"Ik heb het ongelijk van Club Brugge bewezen"

door

Coronacrisis of niet: Victor Osimhen zal deze zomer allicht een absolute toptransfer versieren. De 21-jarige Nigeriaan van Lille wordt gelinkt met Napoli en de Premier League, waarbij bedragen rond de 80 miljoen schommelen. En dat amper een jaar nadat hij voor 14 miljoen van Charleroi naar Rijsel trok. Of hoe het razendsnel gaat voor de man die ooit nog doorgestuurd werd bij ... Club Brugge.


In de podcast The Out of Home kwam Osimhen, die voor zijn periode in ons land bij Wolfsburg vertoefde, nog eens terug op die passage in zijn carrière. "In Wolfsburg had ik concurrentie van twee Belgen, Origi en Dimata, en Mario Gomez. Ik wist snel dat ik weinig zou spelen, maar ben blijven werken omdat ik wist dat ik een grote speler kon worden. Het was gewoon een kwestie van me te kunnen bewijzen. Uiteindelijk contacteerde ik mijn makelaar, die me zei dat er interesse was vanuit België", klinkt het. De gegadigde in kwestie was Club Brugge. "Ze belden mij, wilden me zien, maar uiteindelijk kreeg ik te horen dat ze me toch niet zouden aanwerven."

"Ik zei meteen tegen mijn zaakwaarnamer: 'Ooit zal ik bewijzen dat ze een grote fout hebben gemaakt'", aldus Osimhen, die ook bij Zulte Waregem geen contract wist te versierden. "Maar dan kwam Charleroi , waar ik zelfs kon tekenen nog voor ik mijn medische testen had afgelegd. Uiteraard was ik in de wolken na de afwijzingen van Club Brugge en Zulte Waregem. Het was een droom die uitkwam. Eindelijk kon ik na een verloren periode weer mijn kunsten tonen op het voetbalveld. Wat later was ik ook nog eens beslissend tegen Club én Essevee, wat me een heerlijk gevoel gaf. De keuze voor Charleroi was terecht. Het heeft zijn vruchten afgeworpen."

LEES OOK: Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

Flater van Club?

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

21
21
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

144
144
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

517
517
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

125
125
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

373
373
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

108
108
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

282
282
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

407
407
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

425
425
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

47
47
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

233
233
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

325
325
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

457
457
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

123
123
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

295
295
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

313
313
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

366
366
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

711
711
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

233
233
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

285
285
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

505
505

Meer sportnieuws