'Beweging rond David: Gent wil alle records verbreken'

door
'Beweging rond David: Gent wil alle records verbreken'

AA Gent toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde verschillende interessante aanwinsten in huis. Maar dé topdeal van de zomermercato moet aan uitgaande zijde volgen. Zo willen de Buffalo's met de verkoop van Jonathan David alle mogelijke records verbreken.


Gent hoopt stiekem om de Canadese parel nog een seizoen te houden, maar beseft stilaan ook dat dit een mission impossible wordt. En dus wordt het kwestie om zoveel mogelijk geld te verdienen aan het goudhaantje. Volgens Het Laatste Nieuws blijven de Buffalo's mikken op een jackpot van 30 à 35 miljoen euro, een absolute recordsom in ons land. Voorlopig kwam er nog geen bod in de buurt van zo'n bedrag, maar de interesse neemt wel zienderogen toe.

Zoals de sportkrant L'Equipe afgelopen weekend al meldde, is vooral het Franse Lille OSC concreet. De club uit Rijsel lijkt zelf een pak miljoenen te vangen voor Victor Osimhen en dat weten de Buffalo's natuurlijk ook. Wat de Fransen bieden is tot dusver echter ontoereikend en bovendien staat David zelf niet echt te springen voor een verhuis naar de ex-club van Eden Hazard en Divock Origi.

De aanvaller heeft immers al meermaals duidelijk gemaakt dat hij naar de Bundesliga wil verkassen, waar zijn landgenoot Alphonso Davies momenteel hoge toppen scheert bij Bayern München. Volgens HLN kijken David en zijn entourage dan ook bedenkelijk naar de ontwikkelingen rond Lille. Er zal dus op verschillende niveaus nog serieus gesproken moeten worden alvorens er witte rook verwacht mag worden.

LEES OOK: Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

Denkt u dat Gent meer dan 30 miljoen zal vangen voor David?

Meest recent

Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

17
17
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

3
3
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

26
26
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

43
43
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

74
74
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

46
46
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

49
49
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

317
317
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

114
114
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

129
129
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

32
32
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

56
56
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

127
127
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

118
118
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

244
244
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

207
207
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

39
39
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

217
217
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

23
23
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

48
48
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

297
297
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

95
95
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

50
50
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

134
134
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

188
188

Meer sportnieuws