'Offensief ingezet: Club wil tweede smaakmaker naar JPL terughalen'

door
'Offensief ingezet: Club wil tweede smaakmaker naar JPL terughalen'

In tegenstelling tot verschillende concurrenten haalde Club Brugge nog geen rechtstreekse versterking in huis, maar daar zal in de komende weken ongetwijfeld verandering in komen. Vrijdag geraakte al bekend dat Blauw-Zwart concrete plannen heeft om Junior Edmilson naar Jan Breydel te halen. En de landskampioen zou mikken op nog een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League.


Zo zou Club Brugge zijn zinnen nog steeds gezet hebben op Nana Ampomah. Meer nog: volgens het medium Ghana Guardian heeft Blauw-Zwart momenteel de beste papieren om de 24-jarige winger binnen te halen. Verschillende ploegen uit Nederland, Duitsland, België en Engeland zouden belangstelling tonen, maar de Bruggelingen zouden het meest concreet zijn. Dat werd naar verluidt bevestigt door bronnen dicht bij de speler zelf.

Ampomah is in ieder geval een oude bekende van Philippe Clement, de twee werkten destijds al succesvol samen bij Waasland-Beveren. Vorige zomer werd de Ghanees ook al gelinkt aan een hereniging, maar toen koos hij voor een Duits avontuur bij Fortuna Düsseldorf. Daar kon hij echter niet doorbreken en nu de club gedegradeerd is uit de Bundesliga, mag Ampomah vertrekken om extra inkomsten in het laatje te brengen.

GESPREKKEN LOPEN
Bij Ghana Guardian beweert men dat de gesprekken met de landskampioen alvast opgestart zijn. "Hij is geïnteresseerd om terug te keren naar België en Club Brugge is behoorlijk serieus. Het oorspronkelijke plan was om een goed seizoen te kennen bij Düsseldorf en dan naar een grotere club in Duitsland of Engeland te trekken. Maar dat plan lukte niet en België zou ideaal zijn om een herstart te nemen. Het is bekend terrein voor Nana en Club volgt hem al sinds zijn tijd bij Waasland-Beveren", wordt een bron dicht bij het dossier geciteerd.

LEES OOK: 'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Zou Ampomah een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

0
0
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

8
8
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

56
56
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

40
40
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

163
163
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

94
94
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

191
191
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

94
94
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

139
139
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

218
218
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

370
370
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

83
83
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

355
355
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

293
293
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

43
43
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

598
598
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

189
189
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

193
193
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

62
62
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

79
79
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

199
199
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

191
191
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

98
98
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

247
247

Meer sportnieuws