Club Brugge heeft woensdagnamiddag niet kunnen winnen in de oefenwedstrijd tegen Beerschot VA. De landskampioen moest uiteindelijk vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen promotiekandidaat. Er is dus nog wat werk aan de winkel in aanloop naar de bekerfinale tegen Antwerp.
Blauw-Zwart speelde zeker geen slechte partij en had met name in de tweede helft het overwicht. Toch moet er nog één en ander gefinetuned worden. "Als ploeg moeten we automatismen en looplijnen kweken. Er zijn enkele nieuwe jongens bij in vergelijking met vorig seizoen en die moeten ook het systeem onder de knie krijgen", duidt Hans Vanaken het grootste werkpunt aan op de clubwebsite.
Voor de tweede keer op enkele dagen tijd nam Club het op tegen een profploeg. En dat is volgens de Gouden Schoen een goede zaak. "In een normale voorbereiding spelen we geregeld tegen provinciale ploegen. Daar winnen we vaak met 8-0, maar nu merk je dat het wedstrijden zijn met meer intensiteit en inzet. Dat is een goede voorbereiding op de bekerfinale en het nieuwe seizoen."
LEES OOK: 'Colassin ruilt Beerschot in voor Jupiler Pro League-club'