Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

508 stemmen
Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

AC Milan en Juventus zorgden dinsdagavond voor een waar spektakelstuk, althans in de tweede helft. De Malinezen wisten met 4-2 te winnen van de Oude Dame, en alle doelpunten vielen in de laatste 45 minuten. De verdediging van Juventus ging vaak in de fout waardoor de positie van coach Maurizio Sarri wel érg wankel komt te staan.

Op voorhand werd er veel verwacht rond de clash tussen AC Milan en Juventus, maar tijdens de eerste 45 speelminuten viel er erg weinig te beleven in San Siro. Bij de Milanezen mocht Alexis Saelemaekers voor de tweede wedstrijd op rij in de basiself opdraven en de Belg tekende meteen voor de eerste poging op het doel. Doelman Szczesny kende echter geen moeilijkheden met zijn lange afstandspoging. Net voor de koffie probeerde Juventus alsnog toe te slaan via Higuain, maar Milan-doelman Donnarumma kon de bal klemmen zonder enige moeite. De 0-0 ruststand was, net zoals het spelpeil, veruit ondermaats.



Beide ploegen moesten dus dringend uit een ander vaatje tappen in de tweede helft, maar enkel AC Milan voerde één wissel door bij de rust: Paqueta werd vervangen door Calhanoglu. Terwijl iedereen hoopte op meer spektakel tijdens de laatste 45 minuten scoorde Rabiot al na twee minuten in de tweede helft. De Franse middenvelder recupereerde de bal, poortte een tegenstander en ging op kracht door naar het doel van Donnarumma. Met een afstandsschot werd de Italiaanse doelman verschalkt en stonden de bordjes 1-0 in het voordeel van de Oude Dame.



Zes minuten later verdubbelde Juventus de voorsprong nadat het centrale AC Milan-duo Simon Kjaer en Alessio Romagnoli knullig in de fout ging. Een speler zoals Cristiano Ronaldo neemt zo'n geschenk met plezier aan, en de Portugees strafte de Milanese blunder af met de 2-0. Boeken toe dacht iedereen, maar AC Milan kwam alsnog op voorsprong en dat allemaal in amper zes minuten tijd. Zlatan Ibrahimovic (strafschop), Franck Kessie en Rafael Leao zorgden voor de Milanese doelpunten. Ante Rebic zorgde zelfs nog voor de 4-2 waarbij de Turijnse verdediging andermaal een slechte beurt maakte. Juventus kon dus niet profiteren van het verlies van Lazio in Lecce, waardoor de Italiaanse titelstrijd nog steeds niet beslist is. 

WEDSTRIJDVERLOOP

47' Adrien Rabiot 0-1

53' Cristiano Ronaldo 0-2

62' Zlatan Ibrahimovic (p) 1-2

66' Franck Kessie 2-2

68' Rafael Leao 3-2

80' Ante Rebic 4-2

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Wordt Juventus kampioen in de Serie A?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

61
61
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

46
46
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

25
25
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

130
130
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

24
24
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

34
34
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

170
170
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

530
530
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

164
164
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

69
69
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

430
430
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

202
202
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

529
529
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

500
500
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

478
478
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

354
354
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

188
188
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

587
587
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

267
267
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1025
1025
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

325
325
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

667
667
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

475
475
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

152
152

Meer sportnieuws