'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

door
'Zorgen Anderlecht nemen toe: verdediger van radar verdwenen'

Bij RSC Anderlecht draait de voorbereiding op volle toeren, aanstaande zaterdag wacht een nieuwe oefenmatch met STVV als tegenstander. Het wordt dan wel uitkijken naar wie op de linksback geposteerd zal worden. In afwachting van de beoogde aanwinst Bogdan Mykhaylichenko, is die positie immers vacant.


Nochtans anticipeerde RSCA afgelopen winter al met het aantrekken van Kemar Lawrence. Maar veel plezier heeft Anderlecht nog niet beleefd aan de Jamaicaan. Het duurde een tijdje alvorens zijn trainingsachterstand was weggewerkt en toen hij eenmaal terug fit was, sloeg de corona-crisis toe. Het vizier werd dan maar op het komende seizoen gericht. Maar ondertussen is de voorbereiding bijna een maand verder en is er van Lawrence nog steeds geen spoor op Neerpede.

In eerste instantie werd aangenomen dat hij moeite ondervond om vanuit Jamaica terug te reizen naar België. Navraag van La Dernière Heure leert echter dat zijn papieren allemaal in orde zijn en dat er voldoende vluchten zijn om terug te keren. En bij RSCA zelf kan/wil niemand zeggen waar hij precies vertoeft. De Brusselaars moeten zich dus zorgen maken. Lawrence heeft immers niet zo'n gemakkelijke jeugd gehad en zag in 2015 zijn neefje vlak voor zijn ogen doodgeschoten worden, wat hem uiteraard een trauma opleverde. Telkens hij terugkeert naar zijn geboorteland wordt hij met die gruwelijke herinneringen geconfronteerd.

Bovendien weet LDH dat hij bij New-York Red Bulls ook al eens een week spoorloos verdween toen zijn grootmoeder was overleden. Het lijkt voor RSCA dus belangrijk om Lawrence bij zijn terugkeer goed te begeleiden, vooral op mentaal vlak. Alleen durft niemand echt te voorspellen wanneer hij weer terug zal zijn.

LEES OOK: Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Trending:

‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

RSCA kan best nog een extra linksback aantrekken ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club biedt enorme som, straffe climax Gent'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

14
14
‘Frenkie’s vriend ontketent oorlog in de kleedkamer’

FC Barcelona heeft knopen doorgehakt voor volgend seizoen. Zo mag doelman Marc-André Ter ...

20
20
‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Matias Fernandez-Pardo brak door bij KAA Gent, maar werd al snel opgepikt door het Franse Lille. ...

30
30
Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

19
19
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

51
51
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

168
168
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

232
232
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

309
309
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

101
101
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

301
301
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

615
615
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

454
454
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

69
69
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

296
296
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

348
348
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1985
1985
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

218
218
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

253
253
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

241
241
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1191
1191
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

256
256
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

598
598
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

533
533
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

390
390
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

421
421

Meer sportnieuws