'Beweging rond David: Gent wil alle records verbreken'

door
'Beweging rond David: Gent wil alle records verbreken'

AA Gent toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde verschillende interessante aanwinsten in huis. Maar dé topdeal van de zomermercato moet aan uitgaande zijde volgen. Zo willen de Buffalo's met de verkoop van Jonathan David alle mogelijke records verbreken.


Gent hoopt stiekem om de Canadese parel nog een seizoen te houden, maar beseft stilaan ook dat dit een mission impossible wordt. En dus wordt het kwestie om zoveel mogelijk geld te verdienen aan het goudhaantje. Volgens Het Laatste Nieuws blijven de Buffalo's mikken op een jackpot van 30 à 35 miljoen euro, een absolute recordsom in ons land. Voorlopig kwam er nog geen bod in de buurt van zo'n bedrag, maar de interesse neemt wel zienderogen toe.

Zoals de sportkrant L'Equipe afgelopen weekend al meldde, is vooral het Franse Lille OSC concreet. De club uit Rijsel lijkt zelf een pak miljoenen te vangen voor Victor Osimhen en dat weten de Buffalo's natuurlijk ook. Wat de Fransen bieden is tot dusver echter ontoereikend en bovendien staat David zelf niet echt te springen voor een verhuis naar de ex-club van Eden Hazard en Divock Origi.

De aanvaller heeft immers al meermaals duidelijk gemaakt dat hij naar de Bundesliga wil verkassen, waar zijn landgenoot Alphonso Davies momenteel hoge toppen scheert bij Bayern München. Volgens HLN kijken David en zijn entourage dan ook bedenkelijk naar de ontwikkelingen rond Lille. Er zal dus op verschillende niveaus nog serieus gesproken moeten worden alvorens er witte rook verwacht mag worden.

LEES OOK: Bayern-sterren trekken grote ogen: 'geheim wapen' Kompany onthuld

Denkt u dat Gent meer dan 30 miljoen zal vangen voor David?

Meest recent

'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

11
11
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

25
25
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

97
97
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

39
39
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

72
72
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

877
877
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

58
58
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

351
351
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

187
187
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

107
107
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

123
123
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

121
121
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

944
944
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

350
350
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

805
805
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

124
124
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

410
410
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

625
625
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

273
273
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

745
745

Meer sportnieuws