'Eupen betaalt 700.000 euro voor sterkhouder van Cercle Brugge'

door
'Eupen betaalt 700.000 euro voor sterkhouder van Cercle Brugge'

Bij Cercle Brugge kunnen ze nu ook écht beginnen met zich klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, nu ze met Paul Clement eindelijk hun nieuwe trainer voorgesteld hebben. De komende weken zal de Engelsman wellicht nog enkele aanwinsten mogen verwelkomen. Maar eerst zal hij afscheid moeten nemen van een sterkhouder.


Vorige zomer plukte Cercle Stef Peeters voor 500.000 euro weg bij Caen en de middenvelder groeide meteen uit tot een sleutelspeler bij de Vereniging. Hij had ook een groot aandeel in de redding, met onder meer een levensbelangrijke winning goal in blessuretijd tegen KV Mechelen. In totaal was Peeters goed voor zes goals en drie assists in 24 wedstrijden.

Maar tijdens de eerste oefenmatch tegen Zulte Waregem is Peeters een opvallende afwezige en dat is volgens Het Nieuwsblad omdat hij op het punt staat Cercle te verlaten. De 28-jarige zou op weg zijn naar Eupen, dat wellicht een stevige transfersom zal moeten betalen. Peeters zou al op weg zijn naar Duitsland, waar Eupen momenteel op stage is.

UPDATE 06/07

De transfer van Stef Peeters van Cercle Brugge naar KAS Eupen is bijna rond. Eupen zal volgens Het Belang van Limburg ongeveer 700.000 euro betalen voor de middenvelder. Peeters laat weten dat hij financieel en sportief een stap vooruit zet en hij had het gevoel dat er andere plannen zijn op het middenveld bij Cercle Brugge. AS Monaco zou groen licht hebben gegeven voor de overgang, wellicht om één van hun spelers er te posteren.

LEES OOK: Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Vreemd dat Cercle hem laat gaan?

Meest recent

Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

9
9
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

39
39
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

13
13
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

19
19
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

57
57
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

55
55
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

138
138
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

88
88
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

110
110
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

70
70
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

518
518
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

41
41
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

269
269
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

26
26
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

89
89
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

39
39
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

89
89
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

79
79
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

57
57
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

483
483
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

122
122
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

73
73
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

247
247
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

166
166
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

64
64

Meer sportnieuws