TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, transfer Batshuayi aanstaande'

1915 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, transfer Batshuayi aanstaande'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht lijkt eerstdaags zijn derde en vierde aanwinst van de zomermercato binnen te halen. Een verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen hangt al enkele dagen in de lucht, in zijn dossier wordt deze week normaal gezien nog witte rook verwacht. En volgens La Dernière Heure heeft RSCA ook zijn nieuwe linksback zo goed als beet. Zo zouden de Brusselaars dicht bij een doorbraak rond de Oekraïner Bogdan Mykhaylichenko staan. De 23-jarige komt normaal gezien over van Zorya Luhansk.

Club Brugge heeft maandag bevestigd dat Mathis Servais zijn profcontract heeft ondertekend. De 15-jarige Namenaar blijft op die manier actief voor Blauw-Zwart, dat een grote slag slaat met het aan boord houden van Servais. De club weet hem namelijk uit handen te houden van Barcelona, AS Roma en Sevilla. Doelwit Manfred Ugalde zou dan weer voor Man City kiezen, dat hem wil uitlenen aan Lommel of NAC.

Er lijkt beweging te komen rond de recordtransfer van Jonathan David. Volgens Het Laatste Nieuws blijft AA Gent mikken op een jackpot van 30 à 35 miljoen euro, een absolute recordsom in ons land. Voorlopig kwam er nog geen bod in de buurt van zo'n bedrag, maar de interesse neemt wel zienderogen toe. Met name Lille OSC wordt steeds concreter. David en zijn entourage zouden wel hun bedenkingen hebben bij de Franse belangstelling, David mikt zelf immers resoluut op de Bundesliga.

De kans wordt met de dag groter dat Juan Brunetta de overstap gaat maken van Godoy Cruz naar KRC Genk. De aanvallende middenvelder heeft alvast zijn zinnen gezet op een transfer naar de Limburgers. "Er is een aanbieding van Genk en ik ga met het bestuur praten. Hopelijk kan de transfer doorgang vinden. Het is mijn droom om naar Europa te verhuizen”, aldus Brunetta aan de Argentijnse pers.

KAS Eupen meldt dat Senna Miangue overkomt van het Italiaanse Cagliari. De linksachter was de voorbije twee seizoenen op huurbasis actief bij Standard. Ook nu betreft het opnieuw een uitleenbeurt, hij blijft dus bij de Italiaanse club onder contract staan.

BUITENLAND
De vraagprijs van Real Madrid voor James Rodriguez werd gelekt in de Spaanse pers. Zo meldt Marca dat de Madrilenen amper 20 miljoen euro vragen voor de 28-jarige Colombiaan. Het contract van Rodriguez loopt namelijk af in 2021, dus wil men bij Real Madrid toch nog 'iets' terugverdienen van het torenhoge bedrag (80 miljoen euro) die het in 2015 neertelde.

AC Milan bereidt zich voor op een bijzonder drukke transferzomer. De aankoopopties op Alexis Saelemaekers en Simon Kjaer werden alvast gelicht, maar volgens Italiaanse bronnen worden er nog minstens vier (!) versterkingen verwacht in de Italiaanse modestad., Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Milan zijn zinnen gezet op Wesley Fofana, Tiemoué Bakayoko, Dominik Szoboszlai en Florian Thauvin.

Ook Chelsea plant een grote uitverkoop. Volgens de BBC wil de Londense club deze zomer afscheid nemen van zes spelers. Michy Batshuayi moet samen met Tiemoué Bakayoko, Danny Drinkwater, Emerson Palmeri, Marcos Alonso en Davide Zappacosta de club verlaten. Het geld dat geïncasseerd zal worden voor het zestal moet dan weer dienen om de transfer van Kai Havertz te financieren.

Cedric Soares is terug na een blessure en wil bij Arsenal FC een vaste basisstek opeisen. Hector Bellerin dreigt daardoor zijn positie af te moeten staan en dat terwijl hij een van de grootverdieners is. Volgens The Express kan de Spanjaard nu een andere route bewandelen door naar Bayern München, PSG of Juventus te verhuizen. Met name PSG zou probleemloos aan zijn eisen willen voldoen.

LEES OOK: AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Denkt u dat Anderlecht na de mercato een sterkere selectie zal hebben dan volgend seizoen?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

17
17
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

30
30
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

11
11
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

31
31
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

84
84
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

268
268
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

292
292
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

373
373
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

30
30
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1035
1035
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

108
108
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

406
406
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

152
152
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

171
171
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

69
69
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws