Clement ontdekt nieuwe optie in de punt: "Groot potentieel"

door
Clement ontdekt nieuwe optie in de punt:

Club Brugge werkt momenteel een oefenwedstrijd tegen Beerschot af, met aan de rust een 1-1 tussenstand. Het doelpunt van Blauw-Zwart kwam daarbij op naam van Krépin Diatta, wat betekent dat speerpunten David Okereke en Michael Krmencik opnieuw niet tot scoren kwamen.


Vooral de Tsjechische winteraanwinst wordt zo stilaan al opgegeven door een deel van de Brugse aanhang, die Philippe Clement liever kansen zien gunnen aan de jonge Youssouph Badji. De 18-jarige Senegalees maakte tegen OH Leuven alleszins een goede indruk en wordt door sommigen al omschreven als de 'nieuwe Wesley Moraes', wat Club uiteraard een nieuwe investering voorin zou besparen. Tegen Beerschot mocht hij alvast wederom aan de rust tussen de lijnen komen, dus het vertrouwen van zijn coach lijkt de grote doch vrij snelle targetman al beet te hebben.

Vóór de wedstrijd liet Clement zich tegenover het clubkanaal dan ook reeds lovend uit over de jongeling. "Ik ben zeker blij met zijn evolutie. Hij is pas in december of januari toegekomen, en met een grote achterstand ten opzichte van de rest. Het is een jonge speler die nog heel wat punten heeft om aan te werken, maar je ziet wel op bepaalde vlakken een groot potentieel. Het belangrijkste voor mij is echter dat het iemand is die zich de voorbije maanden goed ontwikkeld heeft. Dat blijkt niet alleen uit zijn doelpunt, maar ook uit andere dingen die hij tijdens de wedstrijd deed."

LEES OOK: Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Moet Badji dit seizoen vol zijn kans krijgen bij Club?

Meest recent

Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

0
0
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

88
88
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

204
204
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

187
187
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

272
272
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

217
217
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

51
51
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

655
655
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

491
491
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

87
87
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

382
382
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

307
307
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

146
146
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

772
772
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

156
156
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

60
60
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

147
147
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

178
178
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

922
922
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

172
172
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

260
260
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

119
119
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

249
249
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1208
1208

Meer sportnieuws