'Offensief ingezet: Club wil tweede smaakmaker naar JPL terughalen'

door
'Offensief ingezet: Club wil tweede smaakmaker naar JPL terughalen'

In tegenstelling tot verschillende concurrenten haalde Club Brugge nog geen rechtstreekse versterking in huis, maar daar zal in de komende weken ongetwijfeld verandering in komen. Vrijdag geraakte al bekend dat Blauw-Zwart concrete plannen heeft om Junior Edmilson naar Jan Breydel te halen. En de landskampioen zou mikken op nog een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League.


Zo zou Club Brugge zijn zinnen nog steeds gezet hebben op Nana Ampomah. Meer nog: volgens het medium Ghana Guardian heeft Blauw-Zwart momenteel de beste papieren om de 24-jarige winger binnen te halen. Verschillende ploegen uit Nederland, Duitsland, België en Engeland zouden belangstelling tonen, maar de Bruggelingen zouden het meest concreet zijn. Dat werd naar verluidt bevestigt door bronnen dicht bij de speler zelf.

Ampomah is in ieder geval een oude bekende van Philippe Clement, de twee werkten destijds al succesvol samen bij Waasland-Beveren. Vorige zomer werd de Ghanees ook al gelinkt aan een hereniging, maar toen koos hij voor een Duits avontuur bij Fortuna Düsseldorf. Daar kon hij echter niet doorbreken en nu de club gedegradeerd is uit de Bundesliga, mag Ampomah vertrekken om extra inkomsten in het laatje te brengen.

GESPREKKEN LOPEN
Bij Ghana Guardian beweert men dat de gesprekken met de landskampioen alvast opgestart zijn. "Hij is geïnteresseerd om terug te keren naar België en Club Brugge is behoorlijk serieus. Het oorspronkelijke plan was om een goed seizoen te kennen bij Düsseldorf en dan naar een grotere club in Duitsland of Engeland te trekken. Maar dat plan lukte niet en België zou ideaal zijn om een herstart te nemen. Het is bekend terrein voor Nana en Club volgt hem al sinds zijn tijd bij Waasland-Beveren", wordt een bron dicht bij het dossier geciteerd.

LEES OOK: ‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Zou Ampomah een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

68
68
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

5
5
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

36
36
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

140
140
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

119
119
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

371
371
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

283
283
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

829
829
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

183
183
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

326
326
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

396
396
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

271
271
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

741
741
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

122
122
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

346
346
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

248
248
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1705
1705
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

188
188
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

226
226
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

354
354
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

364
364
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

500
500
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

649
649
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1174
1174
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

167
167

Meer sportnieuws