Tielemans en Leicester laten dure punten liggen in Arsenal

70 stemmen
Tielemans en Leicester laten dure punten liggen in Arsenal

In de Engelse Premier League verwelkomde Arsenal op dinsdagavond het Leicester City van Youri Tielemans en Dennis Praet. Na drie opeenvolgende wedstrijden waren The Gunners terug in de running om Europees voetbal te halen, maar daarvoor blijven goede resultaten aangewezen. Bij The Foxes mocht Tielemans starten en nam Praet plaats op de invallersbank. Beide ploegen hielden het echter op een 1-1 gelijkspel.

Leicester startte de wedstrijd met een eerste doelpoging via Jamie Vardy maar het was Arsenal dat eerst kon scoren. Na 21 gespeelde minuten scoorde sterspeler Pierre-Emerick Aubameyang de openingstreffer van de wedstrijd, en dat was meteen nummer twintig van het seizoen voor de aanvaller. Bij Leicester kon Kelechi Iheanacho na 35 minuten de gelijkmaker tegen de netten werken maar zijn doelpunt werd afgekeurd door een voorgaande fout van de Nigeriaanse aanvaller. Arsenal bleef wel de meest dreigende ploeg met zes doelpogingen in de eerste helft tegenover twee voor Leicester. Het wedstrijdaandeel bleef nagenoeg gelijk verdeeld. 



De coaches van Arsenal en Leicester grepen niet in tijdens de rust, waardoor dezelfde basiselftallen ook de tweede helft aftrapten. Het was voornamelijk Arsenal dat zich opnieuw profileerde om te scoren maar de vrije trap van David Luiz kon Leicester-doelman Kasper Schmeichel niet bedreigen. The Gunners bleven aandringen en Alexandre Lacazette kon de 2-0 scoren, maar de Franse aanvaller werd teruggefloten wegens buitenspel. Na 73 minuten draaide het spelbeeld echter toen Eddie Nketiah van Arsenal een rode kaart kreeg en Jamie Vardy tien minuten later de gelijkmaker kon scoren. Daarna konden beide ploegen niet meer scoren en werd 1-1 de eindstand.

WEDSTRIJDVERLOOP:

21' 1-0 Pierre-Emerick Aubameyang

84' 1-1 Jamie Vardy

LEES OOK: Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Haalt Arsenal Europees voetbal?

Meest recent

Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

30
30
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

26
26
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

141
141
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

108
108
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

100
100
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

69
69
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

80
80
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

124
124
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

84
84
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

78
78
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

389
389
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

104
104
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

260
260
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

154
154
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

362
362
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

220
220
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

159
159
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

445
445
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

140
140
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

331
331
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

312
312
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

263
263

Meer sportnieuws