Mertens: "Daarom besloot ik bij Napoli te blijven"

door
Mertens:

Lang leek het erop dat Dries Mertens zijn aflopende contract bij Napoli niet zou verlengen en dat hij zou kiezen voor een transfervrij vertrek. Uiteindelijk zette de Rode Duivel echter toch zijn handtekening onder een nieuwe verbintenis in Napels.


De topclub won onlangs de Italiaanse beker, maar in de competitie bedraagt de achterstand op koploper Juventus liefst dertig punten... In gesprek met Il Mattino zegt Mertens: "Maar ik blijf omdat ik ervan overtuigd ben dat het winnen van de Coppa Italia een voorbode is op meer. Ik geloof echt dat het verschil met Juventus minimaal is, veel kleiner dan wat de ranglijst nu zegt." De Rode Duivel gaat verder: "Onze positie op de ranglijst is het resultaat van fouten die we gemaakt hebben. We gingen door een zware periode en hebben daar allemaal schuld aan, maar we zijn er wel sterker uitgekomen. We zitten nu weer op de goede weg. Van fouten maken word je sterker, zeggen ze, maar je wordt nóg sterker van overwinningen. Daarom denk ik dat de Coppa-winst een bepalend moment zal zijn voor ons allemaal."

Met 123 goals is Mertens clubtopscorer aller tijden in het San Paolo-stadion: "Tijdens de lockdown besloot ik om te blijven. Ik dacht na over waar ik heen zou kunnen gaan, maar toen kreeg ik steeds meer het gevoel dat het nergens beter zou worden dan hier. Ik ben verliefd op alles hier in Napels, zou uren over de stad kunnen praten. Ik ben hier nog lang niet klaar."

LEES OOK: Lukaku gaat "als een gek" tekeer: "Dat was de prikkel"

Zal Mertens met Napoli eens de titel winnen?

Meest recent

Uitstel van executie: nieuwe wending in soap rond DAZN

Even leek er een rampscenario in de maak, maar vrijdag besloot DAZN om de volgende schijf van het ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Club kan cashen, Hein naar Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

153
153
Paniek bij NAC: keuze van Hoefkens eindigt in haatstorm

Bij onze noorderburen heeftlandgenoot Carl Hoefkens opnieuw moeten tonen dat voetbal soms meer ...

33
33
Kompany stuit plots op groot probleem bij Bayern

Vincent Kompany is records aan het breken bij Bayern München. De Duitse grootmacht heeft de ...

54
54
Ilaimaharitra maakt Charleroi belachelijk na zege Standard

Marco Ilaimaharitra was jarenlang een sterkhouder op het middenveld van Sporting Charleroi, maar nu ...

76
76
Lauberbach kan Hasi verwoesten: "Nog nooit meegemaakt"

RSC Anderlecht en KV Mechelen kijken elkaar recht in de ogen deze speeldag van de Jupiler Pro ...

76
76
Radja Nainggolan gooit alles op tafel: “Een minigangster”

Radja Nainggolan komt de afgelopen weken vaak in de media. Eerst was de middenvelder van KSC Lokeren ...

41
41
“Ja, ik doe het nog” – Van Gucht zorgt voor opschudding

Het was een ochtend met een hoek af in De Weekwatchers, het radioprogramma van Ruben Van Gucht op ...

95
95
'Courtois start oorlog: Real met rug tegen de muur'

Real Madrid doet het dit seizoen behoorlijk onder Xabi Alonso. Afgelopen speeldag werd nog de ...

134
134
Dieptepunt bij Anderlecht bereikt: “Géén titelambities meer”

RSC Anderlecht snakt al jaren naar een prijs, maar ook dit seizoen rommelt het bij Paars-Wit. De ...

280
280
Maskers vallen af bij Toby Alderweireld: "Het doet pijn..."

Het was een onthulling die niemand koud liet. Na weken van geruchten en giswerk kwam eindelijk het ...

21
21
Hasi oneens met media: "Wij hebben hem altijd nodig"

Thorgan Hazard kreeg vorige week de volle laag in bepaalde media. De aanvallende middenvelder ...

99
99
Grote ramp bij Club Brugge: dit loopt dramatisch af

Club Brugge lijkt onverslaanbaar, maar achter de mooie cijfers schuilt een onrustwekkend patroon. De ...

428
428
PSV maakt Belgische topclubs jaloers met zeer groot nieuws

PSV is een club die de afgelopen jaren de Eredivisie domineerde en het ook in Europa zeer goed deed. ...

111
111
Charleroi in crisis na volgende nederlaag: "Dit kan niet"

Rik De Mil krijgt Charleroi maar niet op de rails inzake resultaten. In Luik werd met 3-1 verloren. ...

71
71
Baseggio scherp voor Renard: "Waarom haal je hem naar RSCA?"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Besnik Hasi ligt terecht onder vuur, want de coach ...

434
434
Franse verbijstering: Vermeeren onder schietvuur bij OM

Drie keer starten, twee keer aan de rust naar de kant. Arthur Vermeeren botst met de strenge De ...

229
229
Standard viert uitbundig: "We haten die ploeg!"

Standard won de Waalse klassieker van Sporting Charleroi met 3-1. Een zege die deugd deed in de ...

131
131
Hasi onder vuur: brengt Neerpede alweer redding?

RSC Anderlecht moet winnen tegen KV Mechelen. Paars-Wit heeft geen topploeg, waardoor ze dus hun ...

237
237
'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

706
706
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

603
603
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

104
104
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

113
113
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

109
109
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

82
82

Meer sportnieuws