'Club Brugge transfermarkt op met duidelijke prioriteit'

door
'Club Brugge transfermarkt op met duidelijke prioriteit'

Club Brugge is goed aan zijn oefencampagne begonnen. De titelverdediger kende zaterdag geen problemen met OH Leuven en haalde het na 120 minuten voetballen met 4-1. Een knap resultaat, al vielen er ook enkele mindere prestaties te noteren bij de mannen van coach Philippe Clement.


Bij Club wisten enkele jonge spelers zich in de kijker te spelen, zo toonde onder andere Youssouph Badji dat hij heel wat in zijn mars heeft. De 18-jarige Senegalees was zelfs veruit de beste spits op het veld, al wil dat ook veel zeggen over de prestaties van zijn concurrenten. In de eerste helft kon het duo David Okereke-Michael Krmencik niet overtuigen, na de pauze zorgden Loïs Openda en Kaveh Rezaei niet bepaald voor beterschap.

Bij de krant Het Nieuwsblad is men dan ook overtuigd: dé prioriteit van deze mercato wordt het aantrekken van een nieuwe spits. Wat deze positie betreft deden in ieder geval al verschillende namen de ronde. Rond de Argentijn Adolfo Gaich is het echter al enkele dagen opvallend stil. Rode Duivels Michy Batshuayi en Christian Benteke lijken dan weer niet haalbaar gezien hun torenhoge salaris. Maar ongetwijfeld zal Vincent Mannaert nog tal van andere spitsen op de lijst hebben staan. Aan middelen om zo'n transfer te bekostigen alvast geen gebrek.

Ook een flankaanvaller komt er naar alle waarschijnlijkheid nog bij, maar daarvoor is het eerst wachten op verdere ontwikkelingen in de uitgaande dossiers van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta.

LEES OOK: Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Heeft Club absoluut een nieuwe spits nodig?

Meest recent

Marc Brys incasseert ferme WK-domper

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

2
2
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

30
30
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

96
96
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

112
112
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

25
25
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

21
21
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

151
151
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

190
190
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

167
167
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

244
244
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

193
193
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

80
80
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

321
321
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

489
489
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

65
65
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

360
360
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

456
456
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

156
156
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

127
127
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

110
110
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

325
325
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

95
95
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

423
423
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

131
131

Meer sportnieuws