TRANSFERUURTJE: 'Gent pakt opnieuw uit, u-bocht rond Griezmann'

1084 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent pakt opnieuw uit, u-bocht rond Griezmann'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht betaalde destijds een recordbedrag voor de komst van Bubaccar Sanneh, maar zijn komst draaide uit op een fiasco. Na enkele uitleenbeurten wil de Gambiaan dan ook definitief vertrekken, dat bevestigde zijn makelaar tegenover de Deense media. Volgens Sport/Voetbalmagazine mag Kemar Roofe bij een goed bod ook beschikken. Aan inkomende zijde is de komst van Derrick Luckassen zo goed als rond. Volgens De Telegraaf zal hij eerst verlengen bij PSV en dan opnieuw verhuurd worden aan RSCA, dat zijn volledige salaris overneemt.

AA Gent zou dicht bij de komst van een nieuwe middenvelder staan. Volgens de Duitse tak van Sky Sports is Niklas Dorsch goed op weg naar Oost-Vlaanderen. De 22-jarige was het voorbije seizoen actief bij tweedeklasser Heidenheim. Volgens bovengenoemde bron zitten de onderhandelingen inmiddels in de afrondende fase. Met de overgang zou een transfersom van zo'n 3.5 miljoen euro gemoeid zijn.

Maxime Lestienne zag dat Standard een bod van 1 en 1,5 miljoen euro van Al-Ain afwees. De Rouches willen 5 miljoen euro. De 28-jarige flankaanvaller, die eerder al eens voor Al Arabi speelde, wil volgens Het Laatste Nieuws zeer graag de overstap maken. De speler kan er een zeer vorstelijk loon opstrijken en hij lijkt dan ook te gaan doorduwen voor een transfer.

Royal Antwerp FC besliste om Zinho Gano terug te sturen naar KRC Genk, maar daardoor moet de club wel op zoek gaan naar een nieuwe aanvaller. Die hebben ze mogelijk gevonden. Volgens buitenlandse media gaat de club Godsway Donyoh naar de Bosuil proberen te halen. De 25-jarige Ghanese aanvaller is eigendom van de Deense club FC Nordsjaelland, waar hij nog tot medio 2021 onder contract ligt.

Volgens Het Laatste Nieuws deed KV Oostende een bod op Ismaël Kandouss, sterkhouder van Union SG en vorig seizoen nog op de radar van KV Kortrijk. De club uit Eerste Klasse B gooide het eerste bod alvast in de prullenmand.

BUITENLAND
Antoine Griezmann werd vorige week nog nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij FC Barcelona, maar inmiddels zou er een totale ommekeer in zijn situatie zijn gekomen. De aanvaller zou nu samen met Gerard Piqué, Sergio Busquets en Luis Suarez op het lijstje fungeerden met spelers die deze zomer absoluut níét mogen vertrekken, zo meldt ESPN. Een select groepje waar eerder nog enkel de namen van Messi, Frenkie de Jong en Marc-André ter Stegen pronkten. De Fransman lijkt dus een tweede seizoen te krijgen om helemaal door te breken.

Paul Pogba wordt met de regelmaat van een klok gelinkt aan een vertrek bij Manchester United, waar hij zich niet altijd gelukkig zou voelen. Maar nu lijkt de middenvelder dan toch langer in Engeland te blijven. Zou de middenvelder zelfs zijn contract op Old Trafford kunnen verlengen. Volgens Manchester Evening News is een nieuwe overeenkomst van Pogba zelfs prioritair voor de club.

Chelsea wil deze zomer afscheid nemen van Jorginho, zo melden diverse Engelse media. Juventus wordt bovendien genoemd als mogelijk nieuwe bestemming. De middenvelder werd destijds door Maurizio Sarri naar Stamford Bridge gehaald en speelde een belangrijke rol in zijn plannen. Maar onder Frank Lampard is hij niet langer een hoofdrolspeler.

RB Leipzig verliest deze zomer Timo Werner aan Chelsea FC, maar de opvolger is reeds binnen gehaald: Hee-Chan Hwang (24) komt voor een bedrag van maximaal 14 miljoen euro (inclusief bonussen) over van hun goede vrienden bij RB Salzburg.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Denkt u dat AA Gent opnieuw een kampioenenploeg zal hebben?

Meest recent

Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

41
41
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

32
32
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

277
277
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

47
47
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

233
233
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

36
36
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

65
65
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

121
121
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

247
247
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

70
70
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

784
784
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

208
208
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

280
280
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

424
424
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

88
88
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

529
529
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

109
109
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

289
289
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

156
156
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

296
296
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

88
88
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

71
71

Meer sportnieuws