'Offensief ingezet: Club wil tweede smaakmaker naar JPL terughalen'

door
'Offensief ingezet: Club wil tweede smaakmaker naar JPL terughalen'

In tegenstelling tot verschillende concurrenten haalde Club Brugge nog geen rechtstreekse versterking in huis, maar daar zal in de komende weken ongetwijfeld verandering in komen. Vrijdag geraakte al bekend dat Blauw-Zwart concrete plannen heeft om Junior Edmilson naar Jan Breydel te halen. En de landskampioen zou mikken op nog een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League.


Zo zou Club Brugge zijn zinnen nog steeds gezet hebben op Nana Ampomah. Meer nog: volgens het medium Ghana Guardian heeft Blauw-Zwart momenteel de beste papieren om de 24-jarige winger binnen te halen. Verschillende ploegen uit Nederland, Duitsland, België en Engeland zouden belangstelling tonen, maar de Bruggelingen zouden het meest concreet zijn. Dat werd naar verluidt bevestigt door bronnen dicht bij de speler zelf.

Ampomah is in ieder geval een oude bekende van Philippe Clement, de twee werkten destijds al succesvol samen bij Waasland-Beveren. Vorige zomer werd de Ghanees ook al gelinkt aan een hereniging, maar toen koos hij voor een Duits avontuur bij Fortuna Düsseldorf. Daar kon hij echter niet doorbreken en nu de club gedegradeerd is uit de Bundesliga, mag Ampomah vertrekken om extra inkomsten in het laatje te brengen.

GESPREKKEN LOPEN
Bij Ghana Guardian beweert men dat de gesprekken met de landskampioen alvast opgestart zijn. "Hij is geïnteresseerd om terug te keren naar België en Club Brugge is behoorlijk serieus. Het oorspronkelijke plan was om een goed seizoen te kennen bij Düsseldorf en dan naar een grotere club in Duitsland of Engeland te trekken. Maar dat plan lukte niet en België zou ideaal zijn om een herstart te nemen. Het is bekend terrein voor Nana en Club volgt hem al sinds zijn tijd bij Waasland-Beveren", wordt een bron dicht bij het dossier geciteerd.

LEES OOK: 'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

Zou Ampomah een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

23
23
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

69
69
Ruben Van Gucht schiet raak: Nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

34
34
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

187
187
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

121
121
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

86
86
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

311
311
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

179
179
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

123
123
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

156
156
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

292
292
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

326
326
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

158
158
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

78
78
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

52
52
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

244
244
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

54
54
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

74
74
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

187
187
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

107
107
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

528
528
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

82
82
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

126
126

Meer sportnieuws