'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

door
'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

Bij RSC Anderlecht draait de voorbereiding op volle toeren, aanstaande zaterdag wacht een nieuwe oefenmatch met STVV als tegenstander. Het wordt dan wel uitkijken naar wie op de linksback geposteerd zal worden. In afwachting van de beoogde aanwinst Bogdan Mykhaylichenko, is die positie immers vacant.


Nochtans anticipeerde RSCA afgelopen winter al met het aantrekken van Kemar Lawrence. Maar veel plezier heeft Anderlecht nog niet beleefd aan de Jamaicaan. Het duurde een tijdje alvorens zijn trainingsachterstand was weggewerkt en toen hij eenmaal terug fit was, sloeg de corona-crisis toe. Het vizier werd dan maar op het komende seizoen gericht. Maar ondertussen is de voorbereiding bijna een maand verder en is er van Lawrence nog steeds geen spoor op Neerpede.

In eerste instantie werd aangenomen dat hij moeite ondervond om vanuit Jamaica terug te reizen naar België. Navraag van La Dernière Heure leert echter dat zijn papieren allemaal in orde zijn en dat er voldoende vluchten zijn om terug te keren. En bij RSCA zelf kan/wil niemand zeggen waar hij precies vertoeft. De Brusselaars moeten zich dus zorgen maken. Lawrence heeft immers niet zo'n gemakkelijke jeugd gehad en zag in 2015 zijn neefje vlak voor zijn ogen doodgeschoten worden, wat hem uiteraard een trauma opleverde. Telkens hij terugkeert naar zijn geboorteland wordt hij met die gruwelijke herinneringen geconfronteerd.

Bovendien weet LDH dat hij bij New-York Red Bulls ook al eens een week spoorloos verdween toen zijn grootmoeder was overleden. Het lijkt voor RSCA dus belangrijk om Lawrence bij zijn terugkeer goed te begeleiden, vooral op mentaal vlak. Alleen durft niemand echt te voorspellen wanneer hij weer terug zal zijn.

LEES OOK: Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

RSCA kan best nog een extra linksback aantrekken ...

Meest recent

Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

25
25
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

265
265
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

16
16
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

109
109
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

183
183
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

313
313
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

545
545
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

620
620
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

116
116
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

33
33
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

971
971
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

247
247
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

292
292
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

130
130
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

168
168
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

541
541
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

552
552
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

314
314
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

517
517
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

173
173
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

676
676
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

724
724
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

482
482
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

434
434
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

213
213

Meer sportnieuws