IJskoude douche Barça: Xavi verlengt contract

door
IJskoude douche Barça: Xavi verlengt contract

Het zit goed verkeerd bij FC Barcelona. De spelersgroep heeft het vertrouwen verloren in trainer Quique Setién en de kans is klein dat hij komend seizoen nog trainer gaat zijn van Barça. Boegbeeld Xavi Hernandez zou alvast bestempeld als de ideale opvolger om over te nemen op Camp Nou.


Enkele maanden geleden weigerde hij een terugkeer nog, omdat de timing verkeerd zat. "In januari sprak ik met de club en toen heb ik aangegeven dat de timing en de omstandigheden niet goed waren. Ik hoop dat ze nog eens terugkomen. Het is mijn grote droom om terug te keren naar Barcelona en er te slagen", zei hij aan het Spaanse SPORT.

Maar naar volgend seizoen toe zou de timing wel eens goed kunnen zitten. "Als ik terugkeer naar Barcelona, dan wil ik vanaf nul met een project beginnen. Ik wil zelf beslissingen kunnen nemen inzake voetbal. Uiteraard zou het goed zijn om na de voorzittersverkiezingen bij Barcelona te beginnen, dat is duidelijk. Ik sluit niks uit."

UPDATE 05/07
Als Barça al plannen had om Xavi terug te halen als hoofdtrainer voor volgend seizoen, mag het die alweer in de koelkast steken. Zondagmiddag werd immers bekend gemaakt dat de oud-middenvelder zijn contract bij Al-Sadd verlengd heeft. Ook volgend seizoen zal hij normaal dus aan het roer staan bij de Saudische club. Bepaalde media beweren wel dat er een speciale clausule bestaat, waardoor hij aan tafel mag gaan als Barça echt concreet wordt.

LEES OOK: ‘Lionel Messi op zucht van straffe transferwending’

Trending:

'Jashari-saga nadert kookpunt: scherpe deadline gesteld'
'Jashari-saga nadert kookpunt: scherpe deadline gesteld'

Denkt u dat Xavi ooit hoofdcoach wordt van Barcelona?

Meest recent

'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

58
58
Saelemaekers schept klaarheid over toekomst met boodschap

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

12
12
Hasi kondigt volgende transferstappen van Anderlecht aan

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

370
370
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

78
78
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

77
77
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

219
219
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

81
81
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

598
598
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

486
486
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

286
286
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

184
184
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

655
655
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

45
45
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

333
333
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

332
332
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

421
421
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1139
1139
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

69
69
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

1894
1894
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

130
130
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

204
204
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

993
993
'Prioriteit van Renard' - opvolger Leoni staat klaar

RSC Anderlecht werkt zaterdagnamiddag zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af. Het Griekse ...

590
590
Transferstunt in Premier League: Walker tekent voor 2 jaar

Nu de uitschakeling op het WK voor clubs een feit is, genieten de spelers van Manchester City van ...

79
79
'Jashari-saga nadert kookpunt: scherpe deadline gesteld'

Club Brugge reist zaterdag af naar Groot-Brittanië voor het tweede luik van de ...

848
848

Meer sportnieuws