'Club laat drie aanvallers gaan: sterkhouder wil absoluut vertrekken'

door
'Club laat drie aanvallers gaan: sterkhouder wil absoluut vertrekken'

Club Brugge staat woensdag voor zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding. Enkele dagen na vlotte 4-1-zege tegen OH Leuven, neemt Blauw-Zwart het op tegen die andere promotiekandidaat Beerschot VA. Voor een aantal spelers een ideale kans om zich opnieuw in de kijker te zetten met oog op een eventuele transfer.


Want het staat buiten kijf dat de landskampioen in de komende weken en maanden afscheid zal nemen van verschillende namen. Sterkhouders als Emmanuel Dennis en in mindere mate Krépin Diatta, lijken zich immers op te maken voor een stapje hogerop. Vooral bij die eerste is het slechts kwestie van tijd alvorens een nieuwe club wordt gevonden. Bij Het Laatste Nieuws weet men dat de Nigeriaan deze zomer absolúút wil vertrekken. Dennis moet er wel op letten dat hij ondanks de transferperikelen bij de les blijft, anders zou coach Philippe Clement hem volgens de krant gewoon uit de ploeg zitten.

Er zijn echter ook verschillende spelers die niet meer in de plannen voorkomen. Zo stelt HLN dat het voor Kaveh Rezaei zo goed als einde verhaal is. De Iraniër traint weliswaar terug volop mee, dat blijkt echter gewoon in afwachting van een transfer te zijn. Eerder geraakte al bekend dat Charleroi langer met hem door wil, maar een akkoord daarover is er nog niet. Tot slot zou met Loïs Openda nog een derde aanvaller weldra kunnen vertrekken.

LEES OOK: 'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

Indien Club slechts één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

7
7
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

26
26
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

40
40
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

140
140
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

370
370
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

114
114
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

252
252
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

219
219
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

268
268
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

385
385
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

222
222
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

576
576
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

280
280
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

411
411
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

86
86
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

148
148
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

294
294
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

76
76
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

85
85
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

696
696
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

124
124
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

102
102
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

297
297
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

228
228
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

401
401

Meer sportnieuws