het. De gegadigde in kwestie was Club Brugge. "Ze belden mij, wilden me zien, maar uiteindelijk kreeg ik te horen dat ze me toch niet zouden aanwerven."

"Ik zei meteen tegen mijn zaakwaarnamer: 'Ooit zal ik bewijzen dat ze een grote fout hebben gemaakt'", aldus Osimhen, die ook bij Zulte Waregem geen contract wist te versierden. "Maar dan kwam Charleroi , waar ik zelfs kon tekenen nog voor ik mijn medische testen had afgelegd. Uiteraard was ik in de wolken na de afwijzingen van Club Brugge en Zulte Waregem. Het was een droom die uitkwam. Eindelijk kon ik na een verloren periode weer mijn kunsten tonen op het voetbalveld. Wat later was ik ook nog eens beslissend tegen Club én Essevee, wat me een heerlijk gevoel gaf. De keuze voor Charleroi was terecht. Het heeft zijn vruchten afgeworpen."

LEES OOK: Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

Flater van Club?

Meest recent

Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

27
27
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

56
56
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

30
30
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

19
19
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

40
40
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

267
267
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

200
200
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

156
156
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

193
193
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

422
422
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

124
124
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

72
72
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

115
115
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

535
535
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

103
103
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

365
365
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

190
190
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

197
197
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

333
333
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

322
322
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

170
170
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

87
87
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

238
238
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

676
676

Meer sportnieuws