'Manchester United dreigt Pools doelwit van Anderlecht af te snoepen'

419
'Manchester United dreigt Pools doelwit van Anderlecht af te snoepen'

RSC Anderlecht is niet zo goed aan zijn oefencampagne begonnen en verloor zaterdagmiddag met 0-1 van Charleroi. Maar aan zo'n eerste oefenwedstrijd kunnen natuurlijk geen al te grote conclusies verbonden worden. Bovendien zal er ook nog flink gesleuteld worden aan de spelerskern.


Sowieso is het de bedoeling om nog een serieus aantal spelers van de hand te doen, maar er mag daarnaast ook nog versterking verwacht worden. En daarvoor zou RSCA verschillende pistes volgen. Naar verluidt hebben de Brusselaars hun vizier nu ook op de Poolse eerste klasse gericht. Journalist Marek Wawrzynowski stelt namelijk dat Paars-Wit zaterdag een scout had uitgestuurd om de topper tussen Lech Poznan en Legia Warschau (2-1) van dichtbij te volgen.

Anderlecht zou er onder meer de prestaties van Kamil Jozwiak hebben gevolgd. Deze 22-jarige flankspeler is één van de sterkhouders bij Poznan, dat momenteel tweede staat in de Pools competitie. Er heerst wel de nodige concurrentie voor Jozwiak. Ook Freiburg, Werder Bremen, Augsburg, Southampton en Manchester United stuurden naar verluidt een mannetje om de Pool in de gaten te houden.
UPDATE 06/07 21u02:
Volgens het Britse Sport Witness was Manchester United bijzonder gecharmeerd door de prestaties van Kamil Jozwiak. De flankspeler was in de topper tussen Lech Poznan en Legia Warschau goed voor een doelpunt én assist, waardoor hij zijn team op eigen houtje de winst bezorgde. Naast Manchester United zouden ook de scouts van Southampton met een positief rapport zijn teruggekeerd naar Engeland. 

De kans dat Anderlecht de transferslag om Jozwiak zal winnen lijkt dus bijzonder klein. Door de interesse van de Premier League-clubs zal de vraagprijs van Jozwiak ongetwijfeld de hoogte ingaan. Tenzij de Pool een 'kleine' stap in zijn nog prille carrière verkiest boven dé grote stap richting de Premier League. 

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Moet Anderlecht de piste-Jozwiak opgeven?

Meest recent

Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

11
11
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

94
94
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

51
51
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

101
101
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

167
167
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

102
102
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

89
89
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

397
397
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

122
122
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

86
86
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

104
104
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

29
29
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

75
75
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

288
288
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

40
40
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

53
53
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

119
119
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

225
225
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

77
77
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

220
220
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

32
32
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1100
1100

Meer sportnieuws