Tielemans en Leicester laten dure punten liggen in Arsenal

door
Tielemans en Leicester laten dure punten liggen in Arsenal

In de Engelse Premier League verwelkomde Arsenal op dinsdagavond het Leicester City van Youri Tielemans en Dennis Praet. Na drie opeenvolgende wedstrijden waren The Gunners terug in de running om Europees voetbal te halen, maar daarvoor blijven goede resultaten aangewezen. Bij The Foxes mocht Tielemans starten en nam Praet plaats op de invallersbank. Beide ploegen hielden het echter op een 1-1 gelijkspel.

Leicester startte de wedstrijd met een eerste doelpoging via Jamie Vardy maar het was Arsenal dat eerst kon scoren. Na 21 gespeelde minuten scoorde sterspeler Pierre-Emerick Aubameyang de openingstreffer van de wedstrijd, en dat was meteen nummer twintig van het seizoen voor de aanvaller. Bij Leicester kon Kelechi Iheanacho na 35 minuten de gelijkmaker tegen de netten werken maar zijn doelpunt werd afgekeurd door een voorgaande fout van de Nigeriaanse aanvaller. Arsenal bleef wel de meest dreigende ploeg met zes doelpogingen in de eerste helft tegenover twee voor Leicester. Het wedstrijdaandeel bleef nagenoeg gelijk verdeeld. 



De coaches van Arsenal en Leicester grepen niet in tijdens de rust, waardoor dezelfde basiselftallen ook de tweede helft aftrapten. Het was voornamelijk Arsenal dat zich opnieuw profileerde om te scoren maar de vrije trap van David Luiz kon Leicester-doelman Kasper Schmeichel niet bedreigen. The Gunners bleven aandringen en Alexandre Lacazette kon de 2-0 scoren, maar de Franse aanvaller werd teruggefloten wegens buitenspel. Na 73 minuten draaide het spelbeeld echter toen Eddie Nketiah van Arsenal een rode kaart kreeg en Jamie Vardy tien minuten later de gelijkmaker kon scoren. Daarna konden beide ploegen niet meer scoren en werd 1-1 de eindstand.

WEDSTRIJDVERLOOP:

21' 1-0 Pierre-Emerick Aubameyang

84' 1-1 Jamie Vardy

Haalt Arsenal Europees voetbal?

Meest recent

Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

0
0
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

4
4
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

50
50
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

39
39
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

49
49
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

212
212
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

29
29
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

351
351
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

255
255
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

329
329
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

19
19
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

65
65
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

103
103
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

66
66
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

418
418
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

160
160
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

323
323
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

477
477
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

284
284
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

237
237
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

176
176
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

262
262

Meer sportnieuws