'Eupen betaalt 700.000 euro voor sterkhouder van Cercle Brugge'

269 stemmen
'Eupen betaalt 700.000 euro voor sterkhouder van Cercle Brugge'

Bij Cercle Brugge kunnen ze nu ook écht beginnen met zich klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, nu ze met Paul Clement eindelijk hun nieuwe trainer voorgesteld hebben. De komende weken zal de Engelsman wellicht nog enkele aanwinsten mogen verwelkomen. Maar eerst zal hij afscheid moeten nemen van een sterkhouder.


Vorige zomer plukte Cercle Stef Peeters voor 500.000 euro weg bij Caen en de middenvelder groeide meteen uit tot een sleutelspeler bij de Vereniging. Hij had ook een groot aandeel in de redding, met onder meer een levensbelangrijke winning goal in blessuretijd tegen KV Mechelen. In totaal was Peeters goed voor zes goals en drie assists in 24 wedstrijden.

Maar tijdens de eerste oefenmatch tegen Zulte Waregem is Peeters een opvallende afwezige en dat is volgens Het Nieuwsblad omdat hij op het punt staat Cercle te verlaten. De 28-jarige zou op weg zijn naar Eupen, dat wellicht een stevige transfersom zal moeten betalen. Peeters zou al op weg zijn naar Duitsland, waar Eupen momenteel op stage is.

UPDATE 06/07

De transfer van Stef Peeters van Cercle Brugge naar KAS Eupen is bijna rond. Eupen zal volgens Het Belang van Limburg ongeveer 700.000 euro betalen voor de middenvelder. Peeters laat weten dat hij financieel en sportief een stap vooruit zet en hij had het gevoel dat er andere plannen zijn op het middenveld bij Cercle Brugge. AS Monaco zou groen licht hebben gegeven voor de overgang, wellicht om één van hun spelers er te posteren.

LEES OOK: 'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Vreemd dat Cercle hem laat gaan?

Meest recent

Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

24
24
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

80
80
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

15
15
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

105
105
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

358
358
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

323
323
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

128
128
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

75
75
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

363
363
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

192
192
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

459
459
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

131
131
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

320
320
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

539
539
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

295
295
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

954
954
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

452
452
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

348
348
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

318
318
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

91
91
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

643
643
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

101
101

Meer sportnieuws