'Manchester United dreigt Pools doelwit van Anderlecht af te snoepen'

door
'Manchester United dreigt Pools doelwit van Anderlecht af te snoepen'

RSC Anderlecht is niet zo goed aan zijn oefencampagne begonnen en verloor zaterdagmiddag met 0-1 van Charleroi. Maar aan zo'n eerste oefenwedstrijd kunnen natuurlijk geen al te grote conclusies verbonden worden. Bovendien zal er ook nog flink gesleuteld worden aan de spelerskern.


Sowieso is het de bedoeling om nog een serieus aantal spelers van de hand te doen, maar er mag daarnaast ook nog versterking verwacht worden. En daarvoor zou RSCA verschillende pistes volgen. Naar verluidt hebben de Brusselaars hun vizier nu ook op de Poolse eerste klasse gericht. Journalist Marek Wawrzynowski stelt namelijk dat Paars-Wit zaterdag een scout had uitgestuurd om de topper tussen Lech Poznan en Legia Warschau (2-1) van dichtbij te volgen.

Anderlecht zou er onder meer de prestaties van Kamil Jozwiak hebben gevolgd. Deze 22-jarige flankspeler is één van de sterkhouders bij Poznan, dat momenteel tweede staat in de Pools competitie. Er heerst wel de nodige concurrentie voor Jozwiak. Ook Freiburg, Werder Bremen, Augsburg, Southampton en Manchester United stuurden naar verluidt een mannetje om de Pool in de gaten te houden.
UPDATE 06/07 21u02:
Volgens het Britse Sport Witness was Manchester United bijzonder gecharmeerd door de prestaties van Kamil Jozwiak. De flankspeler was in de topper tussen Lech Poznan en Legia Warschau goed voor een doelpunt én assist, waardoor hij zijn team op eigen houtje de winst bezorgde. Naast Manchester United zouden ook de scouts van Southampton met een positief rapport zijn teruggekeerd naar Engeland. 

De kans dat Anderlecht de transferslag om Jozwiak zal winnen lijkt dus bijzonder klein. Door de interesse van de Premier League-clubs zal de vraagprijs van Jozwiak ongetwijfeld de hoogte ingaan. Tenzij de Pool een 'kleine' stap in zijn nog prille carrière verkiest boven dé grote stap richting de Premier League. 

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Moet Anderlecht de piste-Jozwiak opgeven?

Meest recent

'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

20
20
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

73
73
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

74
74
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

139
139
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

58
58
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

82
82
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

52
52
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

25
25
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

294
294
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

173
173
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

402
402
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

38
38
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

412
412
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

217
217
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

359
359
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

132
132
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

224
224
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

136
136
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

180
180
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

186
186
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

707
707
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

709
709
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

345
345
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

113
113

Meer sportnieuws