'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

door stemmen
'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

Bij RSC Anderlecht draait de voorbereiding op volle toeren, aanstaande zaterdag wacht een nieuwe oefenmatch met STVV als tegenstander. Het wordt dan wel uitkijken naar wie op de linksback geposteerd zal worden. In afwachting van de beoogde aanwinst Bogdan Mykhaylichenko, is die positie immers vacant.


Nochtans anticipeerde RSCA afgelopen winter al met het aantrekken van Kemar Lawrence. Maar veel plezier heeft Anderlecht nog niet beleefd aan de Jamaicaan. Het duurde een tijdje alvorens zijn trainingsachterstand was weggewerkt en toen hij eenmaal terug fit was, sloeg de corona-crisis toe. Het vizier werd dan maar op het komende seizoen gericht. Maar ondertussen is de voorbereiding bijna een maand verder en is er van Lawrence nog steeds geen spoor op Neerpede.

In eerste instantie werd aangenomen dat hij moeite ondervond om vanuit Jamaica terug te reizen naar België. Navraag van La Dernière Heure leert echter dat zijn papieren allemaal in orde zijn en dat er voldoende vluchten zijn om terug te keren. En bij RSCA zelf kan/wil niemand zeggen waar hij precies vertoeft. De Brusselaars moeten zich dus zorgen maken. Lawrence heeft immers niet zo'n gemakkelijke jeugd gehad en zag in 2015 zijn neefje vlak voor zijn ogen doodgeschoten worden, wat hem uiteraard een trauma opleverde. Telkens hij terugkeert naar zijn geboorteland wordt hij met die gruwelijke herinneringen geconfronteerd.

Bovendien weet LDH dat hij bij New-York Red Bulls ook al eens een week spoorloos verdween toen zijn grootmoeder was overleden. Het lijkt voor RSCA dus belangrijk om Lawrence bij zijn terugkeer goed te begeleiden, vooral op mentaal vlak. Alleen durft niemand echt te voorspellen wanneer hij weer terug zal zijn.

LEES OOK: Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

RSCA kan best nog een extra linksback aantrekken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

0
0
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

29
29
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

81
81
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

106
106
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

86
86
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

181
181
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

193
193
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

150
150
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

133
133
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

491
491
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

713
713
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

215
215
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

419
419
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

307
307
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

281
281
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

434
434
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

444
444
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

296
296

Meer sportnieuws