'Belgische clubs azen op Bayern München-talent'

274 stemmen
'Belgische clubs azen op Bayern München-talent'

Van Bayern München naar de Jupiler Pro League. Het is niet de meest gebruikelijke stap in een voetballer zijn carrière, maar het Amerikaanse CBS Sports meent dat Chris Richards straks wel eens de uitzondering kan worden die de regel bevestigt. De 20-jarige centrale verdediger zou volgens het medium namelijk interesse genieten van clubs uit Nederland, Duitsland én België, al wordt niet verduidelijkt om welke ploegen het dan precies gaat.


Hoe dan ook lijkt Richards qua potentieel een aanwinst voor onze competitie, want in de VS wordt hij beschouwd als een enorm talent. CBS omschrijft de jeugdinternational tenslotte als iemand die sterk is in de lucht, vertrouwen heeft aan de bal en erg nuchter is voor zijn leeftijd, met als conclusie dat hij wel eens de beste Amerikaanse verdediger aller tijden zou kunnen worden. Op de voorlaatste speeldag van het voorbije seizoen mocht de verdediger zelfs zijn debuut vieren voor de hoofdmacht.

De rest van het seizoen daarvoor werkte Richards af bij het tweede elftal, waar hij goed was voor vier treffers in 30 optredens. Bayern München zou dan ook nog vol geloven in zijn kwaliteiten en alleen openstaan voor een eventuele uitleenbeurt. Hoofdcoach Hansi Flick ziet in Richards, die nog tot 2023 onder contract ligt in de Allianz Arena, immers op termijn een speler zien die bij het eerste elftal nog uitermate van pas kan komen. Afwachten dus of hij in de tussentijd kamp opslaat in ons land.

LEES OOK: 'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'
93

Moeten de topclubs in België meer mikken op dit soort spelers?

Meest recent

Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

4
4
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

8
8
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

33
33
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

203
203
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

112
112
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

139
139
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

103
103
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

81
81
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

347
347
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

300
300
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

128
128
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

122
122
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

105
105
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

16
16
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

120
120
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

499
499
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

313
313
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

204
204
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

192
192
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

62
62
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

107
107
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1069
1069
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

540
540
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

231
231
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

82
82

Meer sportnieuws