TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

door
TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Standard hoopt op één uitgaande toptransfer en Zinho Vanheusden komt daarvoor in beeld. Italiaanse media spreken over een mogelijk bod van 20 miljoen euro, wat de terugkoopoptie zou zijn. KV Mechelen was al zeer actief op de mercato en heeft met de Zweedse verdediger Victor Wernersson al een eerste wintertransfer afgerond. Hij komt dan gratis over van Göteborg.


Cercle Brugge ziet Stef Peeters wellicht naar KAS Eupen vertrekken, maar met Anthony Musaba (NEC, via AS Monaco) zou het wel een serieuze aanwinst gaan halen. Stadsgenoot Club Brugge ziet Karlo Letica dan wellicht naar Lazio verkassen, Lille OSC heeft de onderhandelingen met AA Gent geopend omtrent Jonathan David.

KRC Genk zou dan weer een bod van 15 miljoen euro ontvangen van Sevilla voor Jhon Lucumi. Edwin Herrera, een Colombiaanse linksachter van Santa Fé, kan naar België. Anderlecht en Genk zoeken alvast versterking op die positie. STVV heeft Kristopher Da Graca (Göteborg) op de radar staan.


Ook in Eerste Klasse B beweegt er wat. Lommel SK haalde Yannick Vandersmissen weg bij Geel en hoopt Juan Bautista Cejas (Montevideo) te huren. Union SG ziet dat er grote interesse is uit 1A in verdediger Fernando Vega. Beerschot zou Abdul Mumin gratis wegplukken bij FC Nordsjaelland.

BUITENLAND

Antoine Griezmann mag FC Barcelona verlaten en mogelijk kan Juventus een uitweg aanbieden. Er zouden gesprekken gaande zijn omtrent een ruildeal tussen Barça en Juve en Douglas Costa en Adrien Rabiot zouden dan richting Camp Nou vertrekken. Internazionale zit ook niet stil en hoopt Emerson Palmieri weg te plukken bij Chelsea.


Real Madrid wil dan weer vooral verkopen, want Gareth Bale, James Rodríguez, Brahim Díaz, Dani Ceballos en Mariano Díaz mogen voor een totaalsom van 200 miljoen euro weg. Met dat geld wil de Koninklijke misschien Nicola Zaniola weglukken bij AS Roma, al ligt ook Juventus op de loer.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

🚀

Zullen David en Lucumi de JPL verlaten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

69
69
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

19
19
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

66
66
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

96
96
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

26
26
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

39
39
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

261
261
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

62
62
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

83
83
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

255
255
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

272
272
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

48
48
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

134
134
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

217
217
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

65
65
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

193
193
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

119
119
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

100
100
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

99
99
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

103
103
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

249
249
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

267
267
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

166
166

Meer sportnieuws