'Manchester United dreigt Pools doelwit van Anderlecht af te snoepen'

door
'Manchester United dreigt Pools doelwit van Anderlecht af te snoepen'

RSC Anderlecht is niet zo goed aan zijn oefencampagne begonnen en verloor zaterdagmiddag met 0-1 van Charleroi. Maar aan zo'n eerste oefenwedstrijd kunnen natuurlijk geen al te grote conclusies verbonden worden. Bovendien zal er ook nog flink gesleuteld worden aan de spelerskern.


Sowieso is het de bedoeling om nog een serieus aantal spelers van de hand te doen, maar er mag daarnaast ook nog versterking verwacht worden. En daarvoor zou RSCA verschillende pistes volgen. Naar verluidt hebben de Brusselaars hun vizier nu ook op de Poolse eerste klasse gericht. Journalist Marek Wawrzynowski stelt namelijk dat Paars-Wit zaterdag een scout had uitgestuurd om de topper tussen Lech Poznan en Legia Warschau (2-1) van dichtbij te volgen.

Anderlecht zou er onder meer de prestaties van Kamil Jozwiak hebben gevolgd. Deze 22-jarige flankspeler is één van de sterkhouders bij Poznan, dat momenteel tweede staat in de Pools competitie. Er heerst wel de nodige concurrentie voor Jozwiak. Ook Freiburg, Werder Bremen, Augsburg, Southampton en Manchester United stuurden naar verluidt een mannetje om de Pool in de gaten te houden.
UPDATE 06/07 21u02:
Volgens het Britse Sport Witness was Manchester United bijzonder gecharmeerd door de prestaties van Kamil Jozwiak. De flankspeler was in de topper tussen Lech Poznan en Legia Warschau goed voor een doelpunt én assist, waardoor hij zijn team op eigen houtje de winst bezorgde. Naast Manchester United zouden ook de scouts van Southampton met een positief rapport zijn teruggekeerd naar Engeland. 

De kans dat Anderlecht de transferslag om Jozwiak zal winnen lijkt dus bijzonder klein. Door de interesse van de Premier League-clubs zal de vraagprijs van Jozwiak ongetwijfeld de hoogte ingaan. Tenzij de Pool een 'kleine' stap in zijn nog prille carrière verkiest boven dé grote stap richting de Premier League. 

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Moet Anderlecht de piste-Jozwiak opgeven?

Meest recent

Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

32
32
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

24
24
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

97
97
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

109
109
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

95
95
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

52
52
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

539
539
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

350
350
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

22
22
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

66
66
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

84
84
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

493
493
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

392
392
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

145
145
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

106
106
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

109
109
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

386
386
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

281
281
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

380
380
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

493
493
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

54
54
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

316
316
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

355
355

Meer sportnieuws