Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

508
Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

AC Milan en Juventus zorgden dinsdagavond voor een waar spektakelstuk, althans in de tweede helft. De Malinezen wisten met 4-2 te winnen van de Oude Dame, en alle doelpunten vielen in de laatste 45 minuten. De verdediging van Juventus ging vaak in de fout waardoor de positie van coach Maurizio Sarri wel érg wankel komt te staan.

Op voorhand werd er veel verwacht rond de clash tussen AC Milan en Juventus, maar tijdens de eerste 45 speelminuten viel er erg weinig te beleven in San Siro. Bij de Milanezen mocht Alexis Saelemaekers voor de tweede wedstrijd op rij in de basiself opdraven en de Belg tekende meteen voor de eerste poging op het doel. Doelman Szczesny kende echter geen moeilijkheden met zijn lange afstandspoging. Net voor de koffie probeerde Juventus alsnog toe te slaan via Higuain, maar Milan-doelman Donnarumma kon de bal klemmen zonder enige moeite. De 0-0 ruststand was, net zoals het spelpeil, veruit ondermaats.



Beide ploegen moesten dus dringend uit een ander vaatje tappen in de tweede helft, maar enkel AC Milan voerde één wissel door bij de rust: Paqueta werd vervangen door Calhanoglu. Terwijl iedereen hoopte op meer spektakel tijdens de laatste 45 minuten scoorde Rabiot al na twee minuten in de tweede helft. De Franse middenvelder recupereerde de bal, poortte een tegenstander en ging op kracht door naar het doel van Donnarumma. Met een afstandsschot werd de Italiaanse doelman verschalkt en stonden de bordjes 1-0 in het voordeel van de Oude Dame.



Zes minuten later verdubbelde Juventus de voorsprong nadat het centrale AC Milan-duo Simon Kjaer en Alessio Romagnoli knullig in de fout ging. Een speler zoals Cristiano Ronaldo neemt zo'n geschenk met plezier aan, en de Portugees strafte de Milanese blunder af met de 2-0. Boeken toe dacht iedereen, maar AC Milan kwam alsnog op voorsprong en dat allemaal in amper zes minuten tijd. Zlatan Ibrahimovic (strafschop), Franck Kessie en Rafael Leao zorgden voor de Milanese doelpunten. Ante Rebic zorgde zelfs nog voor de 4-2 waarbij de Turijnse verdediging andermaal een slechte beurt maakte. Juventus kon dus niet profiteren van het verlies van Lazio in Lecce, waardoor de Italiaanse titelstrijd nog steeds niet beslist is. 

WEDSTRIJDVERLOOP

47' Adrien Rabiot 0-1

53' Cristiano Ronaldo 0-2

62' Zlatan Ibrahimovic (p) 1-2

66' Franck Kessie 2-2

68' Rafael Leao 3-2

80' Ante Rebic 4-2

LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Wordt Juventus kampioen in de Serie A?

Meest recent

Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

1
1
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

17
17
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

25
25
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

33
33
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

157
157
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

60
60
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

61
61
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

57
57
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

22
22
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

61
61
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

226
226
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

36
36
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

46
46
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

108
108
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

57
57
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

207
207
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

70
70
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

195
195
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

87
87
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

993
993
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

174
174
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

1008
1008

Meer sportnieuws