'Anderlecht-target loog ooit over aanbod van ... Club Brugge'

door
'Anderlecht-target loog ooit over aanbod van ... Club Brugge'

De focus ligt momenteel op versterking achterin, maar ook hoger op het veld kan Anderlecht best wat vers bloed gebruiken. Zo mag er na het afscheid van Nacer Chadli gerust nog iets bij op de flanken, waarbij naar verluidt vooral Alberth Elis een concrete piste vormt.


De 24-jarige Hondurees speelt momenteel in de MLS bij Houston Dynamo, dat hem twee jaar geleden voor ruim twee miljoen overnam van het Mexicaanse Monterrey. Daarvoor vertoefde Elis nog in zijn thuisland bij CD Olimpa, waar hij vier jaar geleden in het oog van de storm kwam te staan. Tegenover een lokale krant had de aanvaller namelijk gepocht met aanbiedingen van diverse ploegen uit Europa, waaronder ook Club Brugge.

Achteraf bleek echter dat hij alles zelf uit zijn duim had gezogen, want niet veel later wist zijn voorzitter te vertellen dat de uitlatingen niet klopten en er geen sprake was van concrete interesse. Een paar maanden later verhuisde Elis vervolgens wel naar Mexico, vanwaar hij via een omzwerving in de VS nu mogelijk alsnog in ons land aanbeland. Zij het dan dus niet bij Blauw-Zwart, maar wel bij de aartsrivaal uit Brussel.

LEES OOK: Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Denkt u dat Elis een goede aanwinst voor RSCA zou zijn?

Meest recent

Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

7
7
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

53
53
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

97
97
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

128
128
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

57
57
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

80
80
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

138
138
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

156
156
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

202
202
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

102
102
'Twist compleet in trainersdossier OHL'

OH Leuven moet zaterdag op bezoek bij KV Mechelen. Dat zal de voorlaatste in principe nog steeds ...

116
116
'2 maand na exit op Neerpede: Nederlandse toppers in de rij'

Enkele dagen geleden kroonde Marokko zich op zeer fraaie wijze tot wereldkampioen bij de U20, door ...

123
123
Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Het zijn voor Union zeer woelige weken geweest. Tijdens de interlandbreak werd het geconfronteerd ...

264
264
Club met neus op feiten gedrukt: "In België gaat dat nog..."

Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel ...

210
210
'Vierdubbele transferdomper in januari voor Anderlecht'

Anderlecht beleefde een zeer drukke transferzomer, maar uiteindelijk slaagde het er niet in om alle ...

314
314
Leko corrigeert pikante uitspraak: "Dat deed pijn"

AA Gent gaat zaterdag tegen Standard op zoek naar eerherstel na de pandoering van vorige week op ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Toekomst Messi bekend, Mechelen haalt lieveling terug'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

81
81
Vandenbroeck waarschuwt Zulte: “Een grote valkuil”

Zulte Waregem verbaasde vriend en vijand door vorige speeldag KAA Gent met 4-0 opzij te zetten. ...

138
138
KRC Genk-supporters grijpen hard in met boycot

KRC Genk speelde in de Europa League doelpuntenloos gelijk tegen Real Betis, maar de volgende ...

190
190
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

186
186
‘Club Brugge krijgt enorme Champions League-opsteker’

Club Brugge hoopt dit seizoen ook weer hoge ogen te gooien in de Champions League. Blauw-Zwart staat ...

381
381
“Gevangenis Bayat” – De Mil op ramkoers met Charleroi

Rik De Mil werd afgelopen zomer nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer naar Royal Antwerp FC, ...

164
164
‘Mazzu op een zucht van verrassende JPL-comeback'

Felice Mazzu heeft enorm veel ervaring als hoofdtrainer in de Jupiler Pro League. De oefenmeester ...

138
138
Bryan Heynen vloekt na remise KRC Genk

KRC Genk speelde gelijk tegen Real Betis in de Europa League. De Limburgers zitten in een vormdip, ...

170
170
JPL-clubs krijgen buitenkans: ex-international plots vrij

Als er Belgische clubs zijn die op zoek naar een defensieve opportuniteit, dan moeten ze dit artikel ...

84
84

Meer sportnieuws