'Eupen betaalt 700.000 euro voor sterkhouder van Cercle Brugge'

door
'Eupen betaalt 700.000 euro voor sterkhouder van Cercle Brugge'

Bij Cercle Brugge kunnen ze nu ook écht beginnen met zich klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, nu ze met Paul Clement eindelijk hun nieuwe trainer voorgesteld hebben. De komende weken zal de Engelsman wellicht nog enkele aanwinsten mogen verwelkomen. Maar eerst zal hij afscheid moeten nemen van een sterkhouder.


Vorige zomer plukte Cercle Stef Peeters voor 500.000 euro weg bij Caen en de middenvelder groeide meteen uit tot een sleutelspeler bij de Vereniging. Hij had ook een groot aandeel in de redding, met onder meer een levensbelangrijke winning goal in blessuretijd tegen KV Mechelen. In totaal was Peeters goed voor zes goals en drie assists in 24 wedstrijden.

Maar tijdens de eerste oefenmatch tegen Zulte Waregem is Peeters een opvallende afwezige en dat is volgens Het Nieuwsblad omdat hij op het punt staat Cercle te verlaten. De 28-jarige zou op weg zijn naar Eupen, dat wellicht een stevige transfersom zal moeten betalen. Peeters zou al op weg zijn naar Duitsland, waar Eupen momenteel op stage is.

UPDATE 06/07

De transfer van Stef Peeters van Cercle Brugge naar KAS Eupen is bijna rond. Eupen zal volgens Het Belang van Limburg ongeveer 700.000 euro betalen voor de middenvelder. Peeters laat weten dat hij financieel en sportief een stap vooruit zet en hij had het gevoel dat er andere plannen zijn op het middenveld bij Cercle Brugge. AS Monaco zou groen licht hebben gegeven voor de overgang, wellicht om één van hun spelers er te posteren.

LEES OOK: Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

Vreemd dat Cercle hem laat gaan?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

11
11
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

83
83
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

20
20
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

247
247
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

323
323
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

156
156
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

274
274
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

342
342
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

229
229
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

271
271
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

391
391
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

184
184
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

144
144
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

277
277

Meer sportnieuws