Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

door
Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

AC Milan en Juventus zorgden dinsdagavond voor een waar spektakelstuk, althans in de tweede helft. De Malinezen wisten met 4-2 te winnen van de Oude Dame, en alle doelpunten vielen in de laatste 45 minuten. De verdediging van Juventus ging vaak in de fout waardoor de positie van coach Maurizio Sarri wel érg wankel komt te staan.

Op voorhand werd er veel verwacht rond de clash tussen AC Milan en Juventus, maar tijdens de eerste 45 speelminuten viel er erg weinig te beleven in San Siro. Bij de Milanezen mocht Alexis Saelemaekers voor de tweede wedstrijd op rij in de basiself opdraven en de Belg tekende meteen voor de eerste poging op het doel. Doelman Szczesny kende echter geen moeilijkheden met zijn lange afstandspoging. Net voor de koffie probeerde Juventus alsnog toe te slaan via Higuain, maar Milan-doelman Donnarumma kon de bal klemmen zonder enige moeite. De 0-0 ruststand was, net zoals het spelpeil, veruit ondermaats.



Beide ploegen moesten dus dringend uit een ander vaatje tappen in de tweede helft, maar enkel AC Milan voerde één wissel door bij de rust: Paqueta werd vervangen door Calhanoglu. Terwijl iedereen hoopte op meer spektakel tijdens de laatste 45 minuten scoorde Rabiot al na twee minuten in de tweede helft. De Franse middenvelder recupereerde de bal, poortte een tegenstander en ging op kracht door naar het doel van Donnarumma. Met een afstandsschot werd de Italiaanse doelman verschalkt en stonden de bordjes 1-0 in het voordeel van de Oude Dame.



Zes minuten later verdubbelde Juventus de voorsprong nadat het centrale AC Milan-duo Simon Kjaer en Alessio Romagnoli knullig in de fout ging. Een speler zoals Cristiano Ronaldo neemt zo'n geschenk met plezier aan, en de Portugees strafte de Milanese blunder af met de 2-0. Boeken toe dacht iedereen, maar AC Milan kwam alsnog op voorsprong en dat allemaal in amper zes minuten tijd. Zlatan Ibrahimovic (strafschop), Franck Kessie en Rafael Leao zorgden voor de Milanese doelpunten. Ante Rebic zorgde zelfs nog voor de 4-2 waarbij de Turijnse verdediging andermaal een slechte beurt maakte. Juventus kon dus niet profiteren van het verlies van Lazio in Lecce, waardoor de Italiaanse titelstrijd nog steeds niet beslist is. 

WEDSTRIJDVERLOOP

47' Adrien Rabiot 0-1

53' Cristiano Ronaldo 0-2

62' Zlatan Ibrahimovic (p) 1-2

66' Franck Kessie 2-2

68' Rafael Leao 3-2

80' Ante Rebic 4-2

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Wordt Juventus kampioen in de Serie A?

Meest recent

Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

35
35
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

43
43
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

17
17
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

187
187
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

91
91
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

43
43
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

73
73
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

51
51
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

235
235
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

290
290
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

70
70
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

488
488
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

138
138
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

585
585
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

242
242
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

176
176
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

652
652
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

86
86
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

152
152
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

47
47
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

94
94
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

439
439
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

199
199
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54

Meer sportnieuws