Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

door
Milan zorgt voor indrukwekkende comeback tegen Juventus

AC Milan en Juventus zorgden dinsdagavond voor een waar spektakelstuk, althans in de tweede helft. De Malinezen wisten met 4-2 te winnen van de Oude Dame, en alle doelpunten vielen in de laatste 45 minuten. De verdediging van Juventus ging vaak in de fout waardoor de positie van coach Maurizio Sarri wel érg wankel komt te staan.

Op voorhand werd er veel verwacht rond de clash tussen AC Milan en Juventus, maar tijdens de eerste 45 speelminuten viel er erg weinig te beleven in San Siro. Bij de Milanezen mocht Alexis Saelemaekers voor de tweede wedstrijd op rij in de basiself opdraven en de Belg tekende meteen voor de eerste poging op het doel. Doelman Szczesny kende echter geen moeilijkheden met zijn lange afstandspoging. Net voor de koffie probeerde Juventus alsnog toe te slaan via Higuain, maar Milan-doelman Donnarumma kon de bal klemmen zonder enige moeite. De 0-0 ruststand was, net zoals het spelpeil, veruit ondermaats.



Beide ploegen moesten dus dringend uit een ander vaatje tappen in de tweede helft, maar enkel AC Milan voerde één wissel door bij de rust: Paqueta werd vervangen door Calhanoglu. Terwijl iedereen hoopte op meer spektakel tijdens de laatste 45 minuten scoorde Rabiot al na twee minuten in de tweede helft. De Franse middenvelder recupereerde de bal, poortte een tegenstander en ging op kracht door naar het doel van Donnarumma. Met een afstandsschot werd de Italiaanse doelman verschalkt en stonden de bordjes 1-0 in het voordeel van de Oude Dame.



Zes minuten later verdubbelde Juventus de voorsprong nadat het centrale AC Milan-duo Simon Kjaer en Alessio Romagnoli knullig in de fout ging. Een speler zoals Cristiano Ronaldo neemt zo'n geschenk met plezier aan, en de Portugees strafte de Milanese blunder af met de 2-0. Boeken toe dacht iedereen, maar AC Milan kwam alsnog op voorsprong en dat allemaal in amper zes minuten tijd. Zlatan Ibrahimovic (strafschop), Franck Kessie en Rafael Leao zorgden voor de Milanese doelpunten. Ante Rebic zorgde zelfs nog voor de 4-2 waarbij de Turijnse verdediging andermaal een slechte beurt maakte. Juventus kon dus niet profiteren van het verlies van Lazio in Lecce, waardoor de Italiaanse titelstrijd nog steeds niet beslist is. 

WEDSTRIJDVERLOOP

47' Adrien Rabiot 0-1

53' Cristiano Ronaldo 0-2

62' Zlatan Ibrahimovic (p) 1-2

66' Franck Kessie 2-2

68' Rafael Leao 3-2

80' Ante Rebic 4-2

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

Wordt Juventus kampioen in de Serie A?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

57
57
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

175
175
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

145
145
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

214
214
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

211
211
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

63
63
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

97
97
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

370
370
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

307
307
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

337
337
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

950
950
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

375
375
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

68
68
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws