'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

879 stemmen
'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

Bij RSC Anderlecht draait de voorbereiding op volle toeren, aanstaande zaterdag wacht een nieuwe oefenmatch met STVV als tegenstander. Het wordt dan wel uitkijken naar wie op de linksback geposteerd zal worden. In afwachting van de beoogde aanwinst Bogdan Mykhaylichenko, is die positie immers vacant.


Nochtans anticipeerde RSCA afgelopen winter al met het aantrekken van Kemar Lawrence. Maar veel plezier heeft Anderlecht nog niet beleefd aan de Jamaicaan. Het duurde een tijdje alvorens zijn trainingsachterstand was weggewerkt en toen hij eenmaal terug fit was, sloeg de corona-crisis toe. Het vizier werd dan maar op het komende seizoen gericht. Maar ondertussen is de voorbereiding bijna een maand verder en is er van Lawrence nog steeds geen spoor op Neerpede.

In eerste instantie werd aangenomen dat hij moeite ondervond om vanuit Jamaica terug te reizen naar België. Navraag van La Dernière Heure leert echter dat zijn papieren allemaal in orde zijn en dat er voldoende vluchten zijn om terug te keren. En bij RSCA zelf kan/wil niemand zeggen waar hij precies vertoeft. De Brusselaars moeten zich dus zorgen maken. Lawrence heeft immers niet zo'n gemakkelijke jeugd gehad en zag in 2015 zijn neefje vlak voor zijn ogen doodgeschoten worden, wat hem uiteraard een trauma opleverde. Telkens hij terugkeert naar zijn geboorteland wordt hij met die gruwelijke herinneringen geconfronteerd.

Bovendien weet LDH dat hij bij New-York Red Bulls ook al eens een week spoorloos verdween toen zijn grootmoeder was overleden. Het lijkt voor RSCA dus belangrijk om Lawrence bij zijn terugkeer goed te begeleiden, vooral op mentaal vlak. Alleen durft niemand echt te voorspellen wanneer hij weer terug zal zijn.

LEES OOK: Club Brugge reageert fors na nazigroet

RSCA kan best nog een extra linksback aantrekken ...

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

77
77
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

82
82
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

96
96
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

533
533
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

279
279
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

138
138
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

134
134
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

72
72
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

192
192
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

178
178
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

512
512
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

608
608
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

307
307
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

564
564
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

462
462
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

645
645
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

287
287
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

92
92
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

320
320
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

177
177
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

413
413
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

698
698

Meer sportnieuws