TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, transfer Batshuayi aanstaande'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, transfer Batshuayi aanstaande'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht lijkt eerstdaags zijn derde en vierde aanwinst van de zomermercato binnen te halen. Een verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen hangt al enkele dagen in de lucht, in zijn dossier wordt deze week normaal gezien nog witte rook verwacht. En volgens La Dernière Heure heeft RSCA ook zijn nieuwe linksback zo goed als beet. Zo zouden de Brusselaars dicht bij een doorbraak rond de Oekraïner Bogdan Mykhaylichenko staan. De 23-jarige komt normaal gezien over van Zorya Luhansk.

Club Brugge heeft maandag bevestigd dat Mathis Servais zijn profcontract heeft ondertekend. De 15-jarige Namenaar blijft op die manier actief voor Blauw-Zwart, dat een grote slag slaat met het aan boord houden van Servais. De club weet hem namelijk uit handen te houden van Barcelona, AS Roma en Sevilla. Doelwit Manfred Ugalde zou dan weer voor Man City kiezen, dat hem wil uitlenen aan Lommel of NAC.

Er lijkt beweging te komen rond de recordtransfer van Jonathan David. Volgens Het Laatste Nieuws blijft AA Gent mikken op een jackpot van 30 à 35 miljoen euro, een absolute recordsom in ons land. Voorlopig kwam er nog geen bod in de buurt van zo'n bedrag, maar de interesse neemt wel zienderogen toe. Met name Lille OSC wordt steeds concreter. David en zijn entourage zouden wel hun bedenkingen hebben bij de Franse belangstelling, David mikt zelf immers resoluut op de Bundesliga.

De kans wordt met de dag groter dat Juan Brunetta de overstap gaat maken van Godoy Cruz naar KRC Genk. De aanvallende middenvelder heeft alvast zijn zinnen gezet op een transfer naar de Limburgers. "Er is een aanbieding van Genk en ik ga met het bestuur praten. Hopelijk kan de transfer doorgang vinden. Het is mijn droom om naar Europa te verhuizen”, aldus Brunetta aan de Argentijnse pers.

KAS Eupen meldt dat Senna Miangue overkomt van het Italiaanse Cagliari. De linksachter was de voorbije twee seizoenen op huurbasis actief bij Standard. Ook nu betreft het opnieuw een uitleenbeurt, hij blijft dus bij de Italiaanse club onder contract staan.

BUITENLAND
De vraagprijs van Real Madrid voor James Rodriguez werd gelekt in de Spaanse pers. Zo meldt Marca dat de Madrilenen amper 20 miljoen euro vragen voor de 28-jarige Colombiaan. Het contract van Rodriguez loopt namelijk af in 2021, dus wil men bij Real Madrid toch nog 'iets' terugverdienen van het torenhoge bedrag (80 miljoen euro) die het in 2015 neertelde.

AC Milan bereidt zich voor op een bijzonder drukke transferzomer. De aankoopopties op Alexis Saelemaekers en Simon Kjaer werden alvast gelicht, maar volgens Italiaanse bronnen worden er nog minstens vier (!) versterkingen verwacht in de Italiaanse modestad., Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Milan zijn zinnen gezet op Wesley Fofana, Tiemoué Bakayoko, Dominik Szoboszlai en Florian Thauvin.

Ook Chelsea plant een grote uitverkoop. Volgens de BBC wil de Londense club deze zomer afscheid nemen van zes spelers. Michy Batshuayi moet samen met Tiemoué Bakayoko, Danny Drinkwater, Emerson Palmeri, Marcos Alonso en Davide Zappacosta de club verlaten. Het geld dat geïncasseerd zal worden voor het zestal moet dan weer dienen om de transfer van Kai Havertz te financieren.

Cedric Soares is terug na een blessure en wil bij Arsenal FC een vaste basisstek opeisen. Hector Bellerin dreigt daardoor zijn positie af te moeten staan en dat terwijl hij een van de grootverdieners is. Volgens The Express kan de Spanjaard nu een andere route bewandelen door naar Bayern München, PSG of Juventus te verhuizen. Met name PSG zou probleemloos aan zijn eisen willen voldoen.

LEES OOK: AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

Denkt u dat Anderlecht na de mercato een sterkere selectie zal hebben dan volgend seizoen?

Meest recent

‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

7
7
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

23
23
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

38
38
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

20
20
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

72
72
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

74
74
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

79
79
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

124
124
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

92
92
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

106
106
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

41
41
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

398
398
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

178
178
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

121
121
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

264
264
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

377
377
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

304
304
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

103
103
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

507
507
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

315
315
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

264
264
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

101
101
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

245
245
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

526
526

Meer sportnieuws