TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

1156 stemmen
TRANSFERUURTJE: Stevig bod op Lucumi, uitverkoop bij Real Madrid

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Standard hoopt op één uitgaande toptransfer en Zinho Vanheusden komt daarvoor in beeld. Italiaanse media spreken over een mogelijk bod van 20 miljoen euro, wat de terugkoopoptie zou zijn. KV Mechelen was al zeer actief op de mercato en heeft met de Zweedse verdediger Victor Wernersson al een eerste wintertransfer afgerond. Hij komt dan gratis over van Göteborg.


Cercle Brugge ziet Stef Peeters wellicht naar KAS Eupen vertrekken, maar met Anthony Musaba (NEC, via AS Monaco) zou het wel een serieuze aanwinst gaan halen. Stadsgenoot Club Brugge ziet Karlo Letica dan wellicht naar Lazio verkassen, Lille OSC heeft de onderhandelingen met AA Gent geopend omtrent Jonathan David.

KRC Genk zou dan weer een bod van 15 miljoen euro ontvangen van Sevilla voor Jhon Lucumi. Edwin Herrera, een Colombiaanse linksachter van Santa Fé, kan naar België. Anderlecht en Genk zoeken alvast versterking op die positie. STVV heeft Kristopher Da Graca (Göteborg) op de radar staan.


Ook in Eerste Klasse B beweegt er wat. Lommel SK haalde Yannick Vandersmissen weg bij Geel en hoopt Juan Bautista Cejas (Montevideo) te huren. Union SG ziet dat er grote interesse is uit 1A in verdediger Fernando Vega. Beerschot zou Abdul Mumin gratis wegplukken bij FC Nordsjaelland.

BUITENLAND

Antoine Griezmann mag FC Barcelona verlaten en mogelijk kan Juventus een uitweg aanbieden. Er zouden gesprekken gaande zijn omtrent een ruildeal tussen Barça en Juve en Douglas Costa en Adrien Rabiot zouden dan richting Camp Nou vertrekken. Internazionale zit ook niet stil en hoopt Emerson Palmieri weg te plukken bij Chelsea.


Real Madrid wil dan weer vooral verkopen, want Gareth Bale, James Rodríguez, Brahim Díaz, Dani Ceballos en Mariano Díaz mogen voor een totaalsom van 200 miljoen euro weg. Met dat geld wil de Koninklijke misschien Nicola Zaniola weglukken bij AS Roma, al ligt ook Juventus op de loer.

LEES OOK: CL-finale: Vandenbempt haalt genadeloos uit naar Trossard

🚀

Zullen David en Lucumi de JPL verlaten?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
'Oosting vindt meteen nieuwe club'

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

0
0
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

17
17
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

93
93
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

88
88
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

88
88
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

176
176
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

322
322
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

45
45
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

170
170
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

112
112
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

224
224
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

118
118
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

373
373
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

164
164
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

146
146
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

292
292
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

130
130
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

243
243
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

700
700
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

147
147
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

735
735
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

318
318
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

715
715
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

204
204
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

469
469

Meer sportnieuws