'Offensief ingezet: Club wil tweede smaakmaker naar JPL terughalen'

door
'Offensief ingezet: Club wil tweede smaakmaker naar JPL terughalen'

In tegenstelling tot verschillende concurrenten haalde Club Brugge nog geen rechtstreekse versterking in huis, maar daar zal in de komende weken ongetwijfeld verandering in komen. Vrijdag geraakte al bekend dat Blauw-Zwart concrete plannen heeft om Junior Edmilson naar Jan Breydel te halen. En de landskampioen zou mikken op nog een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League.


Zo zou Club Brugge zijn zinnen nog steeds gezet hebben op Nana Ampomah. Meer nog: volgens het medium Ghana Guardian heeft Blauw-Zwart momenteel de beste papieren om de 24-jarige winger binnen te halen. Verschillende ploegen uit Nederland, Duitsland, België en Engeland zouden belangstelling tonen, maar de Bruggelingen zouden het meest concreet zijn. Dat werd naar verluidt bevestigt door bronnen dicht bij de speler zelf.

Ampomah is in ieder geval een oude bekende van Philippe Clement, de twee werkten destijds al succesvol samen bij Waasland-Beveren. Vorige zomer werd de Ghanees ook al gelinkt aan een hereniging, maar toen koos hij voor een Duits avontuur bij Fortuna Düsseldorf. Daar kon hij echter niet doorbreken en nu de club gedegradeerd is uit de Bundesliga, mag Ampomah vertrekken om extra inkomsten in het laatje te brengen.

GESPREKKEN LOPEN
Bij Ghana Guardian beweert men dat de gesprekken met de landskampioen alvast opgestart zijn. "Hij is geïnteresseerd om terug te keren naar België en Club Brugge is behoorlijk serieus. Het oorspronkelijke plan was om een goed seizoen te kennen bij Düsseldorf en dan naar een grotere club in Duitsland of Engeland te trekken. Maar dat plan lukte niet en België zou ideaal zijn om een herstart te nemen. Het is bekend terrein voor Nana en Club volgt hem al sinds zijn tijd bij Waasland-Beveren", wordt een bron dicht bij het dossier geciteerd.

LEES OOK: Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Zou Ampomah een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

2
2
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

49
49
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

4
4
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

93
93
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

43
43
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

48
48
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

21
21
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

116
116
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

161
161
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

33
33
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

103
103
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

69
69
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

187
187
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

69
69
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

97
97
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

109
109
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

156
156
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

29
29
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

148
148
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

160
160
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

135
135
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

212
212
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

123
123
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

150
150

Meer sportnieuws