'Beweging rond David: Gent wil alle records verbreken'

611 stemmen
'Beweging rond David: Gent wil alle records verbreken'

AA Gent toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde verschillende interessante aanwinsten in huis. Maar dé topdeal van de zomermercato moet aan uitgaande zijde volgen. Zo willen de Buffalo's met de verkoop van Jonathan David alle mogelijke records verbreken.


Gent hoopt stiekem om de Canadese parel nog een seizoen te houden, maar beseft stilaan ook dat dit een mission impossible wordt. En dus wordt het kwestie om zoveel mogelijk geld te verdienen aan het goudhaantje. Volgens Het Laatste Nieuws blijven de Buffalo's mikken op een jackpot van 30 à 35 miljoen euro, een absolute recordsom in ons land. Voorlopig kwam er nog geen bod in de buurt van zo'n bedrag, maar de interesse neemt wel zienderogen toe.

Zoals de sportkrant L'Equipe afgelopen weekend al meldde, is vooral het Franse Lille OSC concreet. De club uit Rijsel lijkt zelf een pak miljoenen te vangen voor Victor Osimhen en dat weten de Buffalo's natuurlijk ook. Wat de Fransen bieden is tot dusver echter ontoereikend en bovendien staat David zelf niet echt te springen voor een verhuis naar de ex-club van Eden Hazard en Divock Origi.

De aanvaller heeft immers al meermaals duidelijk gemaakt dat hij naar de Bundesliga wil verkassen, waar zijn landgenoot Alphonso Davies momenteel hoge toppen scheert bij Bayern München. Volgens HLN kijken David en zijn entourage dan ook bedenkelijk naar de ontwikkelingen rond Lille. Er zal dus op verschillende niveaus nog serieus gesproken moeten worden alvorens er witte rook verwacht mag worden.

LEES OOK: 'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Denkt u dat Gent meer dan 30 miljoen zal vangen voor David?

Meest recent

Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

8
8
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

29
29
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

18
18
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

39
39
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

37
37
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

45
45
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

62
62
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

99
99
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

275
275
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

73
73
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

170
170
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

135
135
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

76
76
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

447
447
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

387
387
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

119
119
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

381
381
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

292
292
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

277
277
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

518
518
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

202
202
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

96
96
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

241
241
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

81
81

Meer sportnieuws