'Lestienne duwt door voor vertrek bij Standard'

326 stemmen
'Lestienne duwt door voor vertrek bij Standard'

Onder nieuwe trainer Philippe Montanier werkt Standard momenteel hard aan de voorbereiding op het komende seizoen. Al is de kans groot dat de spelerskern er bij de start van de competitie helemaal anders zal uitzien. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht op Sclessin.


CEO Alexandre Grosjean maakte zich onlangs sterk dat de Rouches zeker geen vier sterkhouders in één mercato zouden laten gaan. Maar de club staat er financieel niet zo goed voor en zal dus toch een aantal spelers moeten laten vertrekken om de rode cijfers te counteren. Maxime Lestienne is daar mogelijk eentje van. Volgens La Meuse hebben de Luikenaars inmiddels een bod op de vleugelspeler ontvangen.

Zo zou Al-Ain een aanbieding hebben neergelegd voor Lestienne. De speler zelf ziet zo'n verhuis op zich wel zitten, in het Midden-Oosten zou de 28-jarige winger tonnen geld verdienen. Maar Standard zou het bod ontoereikend hebben gevonden en legde dit naast zich neer. Voorlopig liggen de onderhandelingen dan ook stil. Het is niet duidelijk of Al-Ain weldra met een vernieuwd bod zal komen.

UPDATE 09/07

Maxime Lestienne zag dat Standard een bod van 1 en 1,5 miljoen euro van Al-Ain afwees. De Rouches willen 5 miljoen euro. De 28-jarige flankaanvaller, die eerder al eens voor Al Arabi tekende, wil volgens Het Laatste Nieuws zeer graag de overstap maken. De speler kan er een zeer vorstelijk loon opstrijken en hij lijkt dan ook te gaan doorduwen voor een transfer, al zal Al-Ain zijn bod dan fors de hoogte moeten injagen.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

🚀

Gaat Lestienne vertrekken?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

7
7
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

54
54
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

108
108
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

24
24
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

153
153
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

149
149
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

26
26
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

30
30
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

128
128
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

215
215
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

193
193
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

192
192
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

271
271
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

592
592
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

151
151
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

235
235
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

316
316
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

301
301
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

591
591
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws