Tielemans en Leicester laten dure punten liggen in Arsenal

door
Tielemans en Leicester laten dure punten liggen in Arsenal

In de Engelse Premier League verwelkomde Arsenal op dinsdagavond het Leicester City van Youri Tielemans en Dennis Praet. Na drie opeenvolgende wedstrijden waren The Gunners terug in de running om Europees voetbal te halen, maar daarvoor blijven goede resultaten aangewezen. Bij The Foxes mocht Tielemans starten en nam Praet plaats op de invallersbank. Beide ploegen hielden het echter op een 1-1 gelijkspel.

Leicester startte de wedstrijd met een eerste doelpoging via Jamie Vardy maar het was Arsenal dat eerst kon scoren. Na 21 gespeelde minuten scoorde sterspeler Pierre-Emerick Aubameyang de openingstreffer van de wedstrijd, en dat was meteen nummer twintig van het seizoen voor de aanvaller. Bij Leicester kon Kelechi Iheanacho na 35 minuten de gelijkmaker tegen de netten werken maar zijn doelpunt werd afgekeurd door een voorgaande fout van de Nigeriaanse aanvaller. Arsenal bleef wel de meest dreigende ploeg met zes doelpogingen in de eerste helft tegenover twee voor Leicester. Het wedstrijdaandeel bleef nagenoeg gelijk verdeeld. 



De coaches van Arsenal en Leicester grepen niet in tijdens de rust, waardoor dezelfde basiselftallen ook de tweede helft aftrapten. Het was voornamelijk Arsenal dat zich opnieuw profileerde om te scoren maar de vrije trap van David Luiz kon Leicester-doelman Kasper Schmeichel niet bedreigen. The Gunners bleven aandringen en Alexandre Lacazette kon de 2-0 scoren, maar de Franse aanvaller werd teruggefloten wegens buitenspel. Na 73 minuten draaide het spelbeeld echter toen Eddie Nketiah van Arsenal een rode kaart kreeg en Jamie Vardy tien minuten later de gelijkmaker kon scoren. Daarna konden beide ploegen niet meer scoren en werd 1-1 de eindstand.

WEDSTRIJDVERLOOP:

21' 1-0 Pierre-Emerick Aubameyang

84' 1-1 Jamie Vardy

LEES OOK: Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

Haalt Arsenal Europees voetbal?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

19
19
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

51
51
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

93
93
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

163
163
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

229
229
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

88
88
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

67
67
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

164
164
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

493
493
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

195
195
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

728
728
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

182
182
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

232
232
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

654
654
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

367
367
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

313
313
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

182
182
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

426
426
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

71
71
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws