'Belgische clubs azen op Bayern München-talent'

274 stemmen
'Belgische clubs azen op Bayern München-talent'

Van Bayern München naar de Jupiler Pro League. Het is niet de meest gebruikelijke stap in een voetballer zijn carrière, maar het Amerikaanse CBS Sports meent dat Chris Richards straks wel eens de uitzondering kan worden die de regel bevestigt. De 20-jarige centrale verdediger zou volgens het medium namelijk interesse genieten van clubs uit Nederland, Duitsland én België, al wordt niet verduidelijkt om welke ploegen het dan precies gaat.


Hoe dan ook lijkt Richards qua potentieel een aanwinst voor onze competitie, want in de VS wordt hij beschouwd als een enorm talent. CBS omschrijft de jeugdinternational tenslotte als iemand die sterk is in de lucht, vertrouwen heeft aan de bal en erg nuchter is voor zijn leeftijd, met als conclusie dat hij wel eens de beste Amerikaanse verdediger aller tijden zou kunnen worden. Op de voorlaatste speeldag van het voorbije seizoen mocht de verdediger zelfs zijn debuut vieren voor de hoofdmacht.

De rest van het seizoen daarvoor werkte Richards af bij het tweede elftal, waar hij goed was voor vier treffers in 30 optredens. Bayern München zou dan ook nog vol geloven in zijn kwaliteiten en alleen openstaan voor een eventuele uitleenbeurt. Hoofdcoach Hansi Flick ziet in Richards, die nog tot 2023 onder contract ligt in de Allianz Arena, immers op termijn een speler zien die bij het eerste elftal nog uitermate van pas kan komen. Afwachten dus of hij in de tussentijd kamp opslaat in ons land.

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Moeten de topclubs in België meer mikken op dit soort spelers?

Meest recent

Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

17
17
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

51
51
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

12
12
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

105
105
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

110
110
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

573
573
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

768
768
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

279
279
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

169
169
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

242
242
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

184
184
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

54
54
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

143
143
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

77
77
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

164
164
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

96
96
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

70
70
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

111
111
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

82
82
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

165
165
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

341
341
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1101
1101
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

239
239
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

127
127

Meer sportnieuws