TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

1156 stemmen
TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Standard hoopt op één uitgaande toptransfer en Zinho Vanheusden komt daarvoor in beeld. Italiaanse media spreken over een mogelijk bod van 20 miljoen euro, wat de terugkoopoptie zou zijn. KV Mechelen was al zeer actief op de mercato en heeft met de Zweedse verdediger Victor Wernersson al een eerste wintertransfer afgerond. Hij komt dan gratis over van Göteborg.


Cercle Brugge ziet Stef Peeters wellicht naar KAS Eupen vertrekken, maar met Anthony Musaba (NEC, via AS Monaco) zou het wel een serieuze aanwinst gaan halen. Stadsgenoot Club Brugge ziet Karlo Letica dan wellicht naar Lazio verkassen, Lille OSC heeft de onderhandelingen met AA Gent geopend omtrent Jonathan David.

KRC Genk zou dan weer een bod van 15 miljoen euro ontvangen van Sevilla voor Jhon Lucumi. Edwin Herrera, een Colombiaanse linksachter van Santa Fé, kan naar België. Anderlecht en Genk zoeken alvast versterking op die positie. STVV heeft Kristopher Da Graca (Göteborg) op de radar staan.


Ook in Eerste Klasse B beweegt er wat. Lommel SK haalde Yannick Vandersmissen weg bij Geel en hoopt Juan Bautista Cejas (Montevideo) te huren. Union SG ziet dat er grote interesse is uit 1A in verdediger Fernando Vega. Beerschot zou Abdul Mumin gratis wegplukken bij FC Nordsjaelland.

BUITENLAND

Antoine Griezmann mag FC Barcelona verlaten en mogelijk kan Juventus een uitweg aanbieden. Er zouden gesprekken gaande zijn omtrent een ruildeal tussen Barça en Juve en Douglas Costa en Adrien Rabiot zouden dan richting Camp Nou vertrekken. Internazionale zit ook niet stil en hoopt Emerson Palmieri weg te plukken bij Chelsea.


Real Madrid wil dan weer vooral verkopen, want Gareth Bale, James Rodríguez, Brahim Díaz, Dani Ceballos en Mariano Díaz mogen voor een totaalsom van 200 miljoen euro weg. Met dat geld wil de Koninklijke misschien Nicola Zaniola weglukken bij AS Roma, al ligt ook Juventus op de loer.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

Zullen David en Lucumi de JPL verlaten?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

8
8
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

85
85
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

10
10
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

35
35
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

69
69
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

615
615
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

103
103
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

197
197
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

155
155
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

137
137
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

255
255
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

43
43
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

161
161
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

502
502
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

242
242
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

224
224
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

465
465
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws