'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

door
'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

Bij RSC Anderlecht draait de voorbereiding op volle toeren, aanstaande zaterdag wacht een nieuwe oefenmatch met STVV als tegenstander. Het wordt dan wel uitkijken naar wie op de linksback geposteerd zal worden. In afwachting van de beoogde aanwinst Bogdan Mykhaylichenko, is die positie immers vacant.


Nochtans anticipeerde RSCA afgelopen winter al met het aantrekken van Kemar Lawrence. Maar veel plezier heeft Anderlecht nog niet beleefd aan de Jamaicaan. Het duurde een tijdje alvorens zijn trainingsachterstand was weggewerkt en toen hij eenmaal terug fit was, sloeg de corona-crisis toe. Het vizier werd dan maar op het komende seizoen gericht. Maar ondertussen is de voorbereiding bijna een maand verder en is er van Lawrence nog steeds geen spoor op Neerpede.

In eerste instantie werd aangenomen dat hij moeite ondervond om vanuit Jamaica terug te reizen naar België. Navraag van La Dernière Heure leert echter dat zijn papieren allemaal in orde zijn en dat er voldoende vluchten zijn om terug te keren. En bij RSCA zelf kan/wil niemand zeggen waar hij precies vertoeft. De Brusselaars moeten zich dus zorgen maken. Lawrence heeft immers niet zo'n gemakkelijke jeugd gehad en zag in 2015 zijn neefje vlak voor zijn ogen doodgeschoten worden, wat hem uiteraard een trauma opleverde. Telkens hij terugkeert naar zijn geboorteland wordt hij met die gruwelijke herinneringen geconfronteerd.

Bovendien weet LDH dat hij bij New-York Red Bulls ook al eens een week spoorloos verdween toen zijn grootmoeder was overleden. Het lijkt voor RSCA dus belangrijk om Lawrence bij zijn terugkeer goed te begeleiden, vooral op mentaal vlak. Alleen durft niemand echt te voorspellen wanneer hij weer terug zal zijn.

LEES OOK: Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

RSCA kan best nog een extra linksback aantrekken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

0
0
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

38
38
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

113
113
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

130
130
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

85
85
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

184
184
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

158
158
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

125
125
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

168
168
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

325
325
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

487
487
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

768
768
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

26
26
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

120
120
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

105
105
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

128
128
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

516
516
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

317
317
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

125
125
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

481
481

Meer sportnieuws