TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, transfer Batshuayi aanstaande'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, transfer Batshuayi aanstaande'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht lijkt eerstdaags zijn derde en vierde aanwinst van de zomermercato binnen te halen. Een verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen hangt al enkele dagen in de lucht, in zijn dossier wordt deze week normaal gezien nog witte rook verwacht. En volgens La Dernière Heure heeft RSCA ook zijn nieuwe linksback zo goed als beet. Zo zouden de Brusselaars dicht bij een doorbraak rond de Oekraïner Bogdan Mykhaylichenko staan. De 23-jarige komt normaal gezien over van Zorya Luhansk.

Club Brugge heeft maandag bevestigd dat Mathis Servais zijn profcontract heeft ondertekend. De 15-jarige Namenaar blijft op die manier actief voor Blauw-Zwart, dat een grote slag slaat met het aan boord houden van Servais. De club weet hem namelijk uit handen te houden van Barcelona, AS Roma en Sevilla. Doelwit Manfred Ugalde zou dan weer voor Man City kiezen, dat hem wil uitlenen aan Lommel of NAC.

Er lijkt beweging te komen rond de recordtransfer van Jonathan David. Volgens Het Laatste Nieuws blijft AA Gent mikken op een jackpot van 30 à 35 miljoen euro, een absolute recordsom in ons land. Voorlopig kwam er nog geen bod in de buurt van zo'n bedrag, maar de interesse neemt wel zienderogen toe. Met name Lille OSC wordt steeds concreter. David en zijn entourage zouden wel hun bedenkingen hebben bij de Franse belangstelling, David mikt zelf immers resoluut op de Bundesliga.

De kans wordt met de dag groter dat Juan Brunetta de overstap gaat maken van Godoy Cruz naar KRC Genk. De aanvallende middenvelder heeft alvast zijn zinnen gezet op een transfer naar de Limburgers. "Er is een aanbieding van Genk en ik ga met het bestuur praten. Hopelijk kan de transfer doorgang vinden. Het is mijn droom om naar Europa te verhuizen”, aldus Brunetta aan de Argentijnse pers.

KAS Eupen meldt dat Senna Miangue overkomt van het Italiaanse Cagliari. De linksachter was de voorbije twee seizoenen op huurbasis actief bij Standard. Ook nu betreft het opnieuw een uitleenbeurt, hij blijft dus bij de Italiaanse club onder contract staan.

BUITENLAND
De vraagprijs van Real Madrid voor James Rodriguez werd gelekt in de Spaanse pers. Zo meldt Marca dat de Madrilenen amper 20 miljoen euro vragen voor de 28-jarige Colombiaan. Het contract van Rodriguez loopt namelijk af in 2021, dus wil men bij Real Madrid toch nog 'iets' terugverdienen van het torenhoge bedrag (80 miljoen euro) die het in 2015 neertelde.

AC Milan bereidt zich voor op een bijzonder drukke transferzomer. De aankoopopties op Alexis Saelemaekers en Simon Kjaer werden alvast gelicht, maar volgens Italiaanse bronnen worden er nog minstens vier (!) versterkingen verwacht in de Italiaanse modestad., Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Milan zijn zinnen gezet op Wesley Fofana, Tiemoué Bakayoko, Dominik Szoboszlai en Florian Thauvin.

Ook Chelsea plant een grote uitverkoop. Volgens de BBC wil de Londense club deze zomer afscheid nemen van zes spelers. Michy Batshuayi moet samen met Tiemoué Bakayoko, Danny Drinkwater, Emerson Palmeri, Marcos Alonso en Davide Zappacosta de club verlaten. Het geld dat geïncasseerd zal worden voor het zestal moet dan weer dienen om de transfer van Kai Havertz te financieren.

Cedric Soares is terug na een blessure en wil bij Arsenal FC een vaste basisstek opeisen. Hector Bellerin dreigt daardoor zijn positie af te moeten staan en dat terwijl hij een van de grootverdieners is. Volgens The Express kan de Spanjaard nu een andere route bewandelen door naar Bayern München, PSG of Juventus te verhuizen. Met name PSG zou probleemloos aan zijn eisen willen voldoen.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

Denkt u dat Anderlecht na de mercato een sterkere selectie zal hebben dan volgend seizoen?

Meest recent

Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

1
1
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

110
110
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

333
333
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

63
63
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

150
150
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

175
175
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

201
201
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

161
161
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

48
48
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

107
107
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

211
211
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

133
133
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

137
137
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

259
259
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

164
164
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

227
227
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

86
86
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

115
115
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

64
64
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

552
552
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

146
146
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

386
386
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

615
615

Meer sportnieuws