'Beweging rond David: Gent wil alle records verbreken'

door
'Beweging rond David: Gent wil alle records verbreken'

AA Gent toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde verschillende interessante aanwinsten in huis. Maar dé topdeal van de zomermercato moet aan uitgaande zijde volgen. Zo willen de Buffalo's met de verkoop van Jonathan David alle mogelijke records verbreken.


Gent hoopt stiekem om de Canadese parel nog een seizoen te houden, maar beseft stilaan ook dat dit een mission impossible wordt. En dus wordt het kwestie om zoveel mogelijk geld te verdienen aan het goudhaantje. Volgens Het Laatste Nieuws blijven de Buffalo's mikken op een jackpot van 30 à 35 miljoen euro, een absolute recordsom in ons land. Voorlopig kwam er nog geen bod in de buurt van zo'n bedrag, maar de interesse neemt wel zienderogen toe.

Zoals de sportkrant L'Equipe afgelopen weekend al meldde, is vooral het Franse Lille OSC concreet. De club uit Rijsel lijkt zelf een pak miljoenen te vangen voor Victor Osimhen en dat weten de Buffalo's natuurlijk ook. Wat de Fransen bieden is tot dusver echter ontoereikend en bovendien staat David zelf niet echt te springen voor een verhuis naar de ex-club van Eden Hazard en Divock Origi.

De aanvaller heeft immers al meermaals duidelijk gemaakt dat hij naar de Bundesliga wil verkassen, waar zijn landgenoot Alphonso Davies momenteel hoge toppen scheert bij Bayern München. Volgens HLN kijken David en zijn entourage dan ook bedenkelijk naar de ontwikkelingen rond Lille. Er zal dus op verschillende niveaus nog serieus gesproken moeten worden alvorens er witte rook verwacht mag worden.

LEES OOK: Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Denkt u dat Gent meer dan 30 miljoen zal vangen voor David?

Meest recent

'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

105
105
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

179
179
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

41
41
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

191
191
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

137
137
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

388
388
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

395
395
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

51
51
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

573
573
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

404
404
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

176
176
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

236
236
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

650
650
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

901
901
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

339
339
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

119
119
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

312
312
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

299
299
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

647
647
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

364
364
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

775
775
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

716
716
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

876
876
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

155
155
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

621
621

Meer sportnieuws