Mertens: "Daarom besloot ik bij Napoli te blijven"

door
Mertens:

Lang leek het erop dat Dries Mertens zijn aflopende contract bij Napoli niet zou verlengen en dat hij zou kiezen voor een transfervrij vertrek. Uiteindelijk zette de Rode Duivel echter toch zijn handtekening onder een nieuwe verbintenis in Napels.


De topclub won onlangs de Italiaanse beker, maar in de competitie bedraagt de achterstand op koploper Juventus liefst dertig punten... In gesprek met Il Mattino zegt Mertens: "Maar ik blijf omdat ik ervan overtuigd ben dat het winnen van de Coppa Italia een voorbode is op meer. Ik geloof echt dat het verschil met Juventus minimaal is, veel kleiner dan wat de ranglijst nu zegt." De Rode Duivel gaat verder: "Onze positie op de ranglijst is het resultaat van fouten die we gemaakt hebben. We gingen door een zware periode en hebben daar allemaal schuld aan, maar we zijn er wel sterker uitgekomen. We zitten nu weer op de goede weg. Van fouten maken word je sterker, zeggen ze, maar je wordt nóg sterker van overwinningen. Daarom denk ik dat de Coppa-winst een bepalend moment zal zijn voor ons allemaal."

Met 123 goals is Mertens clubtopscorer aller tijden in het San Paolo-stadion: "Tijdens de lockdown besloot ik om te blijven. Ik dacht na over waar ik heen zou kunnen gaan, maar toen kreeg ik steeds meer het gevoel dat het nergens beter zou worden dan hier. Ik ben verliefd op alles hier in Napels, zou uren over de stad kunnen praten. Ik ben hier nog lang niet klaar."

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Zal Mertens met Napoli eens de titel winnen?

Meest recent

Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

17
17
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

24
24
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

84
84
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

49
49
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

58
58
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

221
221
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

61
61
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

60
60
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

458
458
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

171
171
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

204
204
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

153
153
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

65
65
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

86
86
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

58
58
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

277
277
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

392
392
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

164
164
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

87
87
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

59
59
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

279
279
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

516
516
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

269
269

Meer sportnieuws