'Manchester United dreigt Pools doelwit van Anderlecht af te snoepen'

419 stemmen
'Manchester United dreigt Pools doelwit van Anderlecht af te snoepen'

RSC Anderlecht is niet zo goed aan zijn oefencampagne begonnen en verloor zaterdagmiddag met 0-1 van Charleroi. Maar aan zo'n eerste oefenwedstrijd kunnen natuurlijk geen al te grote conclusies verbonden worden. Bovendien zal er ook nog flink gesleuteld worden aan de spelerskern.


Sowieso is het de bedoeling om nog een serieus aantal spelers van de hand te doen, maar er mag daarnaast ook nog versterking verwacht worden. En daarvoor zou RSCA verschillende pistes volgen. Naar verluidt hebben de Brusselaars hun vizier nu ook op de Poolse eerste klasse gericht. Journalist Marek Wawrzynowski stelt namelijk dat Paars-Wit zaterdag een scout had uitgestuurd om de topper tussen Lech Poznan en Legia Warschau (2-1) van dichtbij te volgen.

Anderlecht zou er onder meer de prestaties van Kamil Jozwiak hebben gevolgd. Deze 22-jarige flankspeler is één van de sterkhouders bij Poznan, dat momenteel tweede staat in de Pools competitie. Er heerst wel de nodige concurrentie voor Jozwiak. Ook Freiburg, Werder Bremen, Augsburg, Southampton en Manchester United stuurden naar verluidt een mannetje om de Pool in de gaten te houden.
UPDATE 06/07 21u02:
Volgens het Britse Sport Witness was Manchester United bijzonder gecharmeerd door de prestaties van Kamil Jozwiak. De flankspeler was in de topper tussen Lech Poznan en Legia Warschau goed voor een doelpunt én assist, waardoor hij zijn team op eigen houtje de winst bezorgde. Naast Manchester United zouden ook de scouts van Southampton met een positief rapport zijn teruggekeerd naar Engeland. 

De kans dat Anderlecht de transferslag om Jozwiak zal winnen lijkt dus bijzonder klein. Door de interesse van de Premier League-clubs zal de vraagprijs van Jozwiak ongetwijfeld de hoogte ingaan. Tenzij de Pool een 'kleine' stap in zijn nog prille carrière verkiest boven dé grote stap richting de Premier League. 

LEES OOK: Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Moet Anderlecht de piste-Jozwiak opgeven?

Meest recent

'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

27
27
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

135
135
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

114
114
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

156
156
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

112
112
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

691
691
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

162
162
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

307
307
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

347
347
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

165
165
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

433
433
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

320
320
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

496
496
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

467
467
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

109
109
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

219
219
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

142
142
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

96
96
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

214
214
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

344
344
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

484
484
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

208
208
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

660
660
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

75
75
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

471
471

Meer sportnieuws