Dani Alves gooit olie op het vuur met sneer aan Real

door
Dani Alves gooit olie op het vuur met sneer aan Real

In Spanje nadert de titelstrijd zijn ontknoping en dus lopen de gemoederen er hoog op. Zo is er de voorbije dagen een heuse vete ontstaan tussen FC Barcelona en Real Madrid. De Catalanen zijn immers van mening dat de Koninklijke te vaak een helpende hand krijgt van de VAR, iets wat vanuit de hoofdstad in alle talen ontkend wordt.


De Spaanse kranten staan er in ieder geval vol van. Bij Marca heeft men het bijvoorbeeld over 'woede en jaloezie'. AS berekende dan weer dat Real ook zonder ingrepen van de VAR nog bovenaan zou staan. Men benadrukt overigens dat de Koninklijke dit seizoen al scheidsrechterlijke beslissingen tegen zich heeft gekregen, onder meer in El Clasico. De Catalaans getinte media zoals SPORT en Mundo Deportivo zetten het standpunt van Barcelona dan weer meer in de verf.

Maar ook enkele oud-spelers doen hun duit in het zakje. Op de sociale media gooide Dani Alves bijvoorbeeld nog wat olie op het vuur. De jarenlange steunpilaar van Barcelona werd gevraagd naar zijn mening over de vermeende penaltyfout van Sergio Ramos tegen Athletic Bilbao, die níét gefloten werd. De Braziliaan antwoordde dat zijn Barcelona altijd al harder heeft moeten werken om iets te bereiken dan Real Madrid, waarmee hij ook naar de wedstrijdleiding verwees.

Op sportief vlak bedraagt het verschil tussen beide clubs vier punten in het voordeel van de hoofdstedelingen. Barça komt woensdagavond in actie tegen Espanyol, vrijdag neemt Real het op tegen Deportivo Alaves. Nog meer dan anders zal de arbitrage in beide duels onder een vergrootglas worden genomen.

LEES OOK: 'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Snapt u de kritiek vanuit het Barcelona-kamp?

Meest recent

'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

73
73
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

21
21
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

50
50
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

56
56
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

94
94
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

189
189
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

124
124
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

127
127
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

31
31
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

126
126
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

68
68
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

156
156
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

86
86
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

139
139
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

216
216
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

88
88
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

43
43
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

36
36
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

184
184
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

120
120
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

46
46
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

158
158
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

73
73
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

69
69

Meer sportnieuws