Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

door
Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

AC Milan en Juventus zorgden dinsdagavond voor een waar spektakelstuk, althans in de tweede helft. De Malinezen wisten met 4-2 te winnen van de Oude Dame, en alle doelpunten vielen in de laatste 45 minuten. De verdediging van Juventus ging vaak in de fout waardoor de positie van coach Maurizio Sarri wel érg wankel komt te staan.

Op voorhand werd er veel verwacht rond de clash tussen AC Milan en Juventus, maar tijdens de eerste 45 speelminuten viel er erg weinig te beleven in San Siro. Bij de Milanezen mocht Alexis Saelemaekers voor de tweede wedstrijd op rij in de basiself opdraven en de Belg tekende meteen voor de eerste poging op het doel. Doelman Szczesny kende echter geen moeilijkheden met zijn lange afstandspoging. Net voor de koffie probeerde Juventus alsnog toe te slaan via Higuain, maar Milan-doelman Donnarumma kon de bal klemmen zonder enige moeite. De 0-0 ruststand was, net zoals het spelpeil, veruit ondermaats.



Beide ploegen moesten dus dringend uit een ander vaatje tappen in de tweede helft, maar enkel AC Milan voerde één wissel door bij de rust: Paqueta werd vervangen door Calhanoglu. Terwijl iedereen hoopte op meer spektakel tijdens de laatste 45 minuten scoorde Rabiot al na twee minuten in de tweede helft. De Franse middenvelder recupereerde de bal, poortte een tegenstander en ging op kracht door naar het doel van Donnarumma. Met een afstandsschot werd de Italiaanse doelman verschalkt en stonden de bordjes 1-0 in het voordeel van de Oude Dame.



Zes minuten later verdubbelde Juventus de voorsprong nadat het centrale AC Milan-duo Simon Kjaer en Alessio Romagnoli knullig in de fout ging. Een speler zoals Cristiano Ronaldo neemt zo'n geschenk met plezier aan, en de Portugees strafte de Milanese blunder af met de 2-0. Boeken toe dacht iedereen, maar AC Milan kwam alsnog op voorsprong en dat allemaal in amper zes minuten tijd. Zlatan Ibrahimovic (strafschop), Franck Kessie en Rafael Leao zorgden voor de Milanese doelpunten. Ante Rebic zorgde zelfs nog voor de 4-2 waarbij de Turijnse verdediging andermaal een slechte beurt maakte. Juventus kon dus niet profiteren van het verlies van Lazio in Lecce, waardoor de Italiaanse titelstrijd nog steeds niet beslist is. 

WEDSTRIJDVERLOOP

47' Adrien Rabiot 0-1

53' Cristiano Ronaldo 0-2

62' Zlatan Ibrahimovic (p) 1-2

66' Franck Kessie 2-2

68' Rafael Leao 3-2

80' Ante Rebic 4-2

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Wordt Juventus kampioen in de Serie A?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

11
11
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

5
5
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

29
29
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

69
69
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

87
87
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

101
101
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

74
74
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

71
71
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

361
361
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

94
94
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

186
186
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

291
291
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

202
202
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

440
440
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

627
627
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

351
351
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

148
148
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

167
167

Meer sportnieuws